Téma: Co vás vzrušuje?

- Téma: Co vás vzrušuje?
Rubrika:  Co na to muž?

Téma: Co vás vzrušuje?

06.08.10, 09:21, autor: Plavovláska
Dnes jsme se ptali, co naše muže vzrušuje. Nějaké oblečení, uniforma, situace ... Nebo jakou mají nenaplněnou sexuální fantazii?

Čtenost -   Diskuze: (8
 

Michal: Všechno, to všechno jsem asi přehnal. Musím říct, že mě moc nevzrušuje prádlo a to jakékoli, více lákavé a tím vzrušující je dívka oblečená, také záleží na tom, kdo to má na sobě oblečené. Vážně některá je úchvatná ve sportovním oblečení -   třeba na kolečkových bruslích, a jiná zase když má na sobě  pěkné letní šaty, které více odhalují než zakrývají.

 

Jirka: Je pro mne velmi vzrušující, když mi žena sdělí, že na sobě nemá kalhotky. A o to více, když je to na veřejnosti. Ideální, když by na sobě měla krátkou sukýnku a všude možně mne více a více provokovala. Nebo když si je přede mnou někde na veřejnosti sundá a dá mi je... Krásná představa


Michael:
Mám rád napětí a prostor pro fantazii. Dokážou mě vzrušit maličkosti a stejně tak i odradit. Miluji na ženách oblečení, co dává tušit, že se pod ním skrývá krásná slečna. Pro moje oči je velké lákadlo odhalený pupík a nízko upnuté kalhoty a nebo krátká sukýnka. Mnohem víc mě upoutá výstřih, co dokáže při velké trošce štěstí odhalit bradavku, než pohled na nahou dívku, co ze sebe strhla všechno oblečení v čase kratším, než mrknutí oka. Prostě mě vzrušuje to, co je ukryto a nutí mě to objevovat.


Lukáš:
Vzrušují mě holky ve vyzývavém oblečení, erotickém prádle nebo když se ohýbají pro něco na zem a vystrčí svoje pěkné zadečky. No je to taková klasika i když mě napadlo ještě něco a to dívky oblečené ve svatebních šatech. Většinou jim to tak sluší, že by to z nich člověk serval hned v obřadní místnosti. Ještě je tu sex v přírodě někde na palouku, u vody, na pláži nebo v lese.  :)


Richard:
Minisukně zdaleka nedosahují smyslnosti přiléhavých sukní pod kolena, zejména těch s rozparkem. Kostýmky či šatičky mohou dotvořit obrázek osobnosti ženy, ale srovnání s erotickým prádlem určitě nesnesou. Co ale trumfuje všechno, je velká pánská košile. Jinak nahá dívka, které jen tu a tam zpoza velké pánské košile vykoukne zadeček… nebo prdelka… to je panečku stimul. Mým oblíbeným sportovcem je šachista Boby Fischer, takže takhle oblečená slečna je vlastně současně v dresu mého oblíbeného sportovce


Tomáš: Podpatečky, punčošky, podvazky, korzetky. Obecně zbožňuji, když to prostě samičce „kouká z očí“. A když se k tomu přidají ještě ty nahoře uvedené kousky oblečeni, jsem v sedmém nebi. Role a uniformy určitě k sexuálním hrátkám patří. Zároveň jsou jedním z mých zatím neuskutečněných snů – takové speciální ošetřeni rajcovni zdravotní sestřičkou by jistě nebylo k zahozeni…


Dan: Myslíš věci typu sex s japonskými dvojčaty, případně byt zavřeny s letuškami a švédským ženským beach volejbalovým mužstvem? To jsou samozřejmě pověry, normální chlap takové věci určitě nemá na seznamu "10 věci co musím zažit před smrti"... no nemá...   ...nesmysl....    ..no i když..


Mirun: 
Nejvíc z oblečení mě vzrušují burky. Tu ženu uvnitř si totiž člověk musí domyslet sám a jelikož vznikla celá v jeho fantazii, je naprosto dokonalá a ohromě sexy. Z každého jiného oblečení už vždy kouká nějaký ten nedostatek.

 

Zajímá vás něco víc o našich respondentech? Čtěte zde.

 

Minulá témata: Penis, Kulínský  Sex ve třechRozchod, Prostituce,  Lze milovat dvě ženy současně?, Balící technika, Nevěra, Ženská krása

 

 

 

Zajímá Vás co si muži z našeho panelu myslí o problémech, nad kterými sama přemýšlíte? Chcete jim položit nějakou otázku? Napište nám, na co se máme zeptat. Pokud to budou zajímavé a nové otázky, radi je "pánům božským" položíme. Vaše otázky či návrhy na témata zasílejte na adresu redakce@zenax.cz

 

ANKETA: Muže nejvíce vzruší


Celkem: 1147 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • Tom 19.10.10, 19:09

  Rozbalit 1. sukne

 • Tom

  Je moc pekne kdyz vidim zenu po meste nebo v nakupnim cntu v kozene sukni.Co si myslite o tom holky vy?

 • skippi 13.07.11, 08:59

  Rozbalit 2. vjhglvhj

 • skippi

  Mě osobně se líbí a vzrušuje dívka ve velká pánské košili.

 • Matěj 12.02.13, 15:43

  Rozbalit 3.

 • Matěj

  To mě teprve vzrušuje, když k tomu přidám Clavin gold, který mě teprve k tomu nabije!

 • Karlíto 26.02.14, 02:21

  Rozbalit 4. Matěji

 • Karlíto

  Dost blbá a ohraná reklama na ten tvůj sráč.

  Mě vzruší, vzrušující situace a chvíle vzrušení... :)
  Vše co souvisí se sexem, no a s tím souvisí všechno... :)

 • Jana 08.07.23, 01:17

  Rozbalit 5.

 • Jana

  Já jsem byla vzrušená velmi často. Často jsem taky chtěla mít sex a partner z toho byl nadšený. Jenže v poslední době už prostě nemám chuť a musím se do toho hrozně nutit. Co na to pomáhá?

 • Klára 15.07.23, 12:21

  Rozbalit 6.

 • Klára

  Důležité je odstranit příčiny toho proč to takhle je. No ale já vám mohu říct, že jsem se s tím taky dost natrápila, ale nakoenc jsem to pak vyřešila celkem elegantně, protože jsem si koupila prášky pro ženy, které dokáží zvyšovat libido.

 • Jana 16.07.23, 10:33

  Rozbalit 7.

 • Jana

  Jaké jsou prášky pro ženy, které tohle dokáží? To by mě teda fakt zajímalo. Poradíte mi?

 • Klára 17.07.23, 20:11

  Rozbalit 8.

 • Klára

  Ono úplně nejlepší bude, když si je vyzkoušíte. Podívejte se na FLY pro ženy , dají se objednat online z obchodu supererekce .cz

 
Profil blogu
Profil sekce "Co na to muž?"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:37

Přístupů:
123673

RSS:
Toplist