Téma: Sexuální harašení

- Téma: Sexuální harašení
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Sexuální harašení

03.09.13, 00:00, autor: Plavovláska
Sexuální harašení je záležitost skloňovaná ve všech pádech. U nás to zatím není jako v USA, kde se za sexuální obtěžování považuje i to, když muž ženě podrží dveře. Jenže u nás to tak zřejmě ani nebude, protože jakési sexuální napětí na pracovišti je v našich končinách spíše vítané a to na obou stranách. Ale bavme se v tuto chvíli o tom opravdovém sexuálním obtěžování. O tom, které jako obtěžování vnímáme.

Čtenost -   Diskuze: (9
 

Kupodivu sexuálně obtěžován může být i muž, proto se neptám našich "pánů božských" jen na to, jestli oni sami někoho obtěžovali. Ptám se, jestli nebyli někdy na té druhé straně. Straně oběti harašení. Tedy těmi, kteří třeba vnímali jako obtěžování "hluboký výstřih  nadřízené vražený pod nos" jak mi před nějakou dobou líčil jeden známý. Byl pobouřen a skutečně to vnímal jako svou degradaci, jakoby si ta paní myslela, že má v hlavě "penis s topořivými tělísky".

 

Stalo se našim respondentům něco takového, podobného? Nebo bude dokonce některy z nich takový hrdina, že se sám přizná k tomu, že harašil?

 

 

Petr z Opavska:

Možná je to proto, že jsme nevyrůstali v Americe, nemáme za sebou spoustu vývojových fází a také proto, že prostě nejsem žena, ale já sexuální harašení nevnímám. Tedy vím o co jde, dokáži ho jasně rozpoznat, ale neberu ho jako něco nepříjemného. Teď nemám na mysli, že bych někoho chtěl "oharašit" já, protože ono to harašení se netýká jen žen. Nevíte o co jde? Kolik žen je ochotno se dostat k dobrému postu, platu, známkám přes kanape? Víte, i muž se někdy může cítit tak, že je degradován na "šukací mašinku". Vím o čem mluvím. Vyučuji na vysoké škole. Je pravda, že v oboru, kde se moc dívek nevyskytuje, ale i tam jsem svědkem toho, jak moc děvenek se snaží vystudovat na "chlupatý index". (Tedy už moc často chlupatý není, holky se pečlivě vyholují :). A tady bych se mohl cítit být obtěžován. Protože to skutečně naplňuje skutkovou podstatu činu, který se nazývá harašení. Když je útočenou na mou sexualitu. Ale já to tak prostě nevnímám. U mně žádná z pipek zatím neuspěla, ale přiznám se, že je mi jejich "nabízení se" příjemné i když to nedávám najevo. Já si troufám říct, že jsem nikdy žádnou ženu sexuálně neobtěžoval.

 

Tomáš z  Prahy:

Hluboké výstřihy, kraťoučké minisukně, jehlové podpatečky, síťované punčochy... ne nic z toho mne opravdu neobtěžuje. Naopak to vítám. Co ovšem beru jako obtěžování jsou ostatni lidi. Otravujou mě tím jak koukají jestli koukám - jestli kouká někdo jiný. A jaktože může tak nepokrytě civět? Nestyda!


Dáma, která si výše uvedené obleče si je určitě vědoma, že bude středem zájmu a dělá jí to dobře (jinak by se tak neoblékala, ne?). Takže je to soukromá hra mezi mnou a ní, jen koukám na to, co nabízí. Ale ti čumilové! Zakroutil bych jim krkem.

 
 Jakub z Frýdku Místku:

Harašení? To je celé výmysl amerických mužatek. Je to takový bič navíc na muže. Vždycky si nějaká taková může vymyslet, že ji někdo "harašil" ono to přece nejde dokázat. Taková tvrzení jako "on na mě vyzývavě koukal" nebo "položil mi ruku na rameno" ... Já uznávám, že některým ženám (možná všem) může být nepříjemné, když jim někdo cizí položí ruku na rameno, samozřejmě chtějí i ony "volnou zónu osobního prostoru" - ale!!! Je tam opravdu obrovské ALE! Na tohle přece musí být svědek. Není možné, aby si prostě nějaká slečinka, protože jí hrozí vyhazov za neschopnost, něco takového vymyslela. Říkám to špatně - naopak je to možné. Když si vezmete případy, které se tu a tam dostanou na veřejnost, tak si vždycky stěžuje nějaká velmi problémová zaměstnankyně. Taková, která neplní své úkoly, nechodí do zaměstnání, má věčně nějaké problémy a když se to začne řešit, tak má najednou "šéfovu ruku na prdeli". Abyste si nemysleli, že jsem úplný blbec. Já vím samozřejmě, že se to děje. Že ta ruka na tom zadečku často bývá, ale současně vím, že se nikdy nejedná o problematický zadek nějaké fluktuantky.

Lukáš z Českých Budějovic: 

Sexuální harašení je odporné a nedůstojné obou stran. Opravdu nevím, co k tomu dál psát - prostě je to hnusné a odsuzuji to.

Patrik z Ostravy:

 

 

Za našich mladých let takové věci nebývaly. Jo, jo... Blbost. Bývaly. Mám jednu takovou příhodu, sice z doslechu, ale z důvěryhodného zdroje, kterou považuju za jasný příklad sexuálního obtěžování ze strany ženy. Byl jednou jeden mladý adept hereckého umění, který se hlásil na akademii múzických umění na obor herectví. Nu a byla jedna herečka, která věrna heslu "Kdo neumí, učí!" na této akademii učila. Znali ji studenti a pár lidí z města, kde sem tam štěkala v místním divadle. Nicméně byla tato herečka v přijímací komisi akademie, kam se mladý budoucí herec hlásil. A co čert nechtěl, setkali se tito dva na nějakém amatérském hereckém školení. A laskavý inteligentní čtenář zřejmě už chápe, co se stalo. Ne, ten osmnáctiletý maturant skutečně onu padesátiletou matronu neobtěžoval. Bylo to přesně naopak. Panímámě se zlíbilo ochutnat mladého jinošského těla a chlapec v hrůze, že by se mu mohla mstít a při příjimačkách ho potopit, té ženské podlehl. Pro mě naprosto úděsná představa a pro toho hocha zřejmě doživotní noční můra. Na tu školu se dostal a vystudoval. Herečka už nežije. On sám hraje v nějakém provinčním divadle na severní moravě a není nijak úspěšný.

 

 

 

Chcete vědět víc o našich respondentech:

Co na to muž 2 - nová vlna

 

 

Minulá témata:

Muž u porodu

Je nahota nemravná?

Sex na jednu noc

Štíhlá nebo klenutá?

Placený sex

Nejsilnější sexuální zážitek

S cizí ženou ...

Sexuální trapasy

Swingers párty

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

In flagranti

 

 

 

 

 

 

 

ANKETA: Vnímáte sexuální harašení jako problém?


Celkem: 26 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2010
 • Marcel 11.02.14, 12:38

  Rozbalit 1. každý to má jinak

 • Marcel

  Každý to má rád jinak a jinde...hlavně když to jde..a pokud vám to nejde hoši, tak vyzkoušejte Clavin! Já na něm taky fičím a je fakt dobrý!

 • Pepa 26.03.14, 18:01

  Rozbalit 2. jj

 • Pepa

  Taky ho znám ten Clavin a to je fakt jízda!

 • Gogolo 30.04.16, 17:17

  Rozbalit 3.

 • Gogolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 • Jindra 29.06.22, 09:07

  Rozbalit 4.

 • Jindra

  Sexuální harašení si s manželem spokojeně užíváme v ložnici skryti před zraky nenechavců. Jednou jsme měli chuť si udělat fotky, ale nakonec jsme zjistili, že nejsme žádní modelové a vzdali jsme to. :) Ale zase si to umíme udělat pěkné. Máme od https://www.nejsvetla.cz/ fajn intimní osvětlení a když se do toho pustíme, tak to je teda divadlo! :)

 • Radek Soukup 26.08.22, 23:53

  Rozbalit 5.

 • Radek Soukup

  Dřív jsem potřeboval mít sex každý den. Teď už jsem rád, když spoli se ženou spíme tak jednou za týden, a to si ještě musitá ioj

 • Radek Soulup 26.08.22, 23:54

  Rozbalit 6.

 • Radek Soulup

  , a to si ještě musím vždy dát https://www.amarex.cz/ , který mi ho dokáže rychle postavit a udržet dlouho v pozoru.

 • Mirka 10.12.23, 21:17

  Rozbalit 7.

 • Mirka

  Nenašla bych tu prosím nějakou zkušenější paní nebo slečnu, která po porodu totálně ztratila chuť na sex? Jak s tím bojovat a být zase pořádně nadržená?

 • Alena 12.12.23, 07:20

  Rozbalit 8.

 • Alena

  Naprosto vím o čem mluvíte. Dřív jsem byla dračice a chtěla jsem sex pořád. Nejlépe každý večer a každé ráno. Pak po dětech ticho po pěšině. No ale vadilo mi to, a tak jsem se rozhodla to řešit. Vyřešila jsem to nakonec pomocí prášků pro ženy, které dokáží zvyšovat libido. Díky nim jsem zase plná elánu a sex si zase užívám.

 • Marcela 13.12.23, 07:04

  Rozbalit 9.

 • Marcela

  Je pravda, že takové se opravdu dají koupit. Můžete zkusit se podívat na supererekce.cz , tam najdete Fly pro ženy, prášky které dokáží zvyšovat libido, ale hlavně prostě budete zase pořádně nadržená. Budete to chtít několikrát za sebou. Prostě pořádné vzrušení.

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
121864

RSS:
Toplist