Téma: Sex ve třech

- Téma: Sex ve třech
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Sex ve třech

23.10.13, 00:00, autor: Plavovláska
Pánové se nám při tématu Sex ve třech opět nádherně vyprofilovali. Od těch, kteří zkusili a jsou nadšeni, přes ty kteří nezkusili a chtěli by, až po toho, který nezkusil a ani se mu do toho moc nechce :). No fakt. Takový je jen jeden … i když, ani u něj není NE nijak kategorické.

Čtenost -   Diskuze: (28
 


Richard: Sex ve trojici (čtveřici, pětici…) je zážitkem z kategorie závislost vyvolávajících adrenalinových sportů. Své místo si najde jak přátelské dělení se o dívku s kamarádem, tak i ovládnutí dvou dívek současně. Ani vlastní zkušenost mi nepomáhá rozhodnout, co je lepší. Na otázku, zda by mi vadilo vidět stálou partnerku jak souloží i s někým jiným, musím odpovědět, že žádná z osob, která se účastnila při tvorbě mých zkušeností v této oblasti, se mou partnerkou nestala, ale kamarádi zůstali kamarády nadále. Vidět vlastní partnerku při sexu s někým jiným by jistě bylo překvapením. S ženou dokonce příjemným.Jirka: Přítelkyně je bi a tak mám to štěstí, že jsou pro mě trojky relativně bez problémů. Čím déle však s přítelkyní jsem, tím více se tomu vyhýbám. Dělám to kvůli ní, nechci aby to došlo do situace, kdy pozná, že mě ta cizí - "nová" - vzrušuje více než ona. Trojku, kde byl dvakrát chlap, jsem zkusil taky, ne však se svojí přítelkyní. Rád bych, aby k tomu nikdy nedošlo, protože by mi nejspíše vadilo koukat se na to, jak si užívá s jiným chlapem. Nicméně kdyby mě o to požádala, tak jí vyhovím, takový sobec zase nejsem.Michael: Sex ve třech rozhodně patří k zážitkům, které se nezapomínají. Jen škoda, že mě asi jeden takový to narozeninový dárek navždy odsunul ostatní dárky do předstírání potěšení z povinnosti, na takový ten povzdech: „Ach“. Jelikož jsem silně heterosexuálně smýšlející, tak je mi určitě bližší představa dvou žen, než „milování se na střídačku“ s jednou ženou. Rozhodně. Ale ani druhá možnost není špatná, když všichni tři jsou heterosexuální. Dokonce bych ani nedokázal považovat za nevěru, kdybych nachytal svoji přítelkyni, jak se miluje s jinou ženou. Opačně to rozhodně není moje představa.Petr:  Milovat se v trojici se dvěma ženami ano. Pokud s tím všichni tři souhlasí a přejí si to, tak je to jeden z nejkrásnějších sexuálních zážitků vůbec. Samozřejmě není nad sex s ženou do které jste čerstvě zamilovaný a která vás živočišně přitahuje tak, že když si na ni jen vzpomenete, nadzvedne se vám stůl v práci.Tomáš: Ano, jistěže si ho dokážu představit. (do detailu). Na skladbě trojice co se pohlaví týče podle mě až tak nezáleží (aspoń jedna žena by tam tedy být měla).  Jednou jsem zažil něco, co by se za trojku dalo považovat. Ale já bych to spíš definoval jako příjemný pomazlení dvou kluků se stejnou holkou ve stejnou dobu. Jeho jsem se mimochodem ani nedotkl. Zážitek to byl zajímavý a opravdu nevím, jak bych reagoval kdyby se mi naskytla další příležitost. Aktivně ho ale určitě hledat nebudu… Co se moji partnerky týče, vidět ji souložit s někým jiným, ať mužem nebo ženou, by se mi příčilo.Filip: Když na to ta trojice má chuť nikomu při tom neubližují tak proč ne. Je to příjemné.Mikeš:
Dokážu si to představit a je to tak trochu můj sen, páč sem to nikdy nezkoušel. Ale muselo by to být s dvěma ženami. Protože bych asi nedokázal koukat na partnerku s jiným mužem, kdežto se ženou by mě to nevadilo, ba naopak.Michal: Určitě sem za. V každém případě i když by mě asi přece jen trochu žralo že si to užívá s jiným, ta mužská ješitnost. Asi by mě víc vyhovovalo kdyby drahá měla ráda děvčata a užívala si to jen s nimi.Lukáš: Rozhodně je to co chci někdy zkusit. Celkem mi je jedno jestli to bude se dvěma chlapy a jednou ženou a nebo naopak.  I když uspokojit 2 ženy musí být hodně těžký úkol. Ještě k tomu, když jsou z té naročnější části pole :). Když by to byli dva muži, tak bych tam chtěl mít někoho, komu můžu veřit. Nejlépe svého nejlepšího kamaráda. Prostě človek, který mi je celkem blízký. Pokud by to mělo být s mojí partnerkou, tak by to nešlo moc dobře. Už je tam dělení. JÁ SE NERAD DĚLÍM !!!  Tak, aby jsme to vzali zkrátka, tak nezávazný sex ve třech nebo čtyřech mi přijde jako hodně zajímavý a vzrušující zážitek. Ale s mojí partnerkou by to nešlo.


Honza:  Dokážu si představit sex ve trojici s jinou ženou i s jiným mužem, ale představa o trojici s jinou ženou je lákavější a přijatelnější. Nikdy jsem to nezažil, ale někdy bych to chtěl zkusit – vidět svou partnerku souložit s někým jiným by mi v takovém případě samozřejmě nevadilo (protože bychom s takovou akcí souhlasili oba).Martin: Sex ve trojici si určitě dokážu představit :-) Zatím jsem nezažil a rád bych zkusil, ale určitě se dvěma ženami, nikoli s dalším mužem. Asi právě především právě proto, že by mi prostě vadilo dívat se na svoji partnerku s někým jiným, přestože bych toho byl „součástí“. U dívky by mi to snad ani nevadilo, i když kdoví, jak by to nakonec opravdu bylo.


Mirun: Nějak po tom netoužím. Jsem hračička a mám rád opravdu blízký kontakt s tělem, třetí člověk při sexu by se mi spíše pletl. Takže nemám nic proti tomu si to vyzkoušet, ale nemám pocit že by to mělo nějaký úžasný potenciál. Vadilo-nevadilo? Kdybych se do takové akce pustil, asi bych musel být smířený s tím, že by s mou partnerkou souložil někdo jiný, ne? Takže ta otázka nemá smysl. Rozdíl mezi tím kdyby to byl muž či žena: snad jen v tom, že na nahou ženu se dívám raději, než na nahého muže, nazí muži vypadají komicky.

 

 

 

Zajímá vás něco víc o našich respondentech? Čtěte zde.

 

 

Minulá témata:

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

 

 

Přečtěte si také: Švédskou nebo ruskou trojku?

 

 

Zajímá Vás co si muži z našeho panelu myslí o problémech, nad kterými sama přemýšlíte? Chcete jim položit nějakou otázku? Napište nám, na co se máme zeptat. Pokud to budou zajímavé a nové otázky, radi je "pánům božským" položíme. Vaše otázky či návrhy na témata zasílejte na adresu redakce@zenax.cz.

 

 

ANKETA: Myslíte, že o sex ve třech stojí víc muži?


Celkem: 886 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • Marci 15.06.09, 13:28

  Rozbalit 9.

 • Marci

  Já osobně myslím, že tato aktivita přitahuje spíš muže. Neví, ať si každý rozdá své karty na stůl a odpoví si, zda by mu vadilo nebo ne, že jeho partnerka to dělá s jiným.Jistě to není "klasická" nevěra, pokud s tím oba partneři souhlasí.Nicméně myslím, že vyhledávání těchto aktivit je doménou mužů, kteří chtějí vybít svoje primitivní pudy. A podle zkušeností svých i celé řady mých známých mám dojem, že pro 95% chlapů je poměrně náročné aspoň občas kvalitně uspokojit jednu partnerku.Tak to prostě je.Pro mě osobně by bylo naprosto nepřijatelný pozorovat mýho chlapa, jak si to rozdává s jinou.Rozhodně mě to nikterak nevzrušuje.Možná jsem moc majetnická...ale tohle pro mě prostě není.

 • herkules 30.06.09, 10:47

  Rozbalit 10. trojka

 • herkules

  čest lidi,já a má manželka bychom to chtěli vyzkoušet s jiným chlapem a nevadilo by mi aby si manželka vyzkoušela něco nového,já si trojku prožil se dvěma ženami a moc se mi to líbilo,tak proč to nedopřát ted i mé ženě.

 • JWxaztGQqzJwrmbV 09.04.10, 14:11

  Rozbalit 11. TWWdafixbXMbbR

 • JWxaztGQqzJwrmbV

  4L1bEp <a href="http://dnkjpzrkfxgr.com/">dnkjpzrkfxgr</a>, [url=http://ipgpwtypyqyv.com/]ipgpwtypyqyv[/url], [link=http://ivcmudvugkmq.com/]ivcmudvugkmq[/link], http://vfuywrjkhkvo.com/

 • Zdenek 10.02.13, 23:49

  Rozbalit 12. trojka

 • Zdenek

  s manželkou trojku děláme jak s chlapem tak i s ženou a oba nás to vzrušuje,problémy s tím nemáme,mě při tom pěkně stojí,když jí někdo píchá.

 • V 03.11.13, 12:54

  Rozbalit 13. trojka

 • V

  Jak čtu diskuzi,je to spíše fantazie. Chce pevný vztah a porozumění. Přespávali jsme u přítele v zahraničí a po jedné oslavě jsem ho po souhlasu partnerky pozval ke společným hrátkám. Partnerka bila lehce opilá, svlékl jsem ji a první šok pro mne byl, jak rychle si ho vzala do pusy a začala ho kouřit.. Pohled na to mně nevadil, spíše vzrušil a tak jsem zasunul zezadu. Pokračovali jsme skoro do rána a manželka si to užívala. My taky. Horší to bylo na druhý den střízlivý, skončoli to ale flaškou a pokračováním. Pak jsme občas za ní jeli nebo přijel on. Kdyby se nezamiloval, tak by to bylo asi dodnes. Ale jak začal šroubovat manželce do hlavy, tak to rázně utla. Škoda, bylo to hezké. Chce to ale umět rozlišit lásku a sex. Kdo to neumí, neměl by se do toho pouštět.

 • Marcel 11.02.14, 12:33

  Rozbalit 14. ve třech

 • Marcel

  Jo, my to děláme ve třech...já, má žena a Clavin Gold. A to je taky jízda...a vystačíme si fakt samy!

 • Marek 25.02.14, 23:44

  Rozbalit 15.

 • Marek

  Jsem ješitný samec, jako lev, mohu mít harém, ale v harému patří jen mě. Co kdyby.
  A jelikož miluji svou drahou polovičku, prdím na harém. Trojka zní pěkně, ale min. s dvojčaty (viz. foto k tématu) a co GangBang, jestě lepší, neeee? Ale tak do porna a ne domů.
  Pěkná představa, ale to je vše. Nevěřím, že je láska tak mocná, že manželce seženu chlapa do postele. Max. nafukovacího. :o) Muhehe Opravdu se musím smát. A ještě bych na oba mohl pracovat, neee?
  Navíc bych zmínil hygienu, když budu mít volný vztah, nemůžu se divit, že mi občas bude kapat z jahody. A nejde o to, že by byl někdo špína. Spíš jde o množstvím partnerů a pravděpodobnost přenosu nemoci např. z muže X na ženu A, která je sice ve vztahu s mužem B, ale muž X je mužnější a proto pro ni pritažlivější, navíc muž X má ženu C cca. 1 měsíc, která se zase líbí muži B. Takže čtyřka. Žena C měla volný vztah s množinou mužů M. No přitom stačí , aby kdokoliv, kdo přišel do pohlavního styku s výše zmíněnými lidmi vedl rizikový životní styl. A je mi jasné, že všichni používají kondom. Tak se šíří choroby. :)
  A ještě bych doplnil a co potom, po sexu. To bych ještě pochopil, že žijí všichni spolu. A nebo hodně daleko od sebe.

 • Robert 26.02.14, 00:51

  Rozbalit 16.

 • Robert

  +- souhlas s MIRUNEM.

 • Marcel 26.03.14, 18:07

  Rozbalit 17. S Clavinem

 • Marcel

  My jdeme do trojky vždy s Clavinem. A to pak vydržím nezvládnutelné! super!

 • ALOJZ 26.04.14, 11:33

  Rozbalit 18. Sex v trojke

 • ALOJZ

  Zažil som sex trojke - bolo to niečo krásne a nádherné. Bol som prekvapený sám sebou,ale aj mojou priateľkou a iným mužom- všetci sme boli uchvátení a nadšení niečím novým nepoznaným. Ani trošku neľutujem,že som to skúsil. Moja priateľka nikdy tak šťastná nebola. A dokonale uspokojená. Vzrušovalo nás to všetkých ako sme sa na nej striedali a navzájom si ju podávali.

 • sakti 18.07.14, 09:38

  Rozbalit 19.

 • sakti

  Fascinuje mě, jak často jsou muži sobečtí a majetničtí. Trojka se dvěma ženami ano, ale dva muže nebrat. Ať se partnerka dívá, jak ho strkám do jiné, ale obráceně to nejde. Hrozně mě to vytáčí. Partner říká přesně to samé. Trojka mě moc láká, ale rozhodně nehodlám dopřát jemu druhou ženskou, která ho bude zřejmě vzrušovat a zajímat víc než já, jelikož jsme spolu již dlouho. Chci si taky vychutnat tu pozornost a péči.:) A je mi jasné, že s mužskou konkurencí se bude velice snažit. Takže buď zkusíme oba způsoby, nebo nic. Obdobně s nevěrou- zkousla jsem to, že mě podvedl, ale mě to taky láká. On že neví, jestli by to unesl. Nechci likvidovat vztah, ale nelíbí se mi, když má právo užít si jen jeden. Tohle má být sakra nějaká rovnoprávnost! Chlapi, dělejte se sebou něco!

 • Miluju Martinu 07.11.14, 12:03

  Rozbalit 20. Sendvič atd.

 • Miluju Martinu

  Sedlčany, tam nádherná ženská dává se starym a s černochem hrozně dlouho, je to luxusní třicítka - Sendvič !!!

 • Banánek 06.02.15, 20:06

  Rozbalit 21. Pěkný článek

 • Banánek

  Pěkný článek na toto téma je i na Banánkovi - http://www.bananek.cz/blog/mate-zkusit-sex-ve-trech/

 • Gigolo 30.04.16, 17:15

  Rozbalit 22.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 • CeskySex 26.10.16, 11:33

  Rozbalit 23.

 • CeskySex

  Pojďte o sexu diskutovat na http://cesky.sex

 • Patricie 14.04.20, 19:39

  Rozbalit 24. Erotické prádlo

 • Patricie

  Nikdy jsem si nekupoval nic ze sex shopu, chtěla bych se zeptat, jestli si zásilky ze sexshopu objednáváte přímo domů?

 • Iveta 17.04.20, 12:06

  Rozbalit 25. Erotické prádlo

 • Iveta

  To záleží odkud si ho objednáváte. Já mám ověřený eshop, odkud si to mohu objednat třeba i do práce, protože mají všechny zásilky zabaleny diskrétně.

 • Patricie 21.04.20, 10:14

  Rozbalit 26.

 • Patricie

  Ze kterého eshopu tedy teď objednáváte? a opravdu se nemusím bát, že to půjde nějak poznat? i kdyby šlo o větší balík?

 • Iveta 23.04.20, 22:33

  Rozbalit 27. Erotické prádlo

 • Iveta

  Objednávám vždy přes eshop e-kondomy .cz, kde jsem už kupovala i větší balíky, a ani na těch nebylo poznat, že by šlo o zásilku ze sexshopu, opravdu se toho nemusíte bát.

 • David 24.09.20, 01:32

  Rozbalit 28.

 • David

  S manželkou si už dlouho povídáme o možnosti jít do trojky, ale zatím nejsme úplně rozhodnutí. Nakonec mě manželka na narozeniny překvapila a koupila mi poukaz na párovou erotickou masáž: https://masaze-princess.cz/eroticka-masaz-pary/ . Zážitek to byl opravdu vyjímečný a uspokojil naprosto naše potřeby.

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
122793

RSS:
Toplist