Téma: Sexuální trapasy

- Téma: Sexuální trapasy
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Sexuální trapasy

05.08.20, 00:00, autor: Plavovláska
Trapasy známe všichni, ale co ty trapasy sexuální? O těch se nemluví? Ale no tak! Odložme svou falešnou pruderii a zeptejme se našich mužů. Jak jsou na tom oni?

Čtenost -   Diskuze: (12
 

Petr z Opavska:

Asi jich moc nemám, nebo jsem to jako trapasy nevnímal, každý máme taky jinou hranici ve vnímání trapnosti, že. Možná tohle - Měl jsem čerstvě novou holku a museli jsme to dělat pořád dokola jako králíci. Však víte, jak je to vždycky na začátku. No a já jel s ní k jejím prarodičům na venkov na zabíječku. Přijeli jsme tam a všude bylo spousta lidí, nikam se nedalo zašít. Navíc docela chladno, bylo to v zimě, takže ani někde v přírodě to nešlo, navíc nešlo ani nikam odejít, třeba na procházku, protože nás pořád někam volali nebo posílali. Věděli jsme navíc, že ani spolu nebudeme v noci spát, protože babička a dědeček by to nepřenesli přes srdce. Takže jsem měl ustláno jinde a ani jeden jsme nespali sami. Jenže už to nešlo vydržet a oba jsme to moc chtěli a tak nám přišlo jako skvělý nápad, když babička poslala tu holku do sklepa pro velkou sklenici okurek - ona hned řekla, že je to pětilitrovka, abych šel s ní a pomohl jí. No jasně že jsem hned nadšeně mazal. Trhal jsem z ní džíny a kalhotky ještě na schodech a já si svoje ani nesundal, jen rozepnul poklopec a hned pod schody jsme se do toho dali. Měli tam nízký stropy, takže jsem si ji nevysadil, jen jsem si ji tak mírně opřel. No a když jsme byli v nejlepším tak se otevřely dveře nahoře a tam v nich děda. No a ona se tak lekla, že ode mě jakoby uskočila - napůl dozadu a napůl nahoru a narazila hlavou do kovového hřebu, který tam měli ve stěně na věšení uzeného masa. Otřes mozku jak vyšitej. Dodnes je mi dědy líto jak tam stál v šoku, když nás viděl s holýma zadkama, slečna kalhoty jen na jedný noze a po tváři jí stékal pramínek krve, jak si roztrhla kůži ve vlasech. Odvezli jsme ji do nemocnice a pak to nějak brzy skončilo.

 

 

 

Tomáš z  Prahy:

 

Já tedy budu muset sáhnout hluboko do paměti. Mám totiž dlouholetou partnerku a věnujeme se klidnému domácímu sexu ...
 
Vzpominám si na jednu párty u kamaráda. Bylo to ještě za zlatých časů na střední škole. Tuším, že jsme tehdá pili tequillu ve velkém a ani nevim jak, ale skončil jsem se spolužačkou na záchodě. Zpočátku jsme provozovali co se dalo ve stoje, jenže na některé věci je lepší si alespoň sednout a tak jsem sklopil umělohmotné záchodové prkýnko a posadil si slečnu na klín. Konec si už všichni jistě dokážete představit. V nejlepším se proradné prkénko rozhodlo odejit do plastového nebe a já málem skončil s pozadím v míse. Z hrátek pak samozřejmě sešlo, smíchy jsme se neudrželi na nohou. Horší to bylo už druhý den, kdy jsem v neděli s vypětím všech sil sháněl ono záchodové prkýnko po obchodních centrech, aby až přijedou spolužákovi rodiče z víkendu domů nic nepoznali.

 

 

 GD z Prahy:

 

 Já sám nedokážu rozhodnout, který trapas je fakt velký či malý. Vtip je že vznikají a někdy se stačí pořadně rozhlédnout, nebo si jenom pořádně uvědomit své činy. Pokud chcete jít trapasům napřed. Potom stačí zapomenout na pár věcí, které se slušný lidi učí od malička. Taková základní chyba je, když zapomenete zaklepat na dveře. Nejčastější přiklady jsou ložnice. Mě se to přihodilo mnohokrat, diky ospalosti nebo vypadku mozkové činosti po alkoholu. Tahle chyba se muže přihodit všude. Nebudu rozvádět přiklady do detailů, každý si dokažete představit mnohé z těchto situaci z vlastního života. Nejlepší trapasy jsou stejně z filmovaný jenom si vzpomeňte.

 

 

 

Jakub z Frýdku Místku:

Jejda sexuálních trapasů mám za sebou nespočítaně. Od takového toho, že si slečnu rozbalíte a pak ... prostě jak se říká "nahoře huj, dole fuj...." Třeba - mám moc rád orální sex, tedy když ho dělám já, jenže co se slečnou, která má dole bobra? Si možná myslíte, že to už teď nemá nikdo, ale byste koukali. Jednou se mi stalo, že jsem si takhle robalil slečnu a - musel jsem ji poslat do koupelny se umýt. Děsně se rozbrečela, prý její bývalý to tak měl rád, když se před tím aspoň dva dny nemyla a neměnila prádlo. Tak mi prostě jen chtěla udělat radost no. Nedopadlo to tenkrát. Pak jsem jednou na lyžáku vlezl do postele za holkou, co jsem ji tenkrát balil, ale ony tam byly dvě. Byl jsem moc mladej - na učňáku, tak mě to vyvedlo z míry, ale nemohl jsem to dát najevo, že jo. Tak jsem se snažil, aby to vypadalo, že jsem na takový věci zvyklej. Jenže - to mělo ještě jeden háček - ony na pokoji byly čtyři, takže další dvě poslouchaly. Vůbec nevím jak jsem se odtama nad ránem  vymotal, ale rudej jsem byl ještě půl roku na to, když jsem si vzpomněl, jak se dívčí půlka třídy cestou z hor domů chichotala v autobuse a koukala na mě. Mezi kluky jsem byl ale velkej king.

 

 

Lukáš z Českých Budějovic:

No, já za sebou moc sexuálních trapasů nemám. Teda, ve skutečnosti se dá říct, že zatím můj sexuální život je jeden velkej trapas, pokud teda trapasem je to, že žádný  sexuální život vlastně nemám :). Ty jo, možná ze mě bude časem i filozof? Mám za sebou několik "cicmaček", kdy jsem se snažil propátrat terén co nejhlouběji, ale nijak hluboko jsem zatim připuštěn nebyl. Možná jsem ani nechtěl. Mám totiž nějak utkvělou představu, že bych dopad jako ten hrdina ve filmu "Prci, prci, prcičky". Víš co - ejaculatio praecox. Nevíte z čeho to vzniklo vůbec?

 

 

Patrik z Ostravy:

Mám za sebou nějaký ten trapásek. Nejsem si jistý jestli zrovna tohle máš na mysli, ale třeba jsem měl strašný pocit trapnosti, když jsem se vrátil domů po absolvování první nevěry mojí ženě. Měl jsem pocit, že to na mě musí vidět, poznat ... Nepoznala nic a tak, však víš, jsem rozvedený už pár let. Ale slyšel jsem o pár trapasech tak od kámošů - třeba jeden mi povídal, že vlezl do pokoje tchýně místo k manželce, po chvíli to prý sice poznal, ale ona prý mu vyšla natolik vstříc, že do teď to prý s ní občas dělá, ale jeho žena o tom prý neví. Je to takové zajímavé, ale ruku do ohně bych za to nedal. Ale teď jsem si vybavil jeden příběh - tenkrát pro mě dost trapas. Jeli jsme s mou novou holkou, kamarádem a jeho slečnou na Sovensko na víkend na chalupu. Řídil jsem, moje slečna seděla vedle mě a kamarád se svou slečnou vzadu. No a oni docela jeli, jako líbačka a šmátrali si úplně všude. To mi bylo už docela trapně, protože já jsem s tou svou ještě nic neměl a plánoval jsem to právě o tom víkendu. Jenže ona ho pak tam vzadu začala kouřit a on ji u toho prstil a vydávali teda šílený vzdechy. To už nešlo dělat, že jsme si toho nevšimli. Moje partnerka byla červená až po kořínky vlasů a já měl pocit, že ji skolí každou chvíli infarkt. Tak jsem zajel na odpočivadlo. Plánoval jsem, že vystoupíme a počkáme až si to ti dva udělají. Slečna měla bundu v kufru auta, tak jsem ji objímal a čekali jsme. Jenže to nebralo konce, ti dva prostě už byli svlečení do naha a auto sebou lomcovalo jako v tý reklamě, jak tam šukají ty berušky. Prostě děsný. Holce byla zima a tak jsme prostě šel za nima do auta, že kdy bude konec a kámoš na to, že prý si máme sklopit přední sedačky a přidat se. No. Dnes bych to možná udělal, ale tenkrát jsme dojeli až do Nižnej Bocy se souložícím párem na zadním sedadle. Je pravda, že jsem měl pak i já se svou slečnou sex na chalupě, ale proti tomu co tam vyváděli ti dva to bylo naprosto neslané a nemastné a já si uvědomil, že vlastně kámošovi děsně závidím.

 

 

 

Chcete vědět víc o našich respondentech:

Co na to muž 2 - nová vlna

 

 

Minulá témata:

Swingers párty

Žárlivost

Poprvé

Svatba

Násilí

Co vás vzrušuje?  

Penis

Kulínský 

Sex ve třech

Rozchod

Prostituce

Lze milovat dvě ženy současně?

Balící technika

Nevěra

Ženská krása

In flagranti

 

 

 

 

 

ANKETA: Zažili jste někdy sexuální trapas?

Zdroj: Archív 2011
 • Karel 12.02.13, 15:40

  Rozbalit 2.

 • Karel

  Největší trapas byl když jsem si našel milenku a chtěl jsem vypadat jako borec a vše bylo v háji. Neměl jsem výdrž a znervózněl jsem tak, že to nešlo. Potají jsem si objednal novinku Clavin Gold, a ta druhá noc teprve byla! Už bych bez něho nikdy za ní nešel a jsme tak oba spokojení.

 • Radek 02.11.20, 19:12

  Rozbalit 3. Trapas při sexu

 • Radek

  Zažil jsem už vícekrát trapas, že mi chvilku po začátku dovádění ochabnul tak, že jsem nebyl schopný pokračovat. Opravdu se za to stydím....

 • Martin 08.11.20, 01:59

  Rozbalit 4.

 • Martin

  Není opravdu v dnešní době nic jednoduššího, než si koupit prášky na lepší erekci, po kterých bude fungovat zase jako dřív. Já si užívám už jen díky nim.

 • Radek 11.11.20, 23:05

  Rozbalit 5.

 • Radek

  Díval jsem se, ale je jich opravdu hodně a mám trochu strach, že bych koupil prášky, které nebudou fungovat...

 • Martin 13.11.20, 02:11

  Rozbalit 6.

 • Martin

  Z vlastní zkušenosti dokážu doporučit prášky na erekci Viamax , které jsem objednával z obchodu supererekce .com Když si je vezmu, tak mi stoji opravdu jako mladému

 • lo 27.12.21, 12:58

  Rozbalit 7. Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak

 • lo

  Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak získala zpět svého manžela, že se s ní rozvedl a dnes jsou zpět s pomocí modliteb Dr Sacre, kontaktuji Dr Sacre před Vánocemi, že se se mnou můj milenec rozešel, že jsem potřebuji pomoc, abych ho dostal zpět a také, aby mě přestal podvádět, doktor sacre mi řekl, abych sehnal potřebný modlitební materiál, což jsem udělal, 24. prosince se můj milenec vrátil, rozešel se s ostatními dívkami v je život, teď je z něj člověk změny, kterého miluje a respektuje mě, plánujeme naši svatbu do ledna příštího roku, díky dr Sacre
  Kontaktujte doktora Sacre na níže uvedených podrobnostech
  Číslo WhatsApp Dr Sacre: +2349076034359
  e-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
  Je to dobrý a mocný muž, jeho moc není zlou silou

  Dr. Irene Kilubi

 • Radka 02.02.22, 13:44

  Rozbalit 8.

 • Radka

  Jak svého manžela udržujete stále při chuti? Jsme spolu už 12 let a už to opravdu není takové, jaké to bylo... Chtěla bych v něm zase probudit zájem a chtěla bych si zase užívat sex. Dokážete mi poradit jak na to?

 • Klaudie 06.02.22, 23:16

  Rozbalit 9.

 • Klaudie

  Nemyslím si, že by v tom mělo hrát roli to, jak dlouho spolu jste. My se snažíme s manželem pořád překvapovat. Jsme spolu už 15 let a sex nám skvěle klape. Často spolu hledíme na filmy pro dospělé a nakupujeme často také různé erotické hračky nebo oblečky. Dokážeme si to spolu opravdu užít.

 • Radka 08.02.22, 23:48

  Rozbalit 10.

 • Radka

  Jaké erotické hračky kupujete nebo máte teda doma? Zajímalo by mne co tak koupit, aby to bavilo oba.

 • Klaudie 11.02.22, 20:18

  Rozbalit 11.

 • Klaudie

  Hele já se vždy podívám na stránky internetového obchodu https://e-kondomy.cz/podle-pohlavi/pro-oba , kde si vyberu. Spíš se tak dívám a co mi padne do oka no je to hodně různé.

 • Filip 26.08.22, 23:10

  Rozbalit 12.

 • Filip

  Trapně jsem se cítil vždy, když mi během soulože uvadl a já jsem nebyl schopný pokračovat. Teď mám partnera, který bere každý den amarex men complex od https://www.amarex.cz/ Mám tak kdykoliv pevnou a silnou erekci

 • Pítra 18.10.22, 09:57

  Rozbalit 13.

 • Pítra

  Těch trapasů mám fakt haldu. Vím, že kdysi ještě před tím, než jsem objevila kouzlo toho, co je labioplastika od https://www.labioplastika-praha.cz/ měla docela problém s nízkým sebevědomím, které způsoboval tvar mých pysků. No, s tím jsem měla fakt spoustu trapasů. Znáte to. Taková ta klasická netopýří křídla, na které se někteří chlapi dívali fakt zvláštně. Ale na funkci to nemělo vliv. ;-)

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
123672

RSS:
Toplist