Téma: Násilí

- Téma: Násilí
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Násilí

04.08.08, 13:00, autor: Plavovláska
Zeptali jsme se obecně našich mužů, nejdříve násilí v sexu – jestli je třeba mezi jejich sexuálně-vzrušivými představami i představa znásilnění. Nebo jestli někdy měli chuť znásilnit nějakou ženu? A co třeba svazování? Poplácávání? Ale rozšířili jsme otázku dál: násilí na ženách a uhodil jste někdy ženu?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Mirun: Ano, měl jsem chuť znásilnit Vlastu Parkanovou, když nazpívala Radar, ale nebylo v tom nic sexuálního, spíš šlo o pocit satisfakce. Reálně ne, fyzické znásilňování mě nějak nepřitahuje, přijde mi rozumnější krást duše. Získám tak návdavkem tělo zdarma a hrát si se ženou s chlípně roztaženýma nohama je daleko zajímavější než si hrát s takovou, co si je ze všech sil dává křížem. Být svázaný při sexu je hodně zajímavý pocit, zejména proto, že člověk nijak nemůže ovlivnit, co ten druhý udělá, čímž se dá vzrušení eskalovat téměř libovolnou dobu a do naprosto neuvěřitelných výšin.A ano, uhodil jsem ženu, kdysi jednou... byla opilá a hodila po mně vší silou láhev. Ač se jednalo o ženu, nemám z toho nějaký velký pocit viny, chovala se jako chlap, agresor a prase.

 Richard: Znásilnění vůbec nefiguruje v mém seznamu přání a chutí. Na přání partnerky bych asi byl ochoten znásilnění předstírat, obávám se však, že pravděpodobně neúspěšně. Ono uskutečnit pohlavní styk s ženou, která nechce a brání se, podle mě nejde. Jiná otázka je forma zlomení vůle. Pokud je za hranicí dobrovolnosti při sexuální hře, jde o těžký zločin, který ubližuje tělu, ale mnohem víc duši. Svázán bych být nechtěl v žádné situaci, tím méně při sexu.Musím přiznat, že jsem ženu uhodil. Dokonce svoji bývalou zákonitou manželku. O domácí násilí ale snad nešlo: obědvám si tak vynikající drůbeží řízek, když tu se má zákonitá sehnula k ledničce. A byla tak, zdálo se mi, docela dlouho. Ne, že bych ji za to ztloukl, to ne. Ale jak jsem tak držel v ruce vidličku, myšlenky se mi ubíraly jediným směrem. Nutkání se nedalo odolat, vstal jsem a vidličkou jemně popíchl vystrčenou sedinku. Načež se žena prudce narovnala, otočila a vlepila mi facku.  Instinktivní jednání. Ihned jsem ji vrátil. Taky instinktivní jednání… Dali jsme si asi tři kola, než mezi nás vstoupil rozum. Přiznávám se.

 Michael:
Ani ve snu, odmítám násilí
Nikdy jsem žádnou ženu neuhodil a nehodlám s tím ani začínat. Odmítám násilí a považuji ho za projev slabosti. Opovrhuji s „chlapi“, co bijí své drahé polovičky. Vlastně to opovržení bývá tak veliké, že i dokážu lehce zapomenout na to, že vlastně nemám rád násilí

 

Lukáš: Pro mě to jsou jen krátké představy vyvolané kolemjdoucí slečnou moc pěkně vypadající a ještě k tomu spoře oděnou. Pokud by to po mě chtěla partnerka, tak bych to pro ní udělal, ale asi bych si připadal trošičku divně a na 100% vím že by mi to nešlo. Spíš co by se mě více líbilo se nechat svázat.Nikdy jsme neuhodil holku ( krom své sestry a to z důvodu, že ubližovala mému nejoblíbenějšímu plyšákovi ) a nikdy uhodit nechci. Radši se pohádám a v hysterickém křiku ji řeknu svůj názor nebo prostě odejdu pryč. Hádky jsou pro mě prozatím ( nebudu tady něco slibovat, když to slíbit nejde) jednoduší než mlácení.

 
Dan:
Znásilnění ne.  Ale ne mizivé procento ženských upřednostňuje poněkud tvrdší příležitostný přistup při sexu. Asi nějaké submisivni zbytky z pravěku, kdo ví?Jednou, když jsem byl podroben ještě většímu násilí z její strany, protože jsem prý hajzl. Člověka to pak mrzi.

 Michal:
Ani ne, je mi strašně proti srsti získat holku násilím, a po pravdě si myslím že chlapi co to dělají jsou dost ubohý. Nesnáším jakékoli omezení tzn. i svazování!Pokud nepočítám domácí bitky, při kterých si více méně hrajeme a nějaký ten trénink při kterém sem tam holku uhodím, i když né plnou silou tak ne.Nemám rád násilí a nechápu proč někomu způsobuje potěšení.

 Tomáš:
Ne, ne, ne. Snad jen malou poznámku – znásilněni se souhlasem partnerky nepovažuji za znásilněni (už z logiky věci si to odporuje)


Nikdy jsem žádnou ženu neuhodil. Pokud tedy nepočítám žabo-myší války mezi sedmiletými sourozenci. I když, vlastně občas plácnu partnerku po zadku ve stylu „nezlob ty potvůrko“. Je to násilí?

 

 

 

GD: Při jedné večerní cestě z Kyklopa. Jsem pomalu kráčel po lesní cestě, kterou mám z autobusové zastávky domů. Přede mnou si vykračovala mladá slečna, sama v krátké sukni. Pěkný pohled po prokaleným večeru s bláznama z Ultimy. No, každopádně se začala divně otáčet a pokukovala na moji černou kapucu. Asi jsem zapad do jeji fantazie násilnika. V té chvíli jsem si připadal jak úchylák. Slečna přidala do kroku, spíš už běžela. No a já dorazil domů, takže se jí asi ulevilo. Tahle slečna měla kolem 16 let.  Co dělala venku  v noci na lesní cestě sama se už nikdy nedozvim.

Před půl rokem se v Komořanech potuloval jeden opravdový šmejd a znásilnil devět žen, než ho jedna policiskta sebrala. Násili je naprd, otázkou je spíš, jak poučit některý ženy ...

 

Ženu jsem nikdy neuhodil. Teda jednu slečnu jsem plácl přes zadeček a moc se jí to nelíbilo. Ale o násilí nešlo!

 

 

 

Zajímá vás něco víc o našich respondentech? Čtěte zde.

 

Minulá témata: Co vás vzrušuje?   Penis, Kulínský  Sex ve třechRozchod, Prostituce,  Lze milovat dvě ženy současně?, Balící technika, Nevěra, Ženská krása

 

 

 

Zajímá Vás co si muži z našeho panelu myslí o problémech, nad kterými sama přemýšlíte? Chcete jim položit nějakou otázku? Napište nám, na co se máme zeptat. Pokud to budou zajímavé a nové otázky, radi je "pánům božským" položíme. Vaše otázky či návrhy na témata zasílejte na adresu redakce@zenax.cz

 

 

ANKETA: Láká vás představa násilí v sexu?

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
120489

RSS:
Toplist