Téma: Prostituce

- Téma: Prostituce
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Prostituce

01.04.14, 00:50, autor: Plavovláska
Použijme zprofanované, leč pravdivé klišé, že prostituce je řemeslo staré jako lidstvo samo. Bezesporu je. To ale my řešit nebudeme. Nás v tuto chvíli zajímá, jak se na prostituci a prostituky dívají naši "pánové božští".

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Mirun: Prostituce je služba jako každá jiná, jediný rozdíl mezi „morálně uznatelnou tělesnou službou (masáž)“ a prostitucí je jen a pouze v naší hlavě, nikde jinde. O tom co je nevěra nerozhoduje ten, kdo činí, ale ten druhý ve vztahu, který tento čin posuzuje a pokud jsou lidé ve vztahu rozumní, dokáže každý na 90% určit, co bude či nebude jeho partner považovat za nevěru. Pokud už s partnerkou nefunguji, najdu si jinou. Prostitutka je asi to poslední co by mě napadlo. Zda vzrušující či ne těžko říct, dva roky jsem s jednou žil, ale „dělala mi to“ zdarma jako svému partnerovi, takže se nejednalo o sex „za peníze“. Osobně tyto služby nevyhledávám, takže nevím, jsem toho názoru, že nejlepší sex je s někým, kdo mi sám zevnitř chce poskytnout úžasný zážitek, protože intenzita mého vzrušení jeho samotného vzrušuje. Šlapky co vidím po ulicích jsou mi odporné jak vzhledem tak chováním a ty z luxusních eskortů neznám.
Dan:
  Na profesionálce je nejlepší, že vás hned po činu vypakuje a tak nemusíte trávit zbytek noci sliby, že tu střechu letos určitě opravíte a že strávit den nakupováním je výborný nápad. Normálni chlap má (by měl mit) jakýsi morálni blok nekurvení, pokud je s někým v dlouhodobém svazku. Nicméně, pokud ženuška začne pět ódy na téma "chronická bolest hlavy" případně "dokud neopravíš střechu, zapomeň na to", tak je na čase jí připomenout jeji místo v potravním řetězci. Konkretně nahraditelnost jeji vagíny. Že je profesionálka drahá? ...Ha.. ha... hahaha

 Jirka:  Sex v bordelu pro mě není tabu, sem tam si ho dopřeju, ale nic pravidelného, spíše příležitostné a neplánované akce. Jestli by to bylo východisko pro nefungující vztah netuším, nikdy jsem neměl potřebu to takto řešit. Vzrušující to je v naprosté většině případů. Velmi pozitivní je, že se nemusím nijak přetvařovat nebo dávat si pozor, abych něco neudělal špatně. Řeknu si co chci, a ona to udělá. A o tom to je.

 
Michael: Osobně proti prostituci nic nemám, ale mám i pochopení pro lidi, co každý den musí uklízet pracovní pomůcky ze vchodů svých domů v centru Prahy. Jedná se přece jenom o placenou službu, která by neměla být na očích. Jen blázen by se zamiloval do prostitutky, kterou stejně budou zajímat jen peníze. Ale nemyslím si, že by koupě sociální pracovnice dokázala být dlouhodobým východiskem z partnerské krize. Přece jenom se až dost často objevují i snahy o následné vydírání zoufalců, co takhle chtějí vyřešit svou sexuální potřebu. A ne každý je tak zběhlý vykecávač, jak zkušený moderátor. Výhodou takovéto placené „služby“ je možná realizace některých erotických snů a sexuálních praktik, na které by partnerka asi nechtěla přistoupit. Samozřejmě, vždy záleží na dohodě a i na zkušenostech té, které dámy pochybných mravů.

 Richard: Sex s prostitutkou může být v každém případě nesmírně vzrušující. Třeba proto, že se může odehrávat sice ve skrytu, ale na veřejném místě. Nebo proto, že při jednání s profesionálkou lze beze studu či obav převést (nechat převést) do reality tajné sny. Mohou se v reále odehrát mnohokrát virtuálně zažité situace. Ale stejně tak může být sex s prostitutkou pouhou variantou masturbace, okamžitým rychlým uspokojením sexuálního apetitu. Škála jeho pojetí umí být velmi velmi široká. V žádném případě ale neumí být lékem resuscitujícím kolabující vztah, prostě ne. A nevěrou není jen v případě, že partnerkou je přímo sama kurtizána, což ale zase asi není sex s prostitutkou ve smyslu otázky. Nebo ano?

 

 

 

Lukáš: Proč ne, ale spíš jen pro spestření dlouhodobého půstu bez partnerky. Jelikož nemám děti tak nevím jestli by to bylo jakési východisko, když to doma nefunguje. Ále spíš ne. Sex s prostitutkou může být celkem dobrá zkušenost. Nevím jestli bych se tomu nějak bránil, ale pokud máte sex s někým koho opravdu milujete, tak sex je mnohem větším prožitkem, než když si za to zaplatíte a celé to je spíše jen o tom: Tak to dokonči, dneska mě ještě čeká dlouhá šichta.

Filip:
  Prostituce tu vždy byla a vždy bude. Mně osobně tento typ sexu nic neříká, vnímám ho jako vybití pro chlapy bez fantazie, co mají rádi jednoduchou kořist. Nevěra to samozřejmě je i když pro ženu asi lépe odpustitelná.

 

 

 

Petr: Prostituce je služba jako každá jiná. Nevidím valného rozdílu mezi tím, aby mi masérka namasírovala záda nebo prostitutka obsloužila penis. Problém je snad jedině v tom, že já sex nevnímám odděleně a samostatně. Můžu mít sex s náhodnou známostí třeba v podchodu, ale neláká mě sex s ženou, kterou si zaplatím. A není to o spořivosti :). Je to jako když jdete na lov, ulovíte zajíce a pak si ho necháte doma udělat a sníte si ho. Nebo když jdete do hospody a tam vám přinesou na talířku něco, co může být klidně sousedovic kočka a vy to s tímto vědomím sníte. Sorry, ale já si svý zajíce lovím sám. Takže obecně prostituce ano, pro mě však tato služba neni.

 

 


Tomáš:  Ne, nějak nevidím důvod proč platit za obyčejný orgasmus - tenhle druh sexu si milerád nahradim masturbaci zadarmo. Pokud by mi něco ve vztahu chybělo, tak to bude namlouváni, toužení a láska – a to prostě prostitutka nenahradi. Vždyť to je jako zaplatit si šerpy, aby mě vytáhli na Everest. Sice bych se koukl z kopce dolů, ale říct, že jsem něco „dobyl“ bych nemohl. Nechápu co na tom někteří muži vidi…

 
Michal:
Jakožto mladík sem strávil v různých klubech spoustu času, ne že bych byl zákazník ale jako taxikář a podle mě je to celkem hnus. Kdo chce ať si na tu holku vleze, průměrně má každá pět a více klientů denně.  Takže já bych si o ně ani kolo neopřel, natož mít s nečím takovým sex. To si to radši udělám rukou. Někteří to ale asi potřebují, takže dobře jim tak. Všechny ty ostatní věci bych spíš řešil rozchodem a nalezením jiné drahé polovičky. Přece jen změna je život že.

 Mikeš:
Prostituci jako takovou neuznávám, za sex jsem nikdy neplatil a doufám, že nikdy platit nebudu muset :)

 

 


Honza: 
Proti prostituci nic nemám, pokud se do toho nemíchá manželství – ženatý muž by se k prostitutce vůbec neměl přibližovat (ani v případě nefungujícího vztahu). Je to stejné jako nevěra a představa sexu s prostitutkou mě vůbec nevzrušuje, ale naopak odrazuje.

 


Martin: 
Když vztah ve všech směrech klape, není podle mě sexu s prostitutkou potřeba. Osobně bych to určitě jako nevěru bral. Musím však říci, že mne osobně prostitutky vůbec nelákají.

 

 

 

Zajímá vás něco víc o našich respondentech? Čtěte zde.

 

Minulá témata: Lze milovat dvě ženy současně?, Balící technika, Nevěra, Ženská krása

 

ANKETA: Jak se díváte na prostituci?


Celkem: 275 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2009
 • pepa 27.06.09, 19:34

  Rozbalit 1.

 • pepa

  prostitutky ano, zrovna dneska jsem se od kurvy nechal vykourit a bylo to velmi prijemny

 • Ariana 22.08.09, 04:11

  Rozbalit 2. profesionálka nejsem

 • Ariana

  Ahoj. Přestože nejsem prostitutka v tom pravém smyslu, nechám si ráda zaplatit za sexuální službičky a líbí se mi to. Vzrušuje mě ten fakt, že dostanu za to peníze stejně jako sex takový. Jsem normální ženská se svými potřebami. Žiji normálním životem a jednou za čas, když mám já i někdo z mých stálých "přátel" chuť, tak si uděláme několik příjemných hodinek, které si naplno oba užijeme. Nesuďte každého jen proto, že má několik tužeb, které zkrátka doma nemá.
  Pěkný večer:).

 • yxZwGdetCZSSczvFQZ 06.09.10, 10:34

  Rozbalit 3. ZZBnqIyt

 • yxZwGdetCZSSczvFQZ

  Lj2fI5 <a href="http://jutkxltcjgml.com/">jutkxltcjgml</a>, [url=http://teqycyzjelvv.com/]teqycyzjelvv[/url], [link=http://luymaloesfpb.com/]luymaloesfpb[/link], http://xtezxvulkmba.com/

 • Louie 26.02.14, 02:05

  Rozbalit 4.

 • Louie

  Kurvičky neeee eeee, ani zadamo. To raději Ančudlaňovku.

  A hledat manželku ve vykřičeném domě je jako kupovat auto z půjčovny. Všechny ty díly jsou tak děsně ojetý, že se vám nechce ani strkat klíč do zapalování :) A těch nemocí co tam bylo.

 • Ali 15.06.14, 01:44

  Rozbalit 5. Otevřeme oči

 • Ali

  Děkuju Arianě. Konečně trochu lidkýho pohledu na věc. Vážení, uvědomujete si, že prostituce je všude kolem nás? "Platba sexem" je naprosto běžná záležitost a to nejen u lidí. Ve zvířecí říši, například u primátů, je to naprosto standardní záležitost. Že přece nejsme opice..? A co potom ona povolnost oplátkou za cokoli? A můžem se podívat komkoli - v zaměstnání /pověstné "sexkretářky"/, šplh v šoubiznisu - herečky, zpěvačky, modelky..., atd. A nehorší formou je prostituce domácí, která už tu byla zmíněna - ono "Bude sex, ale je potřeba spravit tu střechu" abych použil zmíněnýho příkladu. Uvědomme si, že definice prostituce je poskytnutí sexu za odměnu, kterou nemusí bejt finanční satisfakce. To zaprvé.
  Zadruhý, pakliže se nebudem bavit o "profesionálkách z Perlovky", může to pro někoho znamenat vítaný zpestření - dobrodružství, jak psala Ariana. A to jak pro muže, tak pro ženu. Navíc, co jedinec, to originál s vlastníma potřebama, což samozřejmě platí i v sexu. Sám jsem žil ve vztahu, kde všechno fungovalo plus mínus v pohodě. S partnerkou jsme se měli rádi, byli jsme schopni najít společný cíle, zábavu, i přátele, ale sex byl problém. Zatim co já jsem mohl denně /i několikrát/, jí to stačilo jednou za měsíc... Kdo zažil něco podobnýho, pochopí o čem mluvim. Vztah samozřejmě nevydržel, přestože jsem nikdy nevyužil diskutovaných služeb, protože disharmonie v takovým rozsahu prostě nejde překonat. /Btw. Ariano, rád bych se spřátelil : ))) /
  A konečně zatřetí. Prostituce není jen ženskou doménou. Jak ta "amatérská" - poskytnutí příjemných chvil oplátkou za..., tak i ta profesionální. Gigolové jsou vyhledávaným artiklem stejně jako jejich ženský protějšek, ale nevim o tom že by se to nějak rozmazávalo jako ženská prostituce. Osobně to vnímám jako jistej druh závisti prezentovanej jako morálka. Od chlapů, že si to samy nemůžou dovolit /třeba finančně/, od ženských, že si to nemůžou dovolit /třeba kvůli vzhledu/. A tím se nechci nikoho dotknout. Prostituce tu byla dřív než se lidstvo stalo lidstvem a například v Antickým světě byly hetéry nejenom vyhledávaný, ale i vážený. Ty ovšem ovládaly nesrovnatelně víc než prostý "roztažení nohou". Byly to předevšim společnice, ženy vzdělaný, ovládající etiketu, jazyky, tanec, zpěv, hru na hudební nástroje, masáže a spoustu dalšího. V průběhu času pak začalo toto "řemeslo" upadat a za přispění církve se prostituce, stejně jako sex samotnej, stala něčím s cejchem čehosi špatnýho, nemravnýho, zakázanýho. Dnešní doba a materialistickej způsob života pak celou věc degradovala na prostý uspokojení nejnižších pudů za peníze.
  A úplně poslední věta; představil si už někdo mít sex s někým kdo ho absolutně nepřitahuje, nebo dokonce odpuzuje..?

 • Korolina 19.01.15, 23:10

  Rozbalit 6. Dosug

 • Korolina

  Escort girls models in Moscow http://regmodels.ru

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
121865

RSS:
Toplist