Téma: Penis

- Téma: Penis
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Penis

21.07.08, 00:01, autor: Plavovláska
Ano, tak často se mužům podsouvá, že si chodí poměřovat svou „výbavu“ a soutěží o to, kdo ho má delší. Ale jak je to doopravdy? Je pro ně délka penisu nějak významná nebo důležitá? Jak se na to dívají oni sami?

Čtenost -   Diskuze: (10
 

Dan: Za svých skoro 30 let jsem neměl potřebu, a ani nevím o nikom ze známých , kdo by si poměřoval bimboše. Hlavně že ženské nesoutěží.. nene, kdepak. Nikdy jsem neviděl tak vítězoslavný úsměv jako při zjištění partnerky, že má bývalá ztloustla, zatimco ona ma furt perfektní postavu. Samozřejmě, že velikost (ne nutně jen délka) je důležitá. A samozřejmě, že to může ovlivnit a ovlivní výběr. Samozřejmě, že ženy tak uvažují. Samozřejmě, že to veřejně nepřiznají.  Nejspíše to nemaji na prvnim mistě, já take rozdýchám, pokud partnerka nemá 180cm, postavu miss fitness či doktorat z jaderné fyziky. Že na velikosti nezáleží, je jako říkat šikanovanému třídnimu tlusťochovi, co nepobral moc rozumu - že každý je krásný a potřebný ve své individualitě ... ale obávám se, že kondom v jeho peněžence bude mit hodně let prošlou záruku.

Michael: Proč spolu muži soutěží o velikost penisu a proč ženy nesoutěží o hloubku vagíny? Víte, tak nějak si nedokážu představit, jak by to ve sprchách udělaly. Asi proto. Jedna kamarádka se mi svěřila, že se jí líbí muži s lehce nadprůměrným přirozením. Nemusel jsem se jí ptát proč. Vždy se jí líbili sebevědomí jedinci. Navíc, když to teď rozeberu trochu po mechanické stránce, co z toho může žena mít, když do ní vnikne 8cm kolos celé 2cm? No jo, je to tak, těch 6cm se prostě někde po cestě ztratí. Ještě že patřím k těm jedincům, co mají nadprůměrnou výbavu. A lituji gorily.

 

Tomáš: Mám se vyjádřit k tematu penis nebo mužská soutěživost?  Podle mého názoru totiž všechny doplňující otázky směřují k tomu druhému. Muži prostě odjakživa soutěží v tom kdo je lepší samec. Kdo má právo si vybrat tu nejlepší samičku k oplozeni. Příroda nás k tomu prostě nuti a my soutěžíme, ač vime ze v dnesni „civilizovane“ spolecnosti to není zapotřebí. Je jasne ze si nas partnerky nevybírají podle délky našich penisů. Ovšem nějak se od sebe odlišovat musíme, nějak musíme ostatní samce převyšovat, tak abychom to byli právě my co budou mit právo vyběru. Ono totiž v této mužské soutěži nejde o vás, milé dámy, ale o vytvoření hiearchie mezi námi pány - o právo první volby. A ženy? Ty soutěží dle mého názoru samozřejmě také. Jen forma a cil soutěženi jsou o něčem trošku jiném Hloubka vagíny je sice měřitelná ale není navenek viditelná, těžko v ní lze jednoznačně vyhrát. Když je pánové vyndaji na záchodě, tak je hned jasno, ale překřikovat se v obchoďáku, že jako já zrovna mám prednost ve frontě, protože jsem o 5cm hlubší, je přinejmenším usměvné. Ženy soutěží v tom která je hezčí, hubenější, víc oblibená, vic in… No a jelikož jsme viceméně stále ve stavu, kdy muži lovi a ženy jsou loveny, tak cílem ženské soutěže je být vybrána vítězem mužské soutěže (feministky kameny do rukou!).  Obřezaný nejsem a už do toho nepůjdu. I když bych možná tento zákrok u svých potenciálních synů zvažoval.

 

Mirun: Délka je důležitá z úplně jednoduchého důvodu: je na první pohled objektivně vidět a je tedy velmi jednoduché jí vzájemně porovnávat. Muži si neporovnávají jen penisy, ale i svaly, výplaty, auta, prostě cokoliv, podle čeho se dá uspořádat stupnice a co lze jednoduše měřit, protože tím proti sobě bojují. Mužská společnost je velmi nelítostná a velmi ješitná, takže poukázat na „malost“ soupeřova penisu znamená ho vnitřně zbavit sebevědomí a tím ho odrovnat jako sexuálního soupeře v podstatě bez větších nákladů - jedná se o psychologickou kastraci velmi trvalého rázu. Peníze totiž lze vydělat, svaly si lze vycvičit, auto si lze vytunit, ale penis... s ním se nic dělat nedá.
Myslím že k ovlivnění partnerčina výběru nemá přímo velikost penisu vliv, protože ona ho vidí až tehdy, když už svolila k sexu, a to udělala na základě jiných predikcí. Ovšem pokud je o někom „všeobecně známo“ že má malý/velký penis, určitě to nějaké body ubírá/přidává. Pokud je sameček populární tím, že má penis malý, většina děvčat mu vůbec nedá šanci se zalíbit, ani kdyby se postavil na hlavu (pro ženu je „mít partnera s malým penisem“ (o kterém to všichni vědí) stejně frustrující, jako pro muže „mít malý penis“ - souvisí to opět s hierarchií, tentokrát ženské skupiny), na druhou stranu, „megapenisáci“ mohou být naprostí outsideři ve všem ostatním, ale přesto to samičky jistým způsobem „láká“. Ano, ženy nesoutěží o hloubku vagíny (prostě protože to není vidět), ale zase soutěží o velikost ňader. A to z úplně stejných důvodů a mají s tím úplně stejné problémy, jako muži se svými penisy. A vysvětlete ženě, že ňadra mají kvůli kojení. Velikost penisu pro sex je tak důležitá, za jak důležitou jí považuje partnerka a to je u každé dost individuální - a je to jako se vším ostatním – některé stačí pro život kluk od kolotočů, některá potřebuje miliardáře, ovšem drtivá většina je spokojena s tím, co je obvyklé.

 

Jirka: Muži mají tendence předhánět se v čemkoliv a velikost penisu není výjimkou, právě naopak. Mužské ego nepotěší nic tak, jako když bude vědět, že ho má většího než ten druhý. Platí to ale i naopak... když zjistí, že ho má menšího, tak radostí skákat nebude. Nemyslím si, že velikost penisu rozhoduje u žen u výběru chlapa. Nějakou roli hrát bude, ale ne tu majoritní. Tedy alespoň já jsem se s tím nikdy nesetkal, a to mě příroda bohužel nijak extra nevybavila... Velikost penisu je v sexu určitě důležitá, známé rčení "i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo" je podle mě blbost. Malý penis je prostě malý penis, a čistě s ním se toho moc předvést nedá. Tím nechci říci, že muž s malým penisem nemůže být dobrý milenec, jen ty chybějící proporce musí kompenzovat jinak. Stejně tak ale bude problém i s příliš velkým penisem. Mám kamarádku, která přestala randit s klukem proto, že ho měl prostě moc velkého a jí to bolelo.

Filip:
Oblíbená představa žen je že muži soutěží o to kdo ho má delšího.   Je to zábavné, už jen když si uvědomíme jak naopak dost žen bedlivě sleduje která má menší nebo větší prsa

Martin:
S délkou penisu jde opět o hodně subjektivní názor, myslím ze strany žen. A všechny ženy asi také nemají rády velké penisy, alespoň to některé tvrdí. V každém případě si myslím, že velkým přirozením stejně žádná nepohrdne a na sex to nějaký vliv mít bude. Byť ne možná až takový, jaký si mnozí muži myslí. Já bych to celé přirovnal k velikosti poprsí u žen. Obecně se také bere, že čím větší, tím přitažlivější a lepší. Ale já osobně mám rád spíše menší poprsí (nebo takové akorát ;) ) a podobně je to podle mě s velikostí pánského přirození.


Lukáš:
No patřím k těm, kdo si v 15 přeměřovali svoji chloubu a rozhodně si ještě pamatuju, kdy se říkalo "mám ho 3m dlouhýho a 50cm v průměru". Co na tom jak je velký? Můžem si přát, aby byl větší můžem mu každý večer domlouvat, ale stejně neporoste. Jak se říka "někoho bůh obdařil nekoho ne". Teď to celkem vyznělo, že mám frustraci ze své délky mám normální evropský průměr (3m a 50cm v průměru:) ). No nevím jestli si ženy vybírají chlapy podle velikosti, to spíše by měla být otázka na vás milované slečny,dámy,ženy. Nějak to uzavřem. Co se týká výběru u žen, tak až nějakou takovou najdu, tak vám dám určitě vedět. Nemám potřebu si ho s někým přemeřovat, z toho už jsem dospěl. Proč si ženy nepřemeřují hloubku? Možná proto, že to stejnak není vidět :). Délka penisu podle mě není důležitá teda pokud nemáte 5cm chudáčka, i když větší chlouba spíše ulehčí práci, ale stejnak nejlepší je když se musíte pořádně snažit. Nejsem žid tak jsem se o to nějak moc nezajímal, takže nejsem obřezaný.

Richard:
Proč si myslíte, že délka penisu je důležitá pro muže? Kdo vám žekl, že mezi sebou soutěží, kdo má delšího? Nepletete si to s důležitou hrou „kdo dál dočúrá“? Fakt si myslíte, že první, co ženám ukazujeme, je pinďour, aby si nás podle něj vybíraly? A, nakonec, není to alespoň jedno  z důležitých kritérií kladených ženami? Fakt chcete mluvit o penisu? O mém?
A proč ženy nesoutěží o hloubku vagíny? Z nedostatku fantazie? Nebo že by proto, že hloubka vagíny je přímo úměrná výšce? Nebude lepší se zeptat žen?  Já, obřezaný muž, na to odpověď prostě nemám.

Honza: Jsou muži, které délka jejich penisu nezajímá, ale přesto mají z tohoto tématu strach. Důvod je prostý: spousta mužů používá délku penisu jako prostředek pro zvýšení svého sebevědomí a pokud se pohybujete v takové společnosti, není možné to ignorovat. Žena si však muže těžko vybere na základě délky jeho chlouby (už někdy někdo potkal ženu, která mu na prvním rande řekla „Tak mi ho ukaž, ať zbytečně neztrácím čas?“), pro ženy je podle mě důležitější, jestli bude muž schopen postarat se o rodinu a zajistit jí bezpečí. Stejně tak nezávisí kvalita sexu na délce penisu – delší penis je často naopak nevýhodou a žena má při sexu bolesti. Ženy mají také své velmi smysluplné soutěže – mám menší zadek než ty, mám větší prsa, menší břicho, atd. - jenom se o nich mluví poněkud méně než o porovnávání velikosti penisu u mužů. Obřezaný nejsem a pokud nemá muž zdravotní problémy, přijde mi naprosto nesmyslné tento zákrok podstupovat (byť kvůli náboženství nebo tradici) – o tom by si měl rozhodnout každý sám.

Mikeš: to netuším s nikým sem si ho nepoměřoval :). Nevím zda to pro ženy je důležité, to nechám na nich. Nevím zda si vybíraj samečka s delším penisem, ale určitě jim to musí klapat i v posteli.


Michal:
Tak nevím jestli jsem vůbec muž, ale mě je to fuk neřeším jak je velkej a ani u kámošů sem nezaznamenal že by brečeli nad tím jestli ho mají velkého či malého a už vůbec nikdy sem s nikým nesoutěžil o jeho délku :( omg to sou názory kam na ně chodíte?) Spíš bych řekl že větší je někdy na obtíž a některé holky to nemají rádi jelikož je to bolí. Asi jsou i takové co ji maj rozježděnou jak vrata do garáže a ty asi potřebujou velký to je fakt. Ale pokud si mě vybere holka podle velikost mého pera tak s ní určitě dlouho nevydržím. Jo a ano sem obřezanej.

 

 

Zajímá vás něco víc o našich respondentech? Čtěte zde.

 

Minulá témata: Kulínský  Sex ve třechRozchod, Prostituce,  Lze milovat dvě ženy současně?, Balící technika, Nevěra, Ženská krása

 

 

 

Zajímá Vás co si muži z našeho panelu myslí o problémech, nad kterými sama přemýšlíte? Chcete jim položit nějakou otázku? Napište nám, na co se máme zeptat. Pokud to budou zajímavé a nové otázky, radi je "pánům božským" položíme. Vaše otázky či návrhy na témata zasílejte na adresu redakce@zenax.cz.

 

ANKETA: Na velikosti penisu:


Celkem: 954 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • Neregistrovaný 25.07.08, 01:27

  Rozbalit 1. v

 • Neregistrovaný

  řešíte fakt píčoviny. u dochtora se platí a vy si měříte čuráky.

 • Plavovláska 25.07.08, 10:07

  Rozbalit 2. :)

 • Plavovláska

  Děkuji, vážně jste mě pobavil :) Málokdy mě komentář rozesměje :)

 • paul 17.01.09, 21:02

  Rozbalit 3.

 • paul

  Humor má hodně podob:-)

 • big ben 01.09.10, 09:14

  Rozbalit 4. BigPenis - Cviceni na zvetseni penisu - 100% vysle

 • big ben

  Poradim - www.bigpenis.cz - Cviceni­ na zvetseni­ penisu. Funguje nna 100%

 • Louie 26.02.14, 02:17

  Rozbalit 5.

 • Louie

  Mám ho tam, je to dobrý.
  15cm malej, ale šikovnej.
  Co s bagetou v trenkách? Holky nejsou pornohérečky.
  A nezapomeňte nejdůležitější je průměr. :) Muhehe

  Každý nigga mě schová do kapsy. Jsem jednoho potkal v létě na ulici. Měl kraťasy a péro až k ponožkám a říkám mu: Nevadí Vám to? A on na to: No v létě je to pohoda, ale v zimě když solej...

 • Korolina 19.01.15, 23:13

  Rozbalit 6. Dosug

 • Korolina

  Escort girls models in Moscow http://regmodels.ru

 • Karel 07.09.21, 01:08

  Rozbalit 7.

 • Karel

  Pánové jaké zkušenosti máte se slabou erekcí? Jak to co nejrychleji vyřešit, aby mi zase stál jako před tím?

 • Lukáš 09.09.21, 11:18

  Rozbalit 8.

 • Lukáš

  Když jsem začal mít problém s erekcí, tak mi tím končil i svět. Opravdu jsem se cítil hrozně, jako bych selhal a zklamal hlavně sám sebe. Svěřil jsem se tehdy kamarádovi v mém věku a ten se jen začal smát, že tento problém měl už před 5 lety. Doporučil mi tak prášky na lepší erekci a od té doby mám klid. Stačí si vzít tabletu a mohu provozovat sex jako dřív.

 • Karel 19.09.21, 23:42

  Rozbalit 9.

 • Karel

  Které prášky vám doporučil jestli se mohu zeptat?

 • Lukáš 23.09.21, 23:24

  Rozbalit 10.

 • Lukáš

  Kupuji si a věřím jedině tabletám na erekci Viamax, které jsou proste perfektní
  a po objednání také rychle doručení http://www.supererekce.com/8-viamax

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
122989

RSS:
Toplist