Ženy tloustnou kvůli mužům

- Ženy tloustnou kvůli mužům
Rubrika:  Novinky

Ženy tloustnou kvůli mužům

01.09.20, 00:00, autor: Černovláska
Důvodem a příčinou změn váhy u žen jsou muži. Podle studie britských vědců tloustneme i hubneme prý jen kvůli nim.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Ženy samy vědí, jak často k výkyvům váhy dochází. Jak nádherně dokáží zhubnout a jak pak také znovu  nehorázně přibrat. Zdůvodňují to různě. Hektickým způspobem života, není čas na pohyb, není čas na pořádné jídlo,  stravujeme ve fastfoodech. Často také zdůvodňují svoji váhu velkou chutí na sladké - nedokáží si odepřít dortíčky a čokoládky.

 

Britští vědci nyní ovšem přisli na to, že "za vším hledej chlapa". Prý za velké váhové výkyvy je zodpovědné především to, jak jsme na tom ve vztahu s partnerem.

 

Ve studii, která zkoumala cykly zvyšování a poklesu váhy u 3000 žen, dospěli k závěru, že nejdůležitější roli tady hraje pocit štěstí a spokojenosti ve vztahu s mužem.

 

K prvnímu velkému váhovému úbytku dochází v době kdy začneme mít novou známost. Vztah s novým mužem téměř vždy znamená poměrně velký váhový úbytek. Až se počáteční fáze vztahu stabilizuje dojde naopak ke zvýšení váhy.

 

K dalšímu váhovému úbytku dojde v okamžiku, kdy začneme pomýšlet na svatbu. Před ní, proto, abychom se dostaly do luxusních šatiček a vypadaly jako princezny, jsme ochotny ztratit mnoho kilogramů. Tato naše snaha bývá vzápětí zhacena těhotenstvím a příchodem dítěte.

 

Po něm většinou nemáme další motivaci hubnout a mnoho žen zůstává po dětech opravdu hezky kulatá. Zpravidla pak dalším impulzem pro hubnutí je skutečnost, že si náš partner najde milenku. To nás motivuje často k tomu, že se vybičujeme k razantnímu hubnutí. Současně ale tato motivace není pozitivní jako ty předešlé (nový vztah a svatba) a u hubnutí svatě trpíme. Naše utrpení, přísnou dietu a tělocvičnu nevěrnému muži vnitřně vytýkáme  a máme mu to za zlé.

 

K dalšímu přibírání pak dochází po rozvodu. Se slovy, že jsme "darovaly mládí a krásu" tomu nevděčníkovi, který nás opustil chodíme s podobně postiženými dámami truchlit do cukrárny.  Máme ovšem šanci potkat dalšího muže a ten opět může znamenat pokus o pozitivně motivované hubnutí a kolotoč velkých váhových změn se nám opět roztáčí.

 

Díky mužům jsme schopny shazovat a nabírat desítky kilogramů. Podle Jane McCaddenová z britské firmy Slendex, která studii uskutečnila, jsou průměrné váhové změny 14 kg, ale mohou být i mnohonásobně vyšší.

 

 

 Přečtěte si také:

Bazální metabolismus? Co s ním?

Zlaté desatero hubnutí

Hubnutí bez trápení

 

 

 

Diety:

Sedmidenní dieta

Dieta s tukožroutskou polévkou

Dieta modelek

Dieta Scarsdale

Dieta kliniky Mayo

Dieta podle Glykemického indexu

Dieta Štefana Margity

Rozlišovací dieta

Dieta podle krevních skupin

Dieta Angeliny Jolie

Hrníčková dieta

 

 

 

ANKETA: Hubnete kvůli nové známosti?

Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 30 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2008
 • Neregistrovaný 02.11.08, 19:50

  Rozbalit 1. souhlasim

 • Neregistrovaný

  akorát že když mam z chlapa nervy já,tak i po dortíkách hubnu a zrovna já to nepotřebuju:-p :-)

 • Neregistrovaný 02.11.08, 19:52

  Rozbalit 2. a nezávid´te:-)

 • Neregistrovaný

  nervy se nezáviděj ani krásně štíhlejm

 • Gigolo 28.04.16, 13:26

  Rozbalit 3.

 • Gigolo

  Mlady, pekny, svalnaty a levny s poradnym penisem www.gigolo4you.cz

 • Marcela 20.12.21, 23:04

  Rozbalit 4.

 • Marcela

  Já jsem docela dlouhou dobu na svoji postavu kašlala a vůbec jsem to neřešila. Hodně se to změnilo, až když jsem si koupila chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-roundz-3-zlata/ , které zaznamenávají denní aktivitu. Dostala jsem tak konečně motivaci se sebou něco dělat a ono to má i velmi dobré výsledky.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
291817

RSS:
Toplist