Téma: Swingers párty

- Téma: Swingers párty
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Swingers párty

15.03.11, 00:00, autor: Plavovláska
Řekněme, že toto téma již není ani zdaleka tak tabu jako bylo před pár lety. Swingers párty už není jen záležitostí zhýralé zlaté mládeže a zbohatlíků, kteří už nevědí co by. Na takovou párty se může dostat každý z nás. Stačí jen chtít. Chceme? Co na to naši muži?

Čtenost -   Diskuze: (8
 

Michael z Prahy:

Asi nejeden z nás zažil (nebo zažívá) v počátcích své sexuality různé formy skupinových sexuálních praktik. Jsou to přesně ty akce, kdy nenápadné setkání „kamarádů“ skončí třeba formou petingu v malých skupinkách roztroušených po různých koutech místnosti. Ačkoliv si možná někdo může myslet, že tyto akce jsou nahony vzdálené od Swingers party, tak opak je pravdou. Po dočasném útlumu takových aktivit, kdy jsem „sekal dobrotu“, jsem se opět dostal do podobných situací. Jediným rozdílem ale bylo, že už dávno padlo tabu nějakých zábran, a akce se prostě z petingu velmi rychle posunuly přes orální sex ke klasickým swingers party. Nejednalo se o organizované nebo oficiální akce, spíš jen vždy o to setkání „kamarádů“. Přesto ale i tyto akce se vždy řídí přesně stanovenýma pravidlama a výběrem „vhodných párů nebo skupin“. Omlouvám se za ten krátký briefing, ale k dotazu, co se mi na těchto akcích líbí a co mně odpuzuje, je to nutný pro pochopení. Z mého hlediska se totiž jedná jen o něco podobného, jako je třeba posezení a komunikaci s přáteli. Já to prostě vždy vnímal jen jako formu skupinové komunikace neverbálního charakteru, o pocit necítit se osamocen a užívat si společnosti ostatních. Jedno z nejpřísnějších pravidel takových akcí je i možnost odmítnutí protějšku, takže v žádném případě nedochází ke znásilňování, jak se někteří opět mylně domnívají. Dalším důležitým pravidlem je i disktrétnost, forma takového veřejného tajemství. Co se mi vlastně na takových akcích líbí, tak to je třeba ten společný pocit všech, to vzrušení za porušení toho „puritánského tabu“. Pak ta možnost uspokojit zvědavost a možnost prozkoumat i něčeho zahaleného. A co mi vadí na těchto akcích a čemu se vyhýbám? Rád pro intimní zkoumání používám jazyk a asi nejvíc mi vadí představa, že bych mohl slíznout sliny jiného jedince stejného pohlaví nebo nedej bože něco jiného! A zároveň je pro mne jedna z nejvíce vzrušivých představ, jak škádlím jazykem ženu či dívku společně s jinou ženou. Nechráněnému sexu se taky vyhýbám, přece jenom mi už není 16.

 

 


Richard z Brna

Na swingers párty jsem dlouho předlouho čekal. Po pravdě původně jsem chtěl někde zažít skupinový sex, přičemž swingers party bylo v mých představách hudební setkání, takové kde se celý večer hraje jazz. Mám ho rád, to ano, ale že bych se přerazil, abych tam byl... Grupáč, to bylo úplně jiné kafe!

Pravdu jsem zvěděl dost pozdě. Rozhodně dost pozdě, aby ve mně zakořenil údiv nad tím, že hudební setkání se inzerují v rubrikách spolu se sexem. Jmenovávalo se to „Pro hezké chvíle“ a muzika do hezkých chvil taky patří. Tak jsem nezkoumal. Dlouho, dlouho, až mi bylo asi pětadvacet a řekl mi to kamarád, čímž se tenhle okamžik prozření postavil hned vedle jiného, kdy jsem se dozvěděl, jak se děti dostávají mámě do bříška a kudy odtamtud. Pod dvaceti letech další skutečná novinka!

Začal jsem tedy hledat swingující skupiny. Problémem bylo, že vždy bylo požadováno, abych přivedl dívku. Vlastní ženu jsem rozhodně zasvěcovat nehodlal. Na celonoční pronájem šlápoty jsem dlouhá léta prostě neměl. Řešení zdánlivě bezvýchodné situace mi jako blesk z čistého nebe poskytl kamarád. Volal a povídá, že jede na swingrs párty, že stačí litr na vstupné… No hned jsem se rozjel taky. Adresa byla kousek za Prahu. Bylo mi proto divné, že už před Jirčany mě míjel v protisměru. Volám mu. „Když jsi říkal, že přijedeš,“ povídá mi, „jel jsem pryč. Styděl bych se před tebou.“ Dobrý, no. Jen cizí. Neva, hlavně že je kam jet!

Vjíždím do chatové osady. Tak takhle jsem si to představoval! Vítá mě čtyřicátnice, ani hezká, ani kdovíjak přítažlivá, ale ochotná. Odevzdávám jí tisícovku a řídím se jejími pokyny. Sprcha, pak nahoru do druhých dveří. Lehám si na postel a vyhlížím sexuchtivé páry. Přichází paní, která mě vítala. „Jsi tu první, víš… Zatím ti to udělám, jestli chceš.“ No, že bych se nemohl udržet, to ne. Ale na druhou stranu, pak alespoň vydržím dýl…  

Upřít té ženě zběhlost ve felaci rozhodně nemůžu. Dobře se to rozbíhá, moc dobře! Ale kde jsou ostatní… Proč tu pořád ještě nejsou? „Posaď se dole, jestli chceš“. Zvonek. Ano, někteří Ostatní! Ale ne, jenom chlap. A opakuje se situace stejná, jako při mém příjezdu! Že bychom tedy začali sendvičem?  

Ne. „To bylo všechno. Za tisíc. Ahoj!“ A dveře klaply, že jsem tak tak stihl koukat. V tu chvíli doklaplo i mně, že žádná swingers párty není. Že je to jen skvělý obchodní trik prostitutky, za který by zasloužila reklamního Oscara! Umírněným odhadem jí tak zdesateronásobil kšeft. Jen já pořád čekám na erotikou a sexem prodchnutou atmosféru gruppensexového dýchánku.

 


Petr z Opavska:

Ano, tak kdysi to byl pro mě velký neskutečný objev. Byl jsem na nějakém školení a tam mi povídal starší kolega, jak se zúčastňuje podobných akcí. Že je to naprosto úžasné. Lidé jsou k sobě neskutečně ohleduplní a milí. Neděje se tam nic, co ty sám nechceš, nikoho do ničeho nenutí, všichni jsou čistí a zdraví, vědí co chtějí a klidně si po tom zase sednou ke kávě a dál si vykají. Byl jsem z toho dost vedle a musím se přiznat, že jsem tomu moc nevěřil. Až později jsem se rozhodl se tam aspoň podívat, protože ve skutečnosti mne hromadný sex nijak neláká. Prostě jen to zkusit. Problém vůbec byl najít partnerku, která by tam se mnou šla, protože bez ní vás tam nepustí. Nakonec se to podařilo a já se skutečně zúčastnil. No a po letech jsem zjistil, že kolega měl pravdu. Nevím jesti to tak běží vždycky, ale já jsem měl štěstí. Navštěvníky vybírali a pečlivě poučili, co smějí a co ne. Přiznám se, že jsem celý večer s kamarádkou proseděli na pohovce a povídali si. Lidé odcházeli do jiných prostor a milovali se tam, ale my to neudělali. Ona byla vyplašená a já na jednu stranu vzrušený, protože pak byla celá atmosféra nasáta sexem a na druhou stranu jsem si uvědomil, že tohle ne. Tohle nechci. Já nemám nic proti sexu ve třech, nebo ve čtyřech, ale nechci jít do úplně anonymního styku s někým o kom nevím vůbec nic. Tam jsem si to jen ověřil. Já vím, že je tam možnost prostě chodit stále do jedné společnosti a později se zapojit vlastně už s lidmi, se kterými se postupně seznamuješ, ale k tomu nedošlo i když to by možná pro mě přijatelné bylo. Já prostě swingers nemusím. Ne, neodsuzuju lidi, kteří tam chodí a většinou co je znám jsou úplně v pohodě, ale pro mě to prostě není.

 

 

Tomáš z  Prahy:

Swingers párty? Děkuji nemám zájem. Moje ambice končí u zkušenosti s trojkou. Tak nějak nechápu smysl onoho snažení, nevím jaké konkrétní uspokojení by mi to mělo přinést. Mně to přijde spíš rušivý než vzrušivý. Dokážu si představit nějaký bujarý večírek, kde se to stane, ale prvoplánově?

 

 

 GD z Prahy:

Proč sakra chceš pořád takovýhle věci :D Nějaký normální téma neni ? :)

 

 

 

Jakub z Frýdku Místku:

Nějakou dobu se pravidelně zúčastňuju a nepokládám to za nic mimořádného. Jsou tam lidé i o generaci starší a těžko si umím představit lepší příležitost si vyzkoušet různé věci než právě tam. Je pravda, že žádná z mých dosavadních holek se mnou třeba nechtěla dělat anál. Nebo sendvič, to jsem také poprvé zažil tam. Nebo když souložíte jednu ženskou každý z jedné strany jeden do pusy a druhý dole... A zasouložit si se starší a zkušenou  ženskou, která po tom po mně nechce abych jí říkal, jak moc ji miluju, je totiž skvělé. A proč ne do bordelu? No protože ty ženský na swingers tam jdou dobrovolně, protože je sex baví a protože na to mají chuť a ať si kdo chce co chce říká, tak to jde prostě poznat. Prostitutka, která prostě šoustá za prachy a je to pro ni práce a ženská, která to dělá páč na to má chuť a baví ji to. Je to nesrovnatelně lepší. Abych tam mohl chodit, tak jsem se domluvil s rozvedenou kamarádkou, která teď nikoho nemá a jednou za čas tam spolu zajdeme. Teď mě právě napadá, že s ní jsem to ještě nikdy nedělal, i když jsem tam s ní už několikrát byl :)

 

 

Lukáš z Českých Budějovic:

Myslím si, že je to naprosto nechutné a nedokážu si představit, jaké lidské trosky se mohou něčeho takového dobrovolně zúčastnit. Ještě chápu chlapy. Jako, když si představím, že bych šel někam, kam si můžu do kterýkoliv zasunout a udělat se, tak je to vzrušující, ne že ne. Ale vůbec si nedokážu představit, že by mi někdo před očima šukal holku, do který jsem zamilovaný. To bych se s ní musel hned rozejít. Vlastně bych asi nikdy nezačal chodit s holkou, která by byla ochotna vůbec na něco podobného jít. Prostě myslím si, že swingers se může účastnit jen děvka nebo prostitutka. A chlapi? Ti podle mě chtějí jen ušetřit za bordel.

 

 

Patrik z Ostravy:

Tak na swingers jsem nikdy nebyl. Ne proto, že bych snad proti tomu něco měl, ale prostě tak nějka mi to nepřišlo do cesty a já to nevyhledával. Ale nijak se tomu nebráním a nic proti tomu nemám. Docela rád bych se zúčastnil, abych věděl, zda to zařadit do svého programu či nikoliv. Ale já teď právě nemám trvalou dlouhodobou partnerku a ty krátkodobé mi většinou jako nový  vzruch bohatě stačí. Takže nemusím se svou "ojetinou" hledat nové podněty :). Ale zúčastňuju se asi takvých miniswingers, třeba ve čtyřech. Že zavolám kamarádce a zajdem ke známým. Na takovou sexuální party ve čtyřech.

 

 

 

 

Chcete vědět víc o našich respondentech:

Co na to muž 2 - nová vlna

 

 

Témata prvního cyklu:

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

In flagranti

 

ANKETA: Swingers párty?


Celkem: 652 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • mp 28.01.09, 14:14

  Rozbalit 1. nas nazor

 • mp

  hele lidi, sedim tady v praci, nuda, s kolegyni, a cteme tento clanek o swingers. a tak nas napadlo, ze si takovou akcicku udelame doma. a hned zejtra.

 • mp 28.01.09, 14:15

  Rozbalit 2. nas nazor

 • mp

  hele lidi, sedim tady v praci, nuda, s kolegyni, a cteme tento clanek o swingers. a tak nas napadlo, ze si takovou akcicku udelame doma. a hned zejtra.

 • mp 28.01.09, 14:16

  Rozbalit 3.

 • mp

  dali sme to tam pro jistotu 2x abyse nestalo ze to nekdo přehlidne!!!

 • mp 28.01.09, 14:20

  Rozbalit 4.

 • mp

  myslime to fakt vazne. ona je pekna blondinka a ja sem peknej brunetak. mame radi sex a radi skousime nove veci. sice spolu nechodime ale sem tam se spolu vyspime. sme zohrany medzinarodni team.

 • mp 28.01.09, 14:28

  Rozbalit 5.

 • mp

  hele ted prijela dalsi kolegine. tak uz sme 3. hledame este alespon 1 holku a 2 chlapy aby to bylo 50 na 50. prave mi navrhujou jestli si nedame takovou mensi generalku na zejtra. tak musim jit.

 • Lukas 03.02.09, 09:54

  Rozbalit 6. tomu co psal hned dvakrát

 • Lukas

  Se nauč nejprve správně "pýsať ",Ty česko-slovenské pako...!

 • lovec 14.09.09, 20:29

  Rozbalit 7. jo jo.

 • lovec

  super,no koment.

 • swsak 26.11.12, 18:15

  Rozbalit 8. www.swingersaci.cz

 • swsak

  Tak se podívejte tady www.swingersaci.cz

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
118185

RSS:
Toplist