Téma: Nevěra

- Téma: Nevěra
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Nevěra

01.02.11, 00:01, autor: Plavovláska
Nevěra je zajisté téma, které se řeší od chvíle, kdy byl přirozeně promiskuitní tvor, tedy člověk, nahnán náboženstvím a kulturou do monogamního svazku. Asi není nikdo, kdo by se s ní nějakým způsobem nesetkal. A jaké mají zkušenosti naši "pánové božští"?

Čtenost -   Diskuze: (15
 

Jiří: Nevěra ano, pokud jde čistě o sex. Jak se do toho dostanou city, tak je to špatně. Když se nevěra zjistí, asi ten vztah nikdy nebude takový, jaky byl. Ideální je oboustranná nevěra, když se na tom oba domluví a ví, že jde čistě o sexuálni touhu a není v tom láska. Pokud se nedomluví, což je jistě většina případů, tak zatloukat, zatloukat, zatloukat.

 

Mikeš: Člověk nebyl stvořen pro jednoho partnera a v dnešní době to už asi není asi moderní. Já sem, v tomdle ohledu asi dost staromódní a snažím se zůstat věrný, ale může se stát cokoliv. Dříve, když sem byl ještě dosti naivní, sem si myslel, že to odpustit nedokážu, ale nakonec sem se přes to přenesl. Páč si nemyslím, že se dá najít žena, která by dokázala být věrná celý život, možná v pohádce. Prostě na to nejsme stavěný.

 

Michal:  Chlap nevěrnej bejt může :) a ženská ne!!!!! Celkem rozšířenej názor, že? Abych řekl pravdu, pokud by to bylo domluvený, proč nedopřát drahé polovičce povyražení, třeba ve třech :) Samo, že bych chtěl pak taky kamarádku, no ne? Takže jaká nevěra?

 

Petr:  Jedná se vždycky  jen o to, jak se partneři dohodnou. A pak taky o to, jak své dohody ustojí. Protože dohodnou se na tom, tak fajn budeme si nevěrní, ale chci o tom vědět dopředu. Jenže, pak najednou jeden z nich zjistí, že vlastně NECHCE vědět, co dělá ten druhý.  A pomalu přejde celé zahýbání do jakéhosi utajovaného módu. Věrnost, podle mě, ale dlouhodobě není možná.  Přičemž nevěra ani věra :) nemá vůbec nic společného s láskou. V dlouhodobém vztahu mohu být nevěrný i ženě, kterou miluji.

 
Michael: Uklouznout může každý. A pokud se tak stane, tak určitě bych s tím nechodil za partnerem. Proč ho tím zraňovat a sobecky žádat o odpuštění? Teoreticky je možný mnoho věcí, i absolutní věrnost, i když je to vzácnost. Záleží na důvodu nevěry, ale v podstatě ano. Ne, to by bylo příliš snadný, kdyby stačilo jen zajít do kostela a odříkat 3x Otče Náš. Ano, určitě.

 

Bowie: Nevěra? Já ano, ona ne!  Ideální stav? Neřekl bych. Nevěra dokáže ve vztahu nadělat velké problémy. Občas stojí za to odolat svodům a neudělat to, co si tělo žáda. Cena za momentální zisk je příliš vysoká. Když už se to stane, tak přiznat. Nedokázal bych se pak partnerce podívat do očí. Jestli vztah vydrží nebo ne pak záleží jen na tom, jak oba k problému přistoupí. Předpokládám, že příliš vztahů nemůže nevěru ustát.

 

Martin: Mnoho mužů příliš nevěru neřeší, já ji ovšem opravdu nemám rád. Na druhou stranu každému to někdy může „ujet“. Já zatím v tomto směru nemám osobní zkušenost (z mé strany). Ale v podobném případu bych se spíše přikláněl k názoru zatloukat, zatloukat a doufat, že se to neprovalí. Na druhou stranu když se něco podobného stane partnerce a záhy to přizná, jsem schopný odpustit, pokud ji mám opravdu rád. Ale jde taky o konkrétní situaci, kdy k ní došlo. Dozvím-li se o nevěře od někoho jiného, už je to horší.

 

Mirun:  Nevěra je složitá věc. Jsou lidé „mořští koníci“ pro které je jeden partner nutnost k životu a jsou lidé kteří se otáčejí za jakýmkoliv příslušníkem opačného pohlaví i ve chvíli, kdy mají na krku ortopedický límec. Tyto dva světy nelze sloučit a jediné východisko je, aby spolu sdíleli vztah lidé, kteří na to mají shodný názor. Z toho i vyplývá, zda zatloukat či přiznat a zda je možné vést vztah i po odhalení nevěry. Co jednomu vztahu ublíží, jiný může utužit.

 

Richard: Nevěra je jednoznačně nepřijatelná. A když už přijde a provalí se, je jediným rozumným řešením vztah ukončit. Pasivně postižený partner totiž (i když navenek odpustí) navždycky nosí v sobě křivdu a zklamání, které ovlivní chtě nechtě celý jeho další život. Za každým rozhodnutím totiž bude už navždy stín toho excesu a nedůvěry. A nejenže bude za ním, stane se pro něj tím určujícím. Aktivně postižený cítí nevěru jako provinění jen poprvé. Podruhé, potřetí nebo posté už ne, přetaví se v zažitou praxi… Výčitky pak chápe jako obtěžující, protože necítí provinění. A to samé vede k násobení počtu výčitek. Nebo oplácení. Po odhalené nevěře zásadně vylučuji ve vztahu zůstávat.  Důvěra je základním kamenem a když není, neexistuje ani vztah, ať už si namlouváme cokoli. Mimochodem – nevěra s prostitutkou není nevěra :)

 

Honza: Nevěra rozhodně ne – a pokud už ano, raději ji přiznat. Proč někoho klamat? Vztah bez upřímnosti nemá budoucnost. Když už na nevěru dojde, dokážu odpustit, pokud partnerka sama uzná, že to byla chyba – to je také důvod, proč je podle mě možné zůstat ve vztahu v případě odhalené nevěry. Kdybych byl já nevěrný, asi bych chtěl, aby mi bylo odpuštěno.

 

Lukáš: Možná ano, možná ne. Na tuhle otázku se mi bude odpovídat hodně špatně. Nerad bych tady psal lži, když jsem to ještě žádné neudělal a žádná neudělala mně, teda aspoň myslím. Takže se omlouvám všem, kdo si to přečtete, že jsem na to neodpověděl. Ale pokud to nezažiju, tak nemám proč odpovídat.

 

Horst: Nevěra – rozhodně NE. Osobně bych nedokázal žít s pocitem, že jsem někoho podvedl a byl jsem nevěrný. Když už by k tomu z jakéhokoli důvodu došlo, musel bych se přiznat a nedokázal bych zatloukat. Také bych nedokázal tolerovat nevěru partnerovi, znamenalo by to pro mě naprosto jednoznačně konec.

 

Dan:  Moje teorie je, že na to, aby byla ženská opravdu šťastná, potřebuje jednoho chlapa co ji miluje a druhého, co se kvůli ní trápí. To je v nich zakódované. Výjimky existují, ale je to malé procento případů.

 

 

Zajímá vás něco víc o našich respondentech? Čtěte zde.

 

Minulá témata:

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Ženská krása

 
 • Neregistrovaný 14.08.08, 22:40

  Rozbalit 1. Nevěra s dřevěnou kozou

 • Neregistrovaný

  Taky hodně čtu, že jen muži jsou nevěrní - zamyslete se dámy - s kým asi...??? Dřevěnou kozou??? (Nic ve zlém), ale pracoval jsem ve firmě, kde byl drtivý přebytek žen, tak se sem tam člověk od nich něco doví, tak si nedělejte iluze, že jste jiné... :-)

 • Neregistrovaný 05.01.09, 17:20

  Rozbalit 2. S kým asi?!

 • Neregistrovaný

  No přece pořád s těma samýma! Je tady pár bab, včetně prostitutek, se kterýma je celá ta většina mužů nevěrná. Nechápu, proč se pořád všichni tak diví, S KYM sou ti ubožáci nevěrní... nemusí přece připadat na jednu nevěrnou babu jeden nevěrnej chlap, na jednu nevěrnou babu připadá třeba i tucet nevěrných chlapů a pak s kým sou nevěrní. Všichni s tou samou škatulou.

 • Jaro 13.01.09, 17:47

  Rozbalit 3. Jen ti, kdož opravdu milují dovedou dopřát nevěru

 • Jaro

  Pokud nevěru definujeme, jako sex s někým jiným, pak je potřeba chápat, že různí lidé sex různě potřebují, různou měrou se bez něho dovedou nebo nedovedou obejít. Pokud partner má rád sex a nestačí mu sex se mnou nebo touží poznat ještě něco jiného, pak bych mu to měl dokázat dopřát, jestli ho opravdu miluji. Láska je přece schopnost dávat a nikoliv vyžadovat. Pokud se bojím, že partnera ztratím, proto vyžaduji věrnost, pak nemiluji, ale žárlím. Žárlivost rozhodně není láska, to je sobectví a strach, mylná představa že partnera vlastním. Láska je porozumění pro potřeby druhého, láska je důvěra. Nevěru mohou ustát jen ti, kdož doopravdy milují, ti kdo hodně milují, dovedou i nevěru druhému dopřát. Dokážete to také, milujete své partnery nebo žijete jenom iluzí lásky a vlastně jen žárlíte?

 • pavel 15.01.09, 08:41

  Rozbalit 4. opakovaně

 • pavel

  Žijeme spolu 6 let,po roce přišel na svět náš syn.Když mu byl rok,odjela za svou sestrou na navštěvu,kde byla asi tyden,pričemž mě stihla podvést s bívalim.Hned druhého dne se mi přiznala do telefonu.Měl jsem ještě čas si to projít hlavou,než jela domů a tak jsem jí odpustil.Po prvé. Po třech letech soužití,se v jedné restauraci objevil můj známej,sakra neviděli jsme se milion let,jak žiješ? Atd. Dokážete si představit takové setkaní. Když jsem si odskočil na toaletu,jsem zjistil později,si vymenily telefony.Za mýma zadama.No a pak spolu,prý chodily asi tři měsíce.Po druhé.Byl jsem totálně zdrcen. V práci jsem šéfy posílal do černých děr,známé jsem odháněl od sebe pryč.ALE,je tady můj syn a ona mi řekla že jí to mrzí,ještě jí odpustím.A tak spolu žijeme do dnes. Poslední dobou se mi zdálo,že je vše v naprostém pořádku,ale není... :-( od 10.12.2008 se vše zase změnilo,chování,oblékání,styl malování,účesy a hlavně postoj k rodině.A tak mě napadá,už je to tady zase !? Po třetí to už nedokážu odpustit. A když jo,bude to důkaz LASKY? Já vám nevím,třeba to nic neznamená.Ale potrpím si na věty.Dobrou noc.Jak jsi se měl.Jak jsi se vyspal. A tak. Dřív jsem je slíchaval. A dnes už jsou zase pryč....

 • nezanmy 20.01.09, 15:25

  Rozbalit 5. nevera

 • nezanmy

  Nevera je hodne slozita vec ale je mnoho situaci a hlavne zalezi an cloveku jakej je..pokud ma dokonaly vztah a partnera ktery uspojuje ve vsech potrebach jak ma neni duvod nevera nenen,je jasny ze kdyz pr.zenarika furt m milacku boli me hlava ze muz pujde jinam to samy obracenen milacku jsem unaveny ale kazdy den je jasny ze pujde jinam.Ale nechapu muze,ktery i presto jsou jinam nebo zeny nechapu..to jsou proste devky a kurvy nezaslouzi si partnersky zivot. Ja jsem verna..neprmyslim ani o nevere!!

 • smrk 23.01.09, 15:34

  Rozbalit 6. ...

 • smrk

  ...ja myslim, ze je to docela individualni, nerikejte mi tady, ze jste nikdy nebyli pokouseni. Podle me to zazije kazdy a je pouze a pouze na nem, jak se k tomu postavi....pokud podlehne, jeste se prizna, jelikoz to prej je polehcujici okolnost, pak si podkopal jamu a uz nidky si nevybuduje partnerovu duveru. Pokud partner odpusti, nebot daneho miluje, tak je to take na nem, ale vetsinou je to bohuzel tak, ze ten druhy to udela znovu. Nekdy to dopadne tak, ze to ten druhy jakoze nevidi....ale to podle me taky neni dobre....no je to takovy zacarovany kruh :-)

 • Lia 26.01.09, 14:54

  Rozbalit 7. s dřevěnou kozou....

 • Lia

  říkejte si,nevěrní pánové,co chcete,ale počítejte-kolik je prostitutek a kolik prostitutů? tak jak to je? jedna prostitutka může být (a je) nevěrná za den s cca 10 muži,když bude 1 prostitut obšťastňovat 1O žen,tak kolik mužů bude v porovnání s ženami nevěrných ? čili není třeba počítat kozy,ale prostitutky a máme jasno.... prostě více mužů než žen má chtíč zahýbat...já sama jsem proti a jsem šŤastná,že mám monogamně smýšlejícího muže- nade v še ho miluji (už 12 let) a děláme vše pro to,aby to tak bylo i nadále,nevěru bych neskousla-ono nejde jen o zasunutí,ale z nevěry dost chlapů přináší "libůstky" typu :prekancerózy HPV,lues,příjice atp. tfuuuuj,pochybuju,že by
  muž zasunul až po testech

 • HanulkaCh 12.04.09, 19:14

  Rozbalit 8.

 • HanulkaCh

  Jemi líto, že se chlap neumí přiznat, když mám tak jistá fakta a pokaždé zapírá. A já potom vypadám jako hňup, a mám tendence se mu dokonce za to omluvit.Ženy snášejí hodně . Hodně zdaru DÁMY.Já už na lži nemám sil .

 • MM 15.06.09, 13:41

  Rozbalit 9.

 • MM

  Nevěra je svinstvo.Držte se klidně pánové svého hloupého modelu, který říká, že monogamie je nemožná a nepřijatelná a to, že někdo nedokáže nevěru odpustit, znamená, že chce druhého jen vlastnit.To není pravda.Třeba jen miluje víc, než ten druhý.A pak ho to bolí.Kdo hledá nevěru asi nevidí, že ztrácí to, co nechal za sebou.

 • Marion 13.08.09, 02:52

  Rozbalit 10. Nevěra jen taková co neublíží

 • Marion

  Pokud už něvěra, tak pak jen s naprosto spolehlivým, diskrétním partnerem (kou) a vžádném případě ne z osobou z blízkého okolí stálého partnerského vztahu. A jen v případě nabude li tento nevěrník (ce) co největšího přesvědčení, že to zůstane pouze jeho tajemstvím a nebude to v žádném případě zraňovat a degradovat jeho stálého partnera se kterým žije v dlouhodobém vztahu a tvrdí že ho miluje. Lze totiž milovat a přitom si zažít sexuální románek jinde. Ignoruji-li ale výše uvedeno, nemluvě o tom zapojím-li do tohoto románku hlouběji své city, nemám už právo tvrdit, že svého partnera miluji, jelikož ho vědomě zraňuji, ponižuji. V takovém případě je nevěra nepřípusná a vztah po takové nevěře, která je zákonitě dřív nebo později odhalena už nikdy nebude plnohodnotným vztahem provázeným vzájemnou důvěrou, a podvedený už nikdy i když to bude sebelíb hrát, nebude mít pocit, který dříve měl, že je opravdu od svého protějšku plnohodnotně milován. Je lépe takový vztah ukončit, byl už vlastně ukončen počínáním nevěrníka (ce).

 • Michael 12.04.11, 12:08

  Rozbalit 11. nevěra a city

 • Michael

  Nevěra se dá odpustit, ale jakmile se tam objeví city je to problém, žena si našla po 20ti letech milence, vše by asi šlo, ale ona se do něj zamilovala, on jí samozřejmě nechce, jemu šlo jen o šoust, ale náš vztah už nikdy nemůže být O.K.

 • Daniela 06.03.24, 19:04

  Rozbalit 12.

 • Daniela

  Zdravím, chci se zeptat zda jste někdo k odhalení a dokázání nevěry využil skrytou kameru? Dokážete mi poradit, jak vybrat a správně ji nastražit?

 • Zlatka 09.03.24, 19:29

  Rozbalit 13.

 • Zlatka

  Ono hodně záleží na tom, jaké máte možnosti prostoru kam chcete skrytou kameru umístit. Ale já když jsem chtěla dávat ze stejného důvodu skrytou kameru, tak jsem narazila na obchod, kde mají skryté kamery v hodně předmětech. Například v propisce, hodinkách, žárovce, hodinách na stěnu, prostě ve spoustě věcech, ve kterých by vás to ani nenapadlo.

 • Daniela 11.03.24, 20:32

  Rozbalit 14.

 • Daniela

  Prosím na jaký obchod jste narazila, kde nabízejí hodně skrytých kamer? To se přiznám, že by mě tedy opravdu hodně zajímalo.

 • Zlatka 13.03.24, 10:09

  Rozbalit 15.

 • Zlatka

  Tak nejlepší bude, když se podíváte přímo na stránky obchodu 1obchod.com , kde prodávají skryté kamery musím říct, že za rozumné ceny a hlavně to i rychle posílají, takže na to nebudete ani dlouho čekat.

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
124946

RSS:
Toplist