Téma: Poprvé ...

- Téma: Poprvé ...
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Poprvé ...

21.09.11, 11:01, autor: Plavovláska
Vždycky je to někdy poprvé. Každý to máme někde v mysli uloženo. Pro někoho to je velký zážitek, pro jiného velké zklamání, pro někoho je to velké KONEČNĚ! A jaké to bylo pro naše muže? Zeptali jsme se jich …

Čtenost -   Diskuze: (5
 

 

Lukáš: Poprvé. To je to co by jsi měl človek pamatovat do konce života. Pro mě je to éra na kterou bych nejraději zapoměl. Možná se teď ptáte proč, ale já vám stejnak neodpovím. Tuhle éru života si nechám pro sebe vědí to jen 4 lidi, kteří to snad nikdy nezveřejní a já se jí už 5 let snažím marně vytěsnit ze své paměti.

 Mirun: Bylo mi 14let, byl jsem opilý a nervózní a tím i problémy s erekcí. Nakonec to dobře dopadlo, ale bylo to úplně jiné než jsem si představoval a nestálo to vůbec za řeč. Jedinou hodnotu to mělo v tom, že se to stalo. Nesetkávám, občas se náhodou potkáme a pozdravíme, byl to prázdninový úlet, nic co by nám zavdávalo důvod se vidět.

 Horst:
„Tenkrát poprvé“. Zapátrám ve své paměti a snad si vzpomenu….
Pro mě to určitě nebyl příjemný zážitek. Bylo to totiž dost brzy a musím říct, že z prvního milování jsem toho moc neměl. Bylo mě 13 let a mé „milované“ bylo tuším 16 nebo 17 let. Cítil jsem se trochu jako zneužitý, dívka mě totiž přesvědčovala jak to bude super a jaký borec budu před svými spolužáky atd.:-). Jenže já jsem si po všem připadal jako nějaký testovací panák, holka si na mě vyzkoušela spousty věcí a já v té době ani nevěděl k čemu je to dobré 

 

 


Michael: Asi nikdo nezapomene na poprvé. Pro někoho to třeba byla mizerná vzpomínka, ale     mě se vždy vybaví ona dívka. Nevzpomenu si už ale jak, kdy a kde, jen na to, jak mi s     tou osůbkou bylo fajn. Jestli stálo za to na ni čekat, tak to nedokážu říct, ale uřčitě     vím, že ten čas s ní strávený za to stál. Vím i to, že až budou hrát v rádiu písničku od     Jirky Schellingra „Holubí dům“, tak si na ni určitě zas vzpomenu.

 

 


Jiří:
Jasně, na internátu :) Při lahvince něčeho ostrého jsme se s jednou ze slečinek, co tam byly přítomny, tak nějak lidsky domluvili, a šli na to :) Zážitek rozhodně pozitivní, myslím, že já osobně jsem asi vyjímka potvrzující pravidlo, že "napoprvé to nikdy za moc nestojí". Rád vzpomínám, ale už jsem ji nikdy neviděl :)

 


Richard:
Ano, vzpomenu si na různá poprvé. Třeba když jsem poprvé řídil auto. Nebo když jsem se poprvé připojil k internetu, to byl opravdu silný zážitek! A různá jiná poprvé. Fajn byl i první sex. Tedy jak ten úplně první, tak i ten první ve dvou .
Jestli se setkávám s tou dívkou? Ano… Sakryš, nevíte toho nějak moc? Jak vůbec víte, že to byla dívka? Proč po mně jdete?!

 

 

Filip: Měl jsem trochu obavy, přeci jen to bylo "poprvé". Ale moje "první" byla tak úžasná, že mě z toho rychle dostala a sám jsem byl překvapený jak skvělý to bylo. Promilovali jsme pak několik měsíců a od té doby milovaní prostě milujuuuuuu!

 

 


Michal:
Hmm to si fakt nepamatuji, jelikoz si nepamatuji ani to co sem delal před mesicem...

 

 Mikeš: Jistě na to se snad nezapomíná ne? Nijak zvlášt se nestýkáme

 

 

GD: Setkáváme se a má krásný ditě s nějakým fotbalistou.

 Tomáš: Popravdě? Poprvé to nestálo za nic. Ja byl panic a ona panna a oba jsme na sebe koukali jak „tele na novy vrata“. Ne že bysme nevěděli technicky jak na to - prostě to byla usměvná kombinace studu a nezkušenosti. S tou dívkou se pořád stýkám a jednou za čas si onu událost rádi řiipomeneme – je to skvělá vzpominka.

 

 


Jirka:
Pamatuju si na slečnu i na místo, ale nepamatuju si žádné detaily. Byla to spolužačka na střední a tak ji sem tam vídám na srazech, jinak ne.

 

 

 
 • pepa 15.10.11, 01:18

  Rozbalit 1. poznání

 • pepa

  po prvé, hm na to se nezapomíná, bylo to dávno, jen si vzpmínám, že jsem si říkal, tak, a je tam, co dál, no čekal jsem víc, ale jinak mě to potom chytlo a drží do dnes. v plné síle a jedna kolikrát nestačí. přítelkyně říká, že jsem úchyl. myslím že ne. prostě mi sedla a já ji chci pořád a kdekoliv. ale ona ne mě. to tak bývá, nevadí, nejak to dopadne. jsem totiž hyperaktivní

 • tanulka8 01.11.11, 15:57

  Rozbalit 2. Moje poprvé

 • tanulka8

  to moje poprvé-jsem si tak ale nepředstavovala ,a to mi bylo 24 let,jako každá holka si představuje že to bude vyjímenčné jedinečné a pěkné na které nikde a nikdy nezapomene,ale raději bych na to zapoměla,to spíš moje poprvé bylo proti mé vůli,a já to nechtěla,aniž by se mě kluk zeptal jestli sním spát nebo jenom povídat,nebo se jen projít,tak mu to bylo jedno,hlavně že mě opil abych byla povolnější,a že tím mi zníčil život,tak tohle chlap nikdy nepochopí.A za to že holku znásilnil,a kvůli tomuhle půjde sedět,tak ji to ale pannenství nevráti,a ani psycholog jí s tím nepomůže,protože to navždy zůstane v ní,a kdyby ji měl s tím pomoc přítel,tak jí s tím nepomůže ani přítel.chlapy nikdy mít pro ženu pochopení mít nikdy nebudou ale spíš budou mít pochopení sami pro sebe-:-(

 • Lenka 13.01.12, 21:08

  Rozbalit 3. Asi hledáš špatně

 • Lenka

  Asi hledáš špatné chlapy. Já měla trošku trauma od prvního "přítele" který mě dos pousty věcí tahal strašně rychle, bez šance na pochopení a tak podobně. Věkovej rozdíl 5 let byl prostě propast... Po roce vztahu nevztahu (bez sexu) jsme se nadorbo rozešli, ani envim co to bylo, tejden se neozval a pak dělal jako by se nic nestalo.Ale tak zkušenosi to byla, i když já se bála i líbání a po chvíli jsem ho málem měla v puse... NAštěstí tohle hodně vytlačuju z hlavy, a soustředím se na přítomnost. Našla jsem si kluka, kterej mě vyslechnul, kduž jsem mu řekla, že se na to necejtim, a počkal 9 měsíců. Což u 18letých moc často nebejvá... Ale počkal a to pro mě moc znamenalo. Hodně udělalo to, že mu nedělalo problém se mnou prostě spát na jedný posteli, obejmout mě a prostě usnout. Nedělalo u problém mu říct, že mu to nevadí, že se těší, že naše poprvé bude společné a že máme přece před sebou celej společněj život. Já si taky asi potřebovala ověřit, že kdzž řeknu Ne, tak se prostě přestane. A kdyžjsem si to ověřila postupným obejvováním (ačkoli úplně nahou mě viděl asi až po půl roce vztahu) tak jsem si řekla, proč to vlastně nezkusit, když vim,že kdzž to bude nepříjemné, tak skončí... Zkusili jsme to a bylo totrochu směšné, ani jeden jsme moc nevěděli do a jak, nemoh se do mě dostat a ani mě úplně neprotrhnul, musel dílo dokončit napodruhé. Ale vždycky se se mnou miloval s citem, nikdy nebyl egoista a vždycky se mi věnuje. Nikdy si nepřipadám jako píchací panna, a sex mám ráda. A ačkoli občas přítele sama uháním,někdy zase ocením to, že spolu prostě jen tak usneme, jen tak někam zajdeme nebo se jen tak podíváme na film. Dává mi to pocit, že se mnu neni jen kvůli sexu :-)

 • Cecilia 14.01.12, 23:01

  Rozbalit 4. skvely :)

 • Cecilia

  tak moje poprve... bylo mi 18? a bylo to naprosto uzasny. Vzdy som to odkladala, nechcela som sa len tak s niekym vyspat ale s tymto klukem som sa poznala asi 2 tyzdne a stalo sa. Uz sme tyzden spolu chodili, travili 24hod/denne spolu cas.. ale k tomu sexu: alebo skor milovaniu. nadherny zazitok (aspon pre mna-pre priatela zo zaciatku trochu stresujuce-pannu este nemal a nechcel mi ublizit), vdaka priatelovi, ktory bol velmi nezny a chapavy. Ziadnu bolest som necitila a boli sme obaja triezvy, tak si mozme vsetko pamatat.. Bolo to skoro pred 3 rokmi. S priatelom sme spolu doteraz a ja na to moje "poprve" nikdy nezabudnem. ...zavisi od chlapa...

 • 21.02.12, 17:38

  Rozbalit 5. nif mof

 • já

  poprvé... u kamaráda doma po jakési akci... jeho rodiče na dovolené, takže myši měly pré... 6 kluků, jedna holka a plán zněl jasně... opít jí a uvidíme, zda a koho si vybere... ji jsem vyhrál, resp.ona si vybrala mě, ale to opití se trochu zvrtlo...:-P flašku citrusu jsem vypil skoro celou sám, asi na kuráž...:D což o to, dodala mi ji, ale jen v mysli, určité fyziologické pochody mého těla naopak utlumila... takže to skončilo poněkud nijak...:-P "dovnitř" jsem zabloudil, ale bez jakéhokoli výsledku pro ni, ani pro mě... Takže raději zapomenout...:-/ Po 6 letech jsme se potkali, tvrdila, že máme něco rozděláno, že by to chtělo dokončit...O:)

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
124939

RSS:
Toplist