Sedmidenní dieta

- Sedmidenní dieta
Rubrika:  Zdravá

Sedmidenní dieta

11.07.18, 00:00, autor: Černovláska
Nedá se nic dělat, začíná horko a my hubneme do plavek. Takže další dietka z našeho cyklu je tu připravena jen pro vás.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Sedmidenní dieta je založena na specifických jídlech, která se jí v určitý den. Dieta prý zbavuje tělo škodlivých látek a což má vést k váhové ztrátě. Údajně je možné při této dietě můžete ztratit až 6 kilo během týdne (?)

 


Pondělí: můžete jíst všechny druhy zeleniny a ovoce, mimo banánů


Úterý: jíte pouze zeleninu a to jakékoliv množství


Středa: jíte jako v pondělí


Čtvrtek: 5 banánů a 5 sklenic mléka


Pátek: 4 červená rajčata a kapustu nebo zelí


Sobota: 1 velký vařený brambor s máslem a zelná polévka


Neděle: syrová nebo vařená zelenina, rýže


Testováno na lidech: Od začátku jsem k této dietě přistupovala velmi nevěřícně a 6 kg za týden je, podle mě, z velmi  divokého snu. První tři dny kombinace zeleniny a ovoce byla vcelku přijatelná a pro mě přirozená. Ale ve čtvrtek banány a mléko... Neplánujte si tuto dietu, budete-li potřebovat někam odjet nebo vycestovat právě ve čtvrtek. Protože ten dělal divy a blízkost toalet je víc než nutná. V pátek jsem nevěděla, zda zelí a kapustu přežvykovat za syrova, nebo přece jen povařit? V každém případě opět neplánujte, pokud potřebujete někam odjet. Zelí i kapusta jsou silně nadýmavé ať syrové či vařené. V sobotu a v neděli jsem byla tak otrávená z toho, že si dělám v těle hokej, že jsem nepoužila doporučené máslo a zelnou polévku jsem vypustila též. Nadýmání bylo dost. Neděle s dietní rýží a zeleninkou byla příjemným zakončením.

 

Tuto dietu nedoporučuju. Zhubla jsem sice 2,7 kg, ale jsem přesvědčena, že to bylo především díky zažívacím potížím z konce týdne.

 
Zdroj: Archív 2008
 • Lucie 20.08.22, 23:02

  Rozbalit 1.

 • Lucie

  Zkoušela jsem už několik možných diet, ale zatím jsem nenarazila na tu, která by opravdu fungovala a podařilo se mi váhu pořádně zredukovat. Chtěla bych si domů koupit rotoped, aby měla pravidelný pohyb a s váhou něco udělala. Kupoval jste si rotoped někdo domů? Můžete mi poradit s jeho výběrem?

 • Markéta 22.08.22, 11:41

  Rozbalit 2.

 • Markéta

  Koupila jsem rotoped za 10 tisíc, který je pevný a má velkou nosnost, takže na něm může jezdit bez problémů i manžel. Já jezdím pravidelně každý den večer a daří se mi díky tomu dobře hubnout.

 • Lucie 24.08.22, 20:47

  Rozbalit 3.

 • Lucie

  Jen za deset tisíc? Kde jste ho za deset vybrala? Na to bych se určitě chtěla podívat.

 • Markéta 27.08.22, 09:32

  Rozbalit 4.

 • Markéta

  Jasně, rotoped koupíte bez problémů za deseti tisíc. Já jsem ho taky vybrala https://www.fitham.cz/trinfit-vivo-b500i a jsem s ním spokojená.

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
2204455

RSS:
Toplist