Téma: S cizí ženou ...

- Téma: S cizí ženou ...
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: S cizí ženou ...

13.08.19, 00:00, autor: Plavovláska
Původní text písně Michaela Kocába hovoří sice o běžném jevu tedy manželském odcizení, ale my téma rozšiřujeme. Co pro naše muže znamená se třeba takhle probudit vedle cizí ženy a nepamatovat se, jak jsem se tam dostal? Nebo třeba s cizí manželkou? Ale klidně i totálně odcizená partnerka...

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Petr z Opavska:

Jestli se mi stalo, že jsem se probudil vedle neznámé holky a na nic si nepamatoval? Ano, stalo. A natolik jsem se na nic napamatoval, že jsem se na inkriminované chatě odkulil kousek stranou a spal jsme dál. Když jsem se probudil podruhé už tam slečna nebyla. Dodnes nevim jak jsem se k ni dostal a ani nevím, jestli jsem s ní něco měl. Ale pololežela na sedačce dolní polovinu těla měla nahou, nohy pokrčené a od sebe a tričko vyhrnuté nad prsa. A spala. Jenže byla v poloze, že se takhle na ní mohla střídat mužská část osazenstva chaty vcelku volně a jak jsem se dozvěděl později, taky se to dělo. Ale já vážně do teď netuším, jestli já taky, nebo jsem byl natolik zmožen oslavami, že já nic ...

 

 

Tomáš z  Prahy: Cizí žena v cizí posteli? Nikdy. Možná tak cizí žena v mojí posteli. Nicméně i to je nepravděpodobné.
Pokud bych si měl onu hypotetickou situaci představit, tak bych řekl, že bych potichu vylezl z postele tiše se oblékl, odešel a neohlížel se. (V případě, že by to byla žena opravdu cizí - neznámá). V případě, že by to byla manželka kamaráda či kamarádka, tak bych pravděpodobně skočil dolů do kramu pro džus a pro rohliky a vychutnal si ještě jedno kolo po snídani.

 

 

 

 

Jakub z Frýdku Místku: Ano stalo se mi to, ale snažím se tomu předcházet. Nikdy si nevodím slečny domů. Vždycky jdu k nim nebo na hotel. A odtam se snažím zmizet hned po činu, abych nemusel ráno si s nimi o ničem povídat. Protože ve skutečnosti si nemám povídat o čem s holkou, která se sebere s klukem, kterého zná půl hodinky a jde se s ním vyspat. Zmizím jakmile usne. Pokud neusíná, tak se vymluvím, že ještě něco mám. No bývá to dost těžký třeba ve tři ráno vysvětlovat, že ještě něco mám, ale dá se říct, že na druhý den někam cestuju nebo tak něco. Nikdy takovým známostem nedávám svůj mobil, není taky důvod. Hodinových rádodajek je pořád dost.

 

 

Lukáš z Českých Budějovic: Ne, nikdy se mi nic takového stát nemůže. Nikdy bych nešel spát s holkou, která mi dá napoprvé, jen tak, že náhodou jdu okolo. Především bych musel pohrdat sám sebou, kdybych takhle hluboko klesl a pak, přiznám se, že se dost bojím. Jestli to takhle dělá s kýmkoliv, tak může být prolezlá nemocemi až na půdu. Ani pocit odcizení s partnerkou jsem neměl. Myslím si, že to není pravidlo, nemusí to nastat. Já věřím v to, že můžu milovat jednu partnerku celý život a k žádnému odcizení nemusí dojít.

 

 

Patrik z Ostravy: Abych řekl pravdu, tak mám za sebou zkušenost se všemi nabízenými variantami "cizí ženy". Jsem rozvedený a odcizení je přesně to, co jsem prožíval několik let před konečným řešením - tedy před rozvodem. To v té písničce není nijak nadnesené. Najednou se probudíte a vedle vás nějaká cizí ženská jí z papíru vlašák a ona to vaše žena. Pak na to koukáte a nechápete, kam se poděla ta šílená láska , co byla na začátku. Co se vlastně stalo, že najednou mě tahle osoba přitahuje sexuálně míň než noha od stolu? Zažil jsem ale i situaci, kdy jsem se probudil u jedné paní doma a neměl jsem tušení jak jsem se tam dostal a co jsem vyváděl. Naštěstí tyhle stavy s věkem nějak ubývají. Ačkoliv - původně měly základ v alkoholu a teď asi spíš budou podobné amnézie způsobeny věkem (A tím Němcem, co mi pořád schovává ty brýle - Alzeheimer - pozn. redakce). A samozřejmě jsem zažil i situaci, kdy jsem byl s cizí manželkou. Ale když mluvíme o té cizí ženě, mám takový sen:

 

Jednou vyprávěl Petr Janda z Olympiku, že se mu stalo, že po koncertě si šel sednout v noci do parku, aby se trochu vydýchal a vyvětral hlavu a tam za ním přišla fanynka. Prý děsně mladá a děsně hezounká a žádoucí. Prý ho vzala za ruku, odvedla si ho do nějakého odlehlého kouta na lavičku, tam se svlékla, pomilovala se s ním, oblékla se a odešla. To celé beze slova. Nemám tušení, jestli se to skutečně stalo, ale tohle je můj tajný sen. Tedy nyní už veřejný. Neznámá dívka, milování a odchod. Žádné kecy, žádné zbytečné tlachání. Mně se to ale nestane. Na to jsem moc málo rocková hvězda :)

 

 
 

ANKETA: Máte zkušenost s "cizí ženou" ("cizím mužem")?


Celkem: 329 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív Žena X
 • Ferko 22.05.09, 18:20

  Rozbalit 1. Kde jsem,kdo jsi,jak jsem se sem dostala a mam vse

 • Ferko

  Po vecerni akci v klubu se mi zalibyla jedna pani,byla asi o 5 let starsi.Drobet snahy a pani X byla rada,ze muze bejt semnou.Vse probyhalo dobre,radi jsme pili a bavili.Ta noc patrila nam,teda alespon me.Potom co jsem si ji odvedl domu bylo vsechno jasny.Vedeli jsme co chceme,alespon ja ano apani X si to nechala libit.Rada se tulila,libala a vse kolem toho pocem muze muzskej touzit,ale druheho dne rano?Bylo vsechno jinak,z jejich ust vypadlo-kde jsem,kdo jsi a jak se jmenujes?Mam vsechno,tak ja uz musim jit.Druheho dne mi mrzelo,ze si to ta pani X nepomatovala.Chtel jsem ji dat moznost si to pripomenout.Nepovedlo se,tak snad priste

 • WVxqnQfTDMPethxiCfd 12.06.10, 13:32

  Rozbalit 2. ouFTGUdgYu

 • WVxqnQfTDMPethxiCfd

  WViCx5 <a href="http://aixmkobsunrr.com/">aixmkobsunrr</a>, [url=http://njeldfawvfmm.com/]njeldfawvfmm[/url], [link=http://gsxtsflufplq.com/]gsxtsflufplq[/link], http://bpcmsdxndbix.com/

 • Tomáš 12.02.13, 15:45

  Rozbalit 3.

 • Tomáš

  Myslel jsem, že s cizí to bude lepší, ale našel jsem si o dost mladší a ta celková nervozita se na všem podepsala. Po druhé jsem si vzal clavin gold a to teprve byla pravá nervozita ;-)

 • Gigolo 30.04.16, 17:17

  Rozbalit 4.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
123984

RSS:
Toplist