Téma: In Flagranti

- Téma: In Flagranti
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: In Flagranti

13.02.20, 00:00, autor: Plavovláska
Přistižen při činu … Zajímavé téma, od kterého jsem si původně moc neslibovala. Vždyť řekněte sami, povídali byste někomu, že jste přistihli svou ženu in flagranti? Svým způsobem jsem se nemýlila. Většina mužů z našeho panelu buďto neměla o čem mluvit, nebo to prostě neřekla. Ale přesto se našli ti, kteří mi svůj příběh pověděli.

Čtenost -   Diskuze: (12
 

 

Richard: Těžko říct, jestli se dá poznat, že je partnerka nevěrná. Ano, dá se to vysledovat na 99% z celého souboru symptomů, ale s jistotou… Žárlivci mají těžký život. Buď si připadají jako blbci, když se mýlí, nebo se jim předpoklady potvrdí, ale to taky nestojí za nic. Volba skoro Sofiina. Ale zpět k otázce: poznám, že moje partnerka měla sex. Vždy. Uvolněná růžolící tvář, uhýbání pohledem a bez důvodu podávaná obrana útokem prozradí vše. Tedy 99% všeho.

 

Neříkám to rád, ale ano, svoji partnerku jsem při nevěře nachytal. Nachytal je hnusné slovo, jako bych snad něco chytal, což jsem rozhodně nedělal. Jednou jsem se prostě vrátil ze služební cesty dřív. Souhrou nepříznivých náhod jsem nemohl zavolat, že přijedu, prostě vybitá baterka udělala své. No, pokoušel jsem se telefonovat z automatu, ale zbytečně, nikdo nezvedal. A tak si takhle přijedu domů a bylo to. Měl jsem tehdy domovy dva, takže jsem se sebral a prostě odjel. Ráno druhého dne jsem pobalil všechno, co patřilo tehdejší partnerce a odvezl jí to do našeho společného „doma“. Tam naopak za jejího přihlížení a usedavého pláče vzal naopak pár věcí, které byly moje. Ne, nechtělo se mi odejít, ani trochu, ale cítil jsem se hrozně. Rozum velel ihned pryč! Partnerka se mezi vzlyky omlouvala a slibovala a prosila. Dokonce si klekla na zem a držela mě za nohy… Prostě srdceryvný teatrální výstup. Srdíčko ale pryč nechtělo ani maličko a nakonec rozum přemohlo. Hloupé srdce! Za svoji pošetilost platilo skoro šest let, aby stejně skončilo, obrazně řečeno, na kusy.

 

Ono setrvávat ve vztahu po takové zkušenosti je naprostá sebezničující hloupost. Důvěra v partnerku je naprosto ztracená, a to se odráží podvědomě v každém dalším konání. Dnes bych, díky empirii, partnerku klečící mi u nohou a prosící, abych neodcházel, spíše odkopl. Doslova. Ne brutálně, ale tak, aby bylo jasné, že říkat cokoli je zbytečné. Prostě ať by to moje srdíčko zasáhlo sebevíc, zvítězil by rozum. Zvítězil by KO!

 

 

Petr: Ano stalo se mi to. Bydlel jsem s partnerkou v pronajatém bytě  v rodinném domku v přízemí. Uvažovali jsme o svatbě a o budoucnosti. Plánovali ditě. Prostě tak jak spousta jiných mladých lidí. Pak se mi dostalo nějakých náznaků, že mi snad zahýbá. Byl jsem zamilovaný a nechtěl jsem tomu věřit. Myslím, že i když to všichni citíme a bojíme se toho, tak když se to pak stane, tak tomu věřit nechceme a bráníme se tomu. Stejné to bylo i u mě. Začal jsem ji pozorovat, jestli je něco jinak a jakmile jsem to připustil, a začal konkrétně sledovat všelijaké maličkosti, tak to bylo jasné. Žádná z těch věcí co dělala neměla sama o sobě smysl, ale když to pak bylo v kontextu, tak to bylo jasné. Zahýbala mi s naším společným kamarádem. Dokonce jsem i věděl kdy. Když jsem měl pravidelný trénink, na který jsem nechodil, jen když jsem byl nemocný na umření. Věděl jsem to. Ale potřeboval jsem si to potvrdit. Takže jsem udelal toto: Omluvil jsem se z tréninku ale doma jsem se normálně nachystal a odešel. Přeparkoval jsem auto o ulici dál a počkal až přijede kamarád. Šel dovnitř a já šel pěšky k domku a zahradou zezadu k oknu do ložnice. Byli tam a souložili.

 

Byl jsem vzteky bez sebe a přemýšlel co s tím. Dlouho před tím jsem přemýšlel co s tím udělám, když to uvidím na vlastní oči. Představoval jsem si to, ale skutečnost byla pak úplně jiná. Bylo to daleko krutější a daleko silnější než jakákoliv představa.

 

Největším překvapením pro mě ale byla úplně nová zkušenost. Úplně nový pocit, se kterým jsem nepočítal a který se v mých představach řešení nevěry nevyskytoval. Kdyby mi to někdo povídal, tak tomu neuvěřím. Ale jak jsem se na ně koukal, jak si to spolu rozdávají, a slyšel jsem ji, ty její vzdechy, které jsem tak důvěrně znal, tak jsem prostě dostal chuť se k nim přidat. Prostě tam vejít a dát si s nima trojku. Byl jsem nešťastný, naštvaný a – vzrušený. Utekl jsem odtama, protože tohle byla věc, která mě zaskočila a se kterou jsem si nevěděl rady. Byl jsem mladý.

 

Dnes je všechno jiné. Především bych dnes po nevěře nepátral. Nikdy bych nešel sledovat partnerku a nečíhal bych u okna. A kdybych přišel domů a dělo by se to, asi bych se přidal, kdyby jim to nevadilo. Je ale pravda, že s takovou partnerkou bych se neoženil a nechtěl bych mít děti. Když jde o sex, tak mi nevadí, když to dělá i s jinými, ale matka mých dětí to prostě nebude.

 

 

 

Horst:  Nikdy se mi nestalo abych nachytal partnerku inflagranti, i když pár nevěr už mám za sebou… Jedno vím ale jistě, byl bych hodně zlý. Mám takovou zkušenost, pokud žijete s partnerkou nějakou dobu, poznáte její zvyky a chování. Přesně v okamžik, kdy o sebe začne pečovat víc než před tím, jinak se líčit a používat parfém, je potřeba se ujistit zda to dělá kvůli Vám, když ne je nevěra na spadnutí.

 

 

Mirun: Ne, máme dohodu o tom, že se budeme chovat tak, aby k tomu nemohlo dojít. Takže když se např. někdo z nás vrací domů neplánovaně dřív, dá to vědět SMSkou předem. Nepoznám a ani po tom nepátrám.

 

 

Lukáš: Načapat partnerku při nevěře se mě naštestí ještě nestalo. Rozhodně vím, že by to neproběhlo moc dobře. Když by taková situace nastala, tak bych se choval jak zbavený zdravého rozumu. Pro mě to je něco co nepatří do vztahu, který není postaven na sexu. Nevím jestli bych poznal jestli je nevěrná nebo ne. To spíš zaleží na tom jaká je to mrcha a jak dokáže dobře lhát.

 

 

 

Zajímá vás něco víc o našich respondentech? Čtěte zde.

 

 

Minulá témata:

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

 

 

Archiv Žena X: 2008

 

ANKETA: Kdybyste přistihli toho druhého in flagranti ...


Celkem: 187 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archiv Žena X: 2008
 • Neregistrovaný 13.10.08, 17:04

  Rozbalit 1. špatná anketa

 • Neregistrovaný

  No tam mi chybí nějaká neutrální odpověď, osobně jsem se třeba neutek, ale ani sem se nepřidal. Jen jsem si šel uvařit kafe a pak poslouchal chvíli něco o mrzení. Prostě sem zůstal vedle a dělal jako by nic a to byl nakonec pro oba hroznější pocit než pro mne.
  Zajímavější pocit ovšem nastal jindy v případě mého přichycení. ehm ale to by bylo na delší povídání ;-)

 • Plavovláska 13.10.08, 17:17

  Rozbalit 2. :)

 • Plavovláska

  Tak povídej :) nebo mi to napiš mailem, delší povídání

 • Neregistrovaný 16.10.08, 23:41

  Rozbalit 3. Vůl

 • Neregistrovaný

  Chlap, kterému se kurví baba a on s ní zůstane je vůl.

 • Neregistrovaný 07.11.08, 21:17

  Rozbalit 4. Do huby

 • Neregistrovaný

  Dokopal bych ji jako psa, kurvu!

 • Pepik 14.01.09, 23:56

  Rozbalit 5. Trochu jinak

 • Pepik

  Zajimavé jsou dvě poslední reakce. Ale ruku na srdce i vy jste pořád věrní?....

 • Blassen 16.06.09, 17:38

  Rozbalit 6. njn

 • Blassen

  No jó no, to asi vždycky záleží na těch okolnostech, a pokud je to třeba ještě v "zamilovanosti" tak by se to nechalo přejít. Ovšem pravdou zůstává že lepší je nevědět ...

 • neregistrovaný 05.08.09, 07:31

  Rozbalit 7.

 • neregistrovaný

  Je zvláštní, kolik chlapů je vzteky bez sebe, jenom často jenom proto, že třeba žena flirtuje, a většinou ti samí žárlivci zahybají o stošest.

 • Andrea 25.09.09, 09:09

  Rozbalit 8.

 • Andrea

  Jo jo... Máš svatou pravdu. Spousta chlapů svou inteligenci a chytrost používá jen na to, aby vymysleli, jak omezovat svou ženu v komunikaci s okolím (a tím i s muži), jak ji co nejvíc udržet u sporáku aby to nevypadalo že ji omezuje, ale že je to přirozený stav. Sami NĚKTEŘÍ chlapi flirtují a zahybají ostošest, ale běda, aby se jejich žena dostala do společnosti více mužů a trochu se pobavila.

 • ajka 02.04.13, 09:32

  Rozbalit 9. in flagranti

 • ajka

  Dobrý den,vlastně náhodou při hledání jiné informace jsem narazila na tohle téma..jsem žena jsem podruhé vdaná,poprvé to bylo z nutnosti protože v minulém století se tradovalo,že ve 20ti být ještě svobodná..je nenormílní,to manželství vydrželo bez lásky 27let,manžel měl raději kamarády a pivo než ženy...podruhé jsem se vdávala z lásky...několikrát jsem manželovi našla smsky dosti erotické jiným ženám..jednou jsem udělala trochu dusno ale bez křiku a hysterie..bylo mi jasné i když sliboval že to skončí že s tím nepřestane skončí s jednou začne s jinou...sliboval ale skutek utek...poslední jsem objevila před 14ti dny..opět sliboval..už toho mám dost a tak jsem mu už dala jak se říká nůž na krk..buď v tom bude pokračovat a tím ztratí mě nebo se umoudří a skončí s tím...jistě,že si vybral druhou možnost..ale důvěra je už pryč....jezdí kamionem a já jsem sama doma přez týden a možností spoustu ale nikdy bych to neudělala..vím,že se dá namítnout,že situace se nedá předvídat..ale znám se a tak tohle mohu říct na jistotu...chodím upravená a nechci být ani domýšlivá ale ošklivá zrovna nejsem a muži se na mě usmívají i otočí když venčím svého pejska...

 • W53BMTZpgP 23.06.14, 11:48

  Rozbalit 10. w2PBEFX0x6

 • W53BMTZpgP

  When Nebo gave an iPad 3 to every team member to help build a beettr understanding of the multi-device world, the story quickly made its way through social channels. Maybe people shared the post with their bosses hoping to inspire similar generosity? Let us know if it worked!a0[view post]

 • Jirka 19.08.23, 09:41

  Rozbalit 11.

 • Jirka

  Jak se tu psalo, že šel k oknu ložnice a viděl že tam souloží, tak v ten moment bych se asi zbláznil a šel je z té postele vykopat. já mám na partnerku už dlouho podezření, že je mi nevěrná. Ale nemám na to důkaz. Chtěl bych nám do domu instalovat skryté kamery. Máte s tím zkušenost prosím? Abych jí to konečně nějak byl schopný dokázat?

 • Patrik 21.08.23, 19:01

  Rozbalit 12.

 • Patrik

  A určitě si to chcete potvrdit? Musíte se pak připravit na to co tam třeba uvidíte. Já už to mám za sebou a tak vím o čem mluvím. Podařilo se mi manželku odhalit z nevěry díky skryté kameře v nástěnných hodinách. Koupila jsem je z obchodu spyexpert.cz , kde se specializují na špionážní techniku. Mají tam na výběr z velkého množství takhle skrytých kamer, takže určitě doporučím si to pořádně prostudovat.

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
122793

RSS:
Toplist