Ta druhá II

- Ta druhá II
Rubrika:  Smyslná

Ta druhá II

13.11.10, 00:15, autor: Plavovláska
Můj manžel je mi nevěrný. Můžete si myslet co chcete. Třeba to, že si za to mohu sama, že kvůli něčemu se to děje, nebo třeba se tvářit učeně a plácat moudra o nefunkčnosti vztahu. Nic z toho však neutiší moji bolest ....

Čtenost -   Diskuze: (21
 

 

Můj manžel je mi nevěrný. Nikdy jsem něco takového nečekala. Člověk o tom sice mluví, ale nepočítá s tím, že by se to stalo právě jemu. Něco jako vážná nemoc, rakovina třeba. Všichni o ní víme, je všude kolem nás, ale když se nás dotkne, tak všechno smete ...

 

Můj manžel je mi nevěrný. Je to tak strašné! Tak moc to bolí. Miluji ho, mám s ním děti, žiji s ním, miluji se s ním, denně si povídáme o spoustě věcech. Najednou ... Jako když se rozbije váza. Krásná, skleněná, broušená, vzácná. Můžete ji slepit, ale bude to na ní vždycky vidět ... Co mám dělat. Proboha, co mám dělat? Co má dělat ženská, když zjistí manželovu nevěru?

 

Můj manžel je mi nevěrný. Ano je. Proč jsem si toho nevšimla dřív? Ty jeho pozdní příchody z práce, nečekané pracovní večeře, schůzky, které se protáhly až do rána. Služební cesty přes víkend ... Nevšimla jsem si toho, protože jsem mu věřila. Ani mě to nenapadlo. Brali jsme se z velké lásky, děti jsme chtěli, byl u obou porodů, staral se se mnou o ně. Pořídili jsme si dům a plánovali jak to bude dál. Koupíme si domek na vesnici, až děti odrostou a tam si koupíme velkého psa, možná několik a spolu zestárneme. Bože, já teď nevím? Platí to ještě nebo už to neplatí. Chce to ještě on? Chci to já?

 

Můj manžel je mi nevěrný. Přišla jsem na to úplnou náhodou. Prostě jsem mu volala a on zřejmě omylem místo aby hovor odmítl ho vzal a mobil položil. Zřejmě na postel vedle sebe ... Slyšela jsem všechno. Do posledního vzdechu. Seděla jsem jako bych právě zkameněla, umřela, jakoby mi srdce přestalo bít a v těch několika minutách se hroutil celý můj život. Tak jak jsem ho žila, jak jsem ho znala. Nic není tak jak bylo, nic už tak nebude .... nikdy.

 

Můj manžel je mi nevěrný. V první chvíli jsem nevěděla co dělat. Jak se zachovat? Napadala mě okázalá gesta - sbalím se i s dětmi a zmizím z bytu než se vrátí. Šla jsem dokonce pro tašky a kufry. Všechno mi padalo z rukou. Pak mě napadlo proč já s dětmi? Vyhodím jeho, vystrčím mu věci před dveře a vystrčila jsem mu tam jeho přezůvky co měl v předsíni. Ale ani na to jsem neměla sílu ...

 

Můj manžel je mi nevěrný. To byla první věta, kterou jsem řekla své nejlepší dlouholeté kamarádce? Té nejskvělejší jakou jsem kdy měla. Velice věcně se zeptala jak o to vím. Když zjistila situaci a vyslechla si moje plány odstěhovat jeho nebo sebe, prostě se zeptala: "A to si přeješ?" Tím mě ovšem úplně uzemnila. Přece s ním po tom nemůžu zůstat??? "Neříkej mi, co můžeš nebo nemůžeš. Řekni mi, jen co chceš. Pokud o něj totiž nechceš přijít, tak nejenže nikoho stěhovat nesmíš, ale ani mu to nesmíš dát najevo, že to víš .... Strašně by jsi mu případný rozchod usnadnila a vehnala by jsi ho jen tak do náruče té druhé..."

 

Můj manžel je mi nevěrný. Miluji ho a nechci o něj přijít. Nechci brát dětem tátu a vehnat ho do nové rodiny ... Musím trpět. Nedávno jsem byla na kávě s kolegyněmi z práce a přišla řeč na nevěru. Jedna taková vysokoúdržbová slečinka tam s cigaretou v puse a s nohou přes nohu kázala nám, vdaným, v dlouhodobém vztahu, že ona by nezůstala s někým, kdo ji podvedl. Ale co podvedl! Jen kdyby cítila, že ji nemiluje jako na začátku, tak by od něj odešla! Dívala jsem se na ni a viděla jsem sebe. Ano, já jsem to taky kdysi říkala. Až v té kavárně jsem si uvědomila, jak je hloupé povídat lidem co by kdyby, když jste si tu situaci neprožili. Měla jsem chuť jí říct: "Víš panenko, jako na začátku, to bude jen právě  na začátku. Pak se celý vztah změní. Z výbušnosti do pohody a klidu. Pak nějak plíživě vpluje nuda. Budeš ho znát dokonale a budeš vědět přesně co má rád, co řekne, co se mu líbí ... Bude tě nudit i v posteli. Ovšem, ty jeho taky..."

 

Můj manžel je mi nevěrný. Ta slečna v kavárně pak řekla, že má milence ženatého muže. A vedla řeči o tom, jak je ve svém vztahu nešťastný, jak mu žena nerozumí, jak ho strašně nechápe a on s ní zůstává jen z lítosti. Měla jsem šílenou chuť se zběsile rozesmát. Asi bych smíchy padla pod stůl. Proboha! Byla jsem taky takhle blbá? Někdy v minulosti? Asi ano. Jednou takhle tvůj budoucí muž bude mluvit o tobě, beruško, protože takhle o nás prostě manželé mluví, po pár letech... A co potom? Rozejdeš se s ním? Odejdeš s dětmi? On si udělá další jinde a ty také? A za nějakých 5 - 10 let zase?

 

Můj manžel je mi nevěrný. Uplynula už nějaká doba od toho zjištění. Už mám jasno. Ne, nijak jsem snad neotupěla. Jen vím, že se i na toto dá zvyknout. Že ve skutečnosti vůbec není podstatné, jestli někde kousek svého těla zasouvá do cizí ženské. Vždyť já přece nemám žádné majetkové právo na jeho penis. Máme děti. Stará se o ně dobře. Od chvíle kdy jsem se s tím vyrovnala se cítím podstatně lépe. Ne, ne. Nepřestalo to bolet, to ne. Jen s tím počítám. Nevím co přinese budoucnost.


Můj manžel je mi nevěrný. Kdybych mohla, řekla bych jeho milence: "Máš všechno co já nemám. Patří ti jeho myšlenky. Patří ti jeho vášeň. Patří ti jeho volný čas, jeho nekrásnější chvíle. Je šťastný, když je s tebou. Nemáš žádné starosti. Nemusíš se o něj starat, řešit běžné problémy. Nehádáš se s ním, nemusíš ho nutit do nepříjemných povinností, nechceš po něm, aby opravil plot na chalupě a uklidil si garáž. K tobě přijde vždy navoněný, vymydlený, usměvavý a s dobrou náladou. Jen vyzobáváš rozinky na koláči. Strašně ti závidím! Já vím, že to po nějaké době skončí. Až ho přestaneš tak živočišně přitahovat. Čas pracuje proti tobě. Přesto ti současnost závidím."

 

 

 

Nemělo by vám uniknout: Ta druhá

 

 

 

 

Přečtěte si také další povídky:

 

Nevěrná Milena

Jana: Už navždy

Dita: Mobilní milování

Daniela: Řekni jen slovo

Anička: Osobní peklo

Pavlína: Život ze snů

Nelinka: Dar nebo prokletí

Sylva: Rubíny ve stříbře

Linda: Nejistá citová investice

 
 • Neregistrovaný 10.11.08, 18:56

  Rozbalit 2. jo

 • Neregistrovaný

  jasně žežulíku

 • Neregistrovaný 10.11.08, 21:33

  Rozbalit 3. Zuzanka

 • Neregistrovaný

  jo jo... Nechci nikoho obvinit ani ospravedlnit, ale svůj podíl na tom má jak manželka/partnerka, tak samozřejmě i milenka a v neposlední řadě muž. Hlavně na něj se často zapomíná.

 • Neregistrovaný 10.11.08, 23:33

  Rozbalit 4. Kdo za to může

 • Neregistrovaný

  Nikdy za to nemůže jen jedna strana,vždy se na ní podílí všichni zúčastnění. Ale ženy by si měly dávat pozor aby doma nechodily neupravené s pocitem,že manželovi je to jedno a může vidět všechno. Není to tak,každej chce mít doma "kočku" a nejen upravenou,ale i usměvavou a pohodovou. S tím úsměvem a pohodou to vždy nejde,ale snažte se. Že bude věrný nezaručí nic z toho,ale na škodu to určitě nebude.


 • Neregistrovaný 10.11.08, 23:51

  Rozbalit 5. milenka versus manželka

 • Neregistrovaný

  Kdyby milenka mohla,řekla by jeho manželce "Mám toho hodně co ty nemáš,nemám však všechno. Kdybych všechno měla,byla bych pak na tom jako ty. Čas by to způsobil. A ze mě by byla zhrzená manželka. Proto zůstávám milenka. I když mi k těm rozinkám chybí ten koláč. Ale to je úděl milenek a já si ho sama vybrala.

 • Neregistrovaný 13.11.08, 09:25

  Rozbalit 6. Dokud nás smrt nerozdělí

 • Neregistrovaný

  Někde daleko prý existuje domorodý kmen, který uzavírá manželství vždy na 10 let. Pak se dva rozhodnou buď je obnovit a nebo od sebe odchází... Možná by to takot bylo o moc snazší.

 • Neregistrovaný 13.11.08, 17:11

  Rozbalit 7. 6

 • Neregistrovaný

  Možná by to bylo snažší pro nás dospělé a stačilo by třeba na 5 let:P Ale co děti?

 • Neregistrovaný 13.11.08, 17:24

  Rozbalit 8. Jenže,

 • Neregistrovaný

  někteří nevěru k životu potřebujou,je to pro ně adrenalin.

 • Neregistrovaný 17.11.08, 01:22

  Rozbalit 9. komunikacia

 • Neregistrovaný

  v medziludskych vztahoch, ci uz je to pracovny alebo manzelsky, je dolezita komunikacia. ludia menej hovoria o pozitivach a tuzbach a muzi hladaju to co nemaju doma niekde inde a mozno by to nasli doma keby o tom hovorili. vacsinou ide ani nie o lasku ale o psychologicku kompenzáciu flustracie.

 • Neregistrovaný 24.11.08, 18:45

  Rozbalit 10. kdo za to může?

 • Neregistrovaný

  Nikdo za to nemůže. Mně nepřijde, že lidi jsou monogamní a sex s jedním partnerem se nám po čase zají. A tak ho hledáme jinde, protože - měli bychom na tuhle stránku života rezignovat? Na druhou stranu, jsou i partneři, kterým ten druhý opravdu nevyhovuje. Mohli se lety posunout dál a jejich partner s tím nesouhlasí. Není to ničí vina, některé cesty se také rozcházejí...

 • Neregistrovaný 12.12.08, 00:04

  Rozbalit 11. hmmm

 • Neregistrovaný

  tak mě ak napadlo nebyla náhodou ta jeho milenk ta tipka z tý kavárny:)

 • Neregistrovaný 12.12.08, 00:08

  Rozbalit 12. dělá dobře

 • Neregistrovaný

  no tý milence moc nezávidím...manželka sice dělá dobře že neodchází ale je to dobře i pro tu milenku protože kdyby se rozvedli dozvěděli by se o ní děti a myslim že by jí asi dost krutě nesnášeli

 • Neregistrovaný 04.01.09, 22:01

  Rozbalit 13. není co závidět

 • Neregistrovaný

  ani mamželce ani milence :-(

 • Lasička 07.07.09, 22:10

  Rozbalit 14. Můžou za to obama!!!

 • Lasička

  Zuzanka má pravdu. Za tuhle nepříjemnou a těžko řešitelnou situaci můžou oba dva !!! Jak manželka, tak tchýně .........

 • Pavel 09.07.09, 15:23

  Rozbalit 15. domluvit se

 • Pavel

  Chlap je lovec a po čase chce nové zážitky a nové úlovky. Je super, když si se ženou rozumím, ale pokud je tam sex jen pravidelně v sobotu večer po sprše, tak je to nuda a já jdu lovit. Řešením jsou třeba swingrs párty, trojky, výměny partnerů.

 • Ratata 10.07.09, 15:07

  Rozbalit 16. Jojojo

 • Ratata

  výměna partnerů a společné hrátky to vyřeší. takové štěstí mám já a můj přítel. ale kdo další? každý stý pár? a co ti ostatní??? každý na to žaludek nemá to se musí chápat.

 • clear 22.07.09, 16:32

  Rozbalit 17.

 • clear

  Vsechny clanky jsou krasne napsane, je zajimave si je cist ze vsech trech pozic ktere milostny trojuhelnik nabizi. Ja sama jsem uz rok a pul v roli milenky a cim vic jsme spolu tim vic zacinam nasemu vztahu rozumet. Jak bylo receno v clanku spoustu veci mam ja a jeho zena mi je muze zavidet, ale take spoustu veci co on ma prirozene tak ja mit nebudu nikdy. O vyvazenosti by se dalo polemizivat. Nekdy me boli srdce ze vim vsechny podrobnosti z jejich vztahu, ale nadruhou stranu jsem si to vybrala sama. Je to neuveritelna zkusenost do zivota a urcity pohled na vztah z uplne jineho uhlu. Clovek se nauci byt neskutecne tolerantni a snaset veci o kterych v jinych vztazich lide radsi neuvazuji..

 • LJxkFWoqMZBLBPsY 08.12.10, 06:55

  Rozbalit 18. qLqjcDtBpYA

 • LJxkFWoqMZBLBPsY

  xRLSMs <a href="http://sojiyanapxua.com/">sojiyanapxua</a>, [url=http://ssraqdpiuyqj.com/]ssraqdpiuyqj[/url], [link=http://dstxqkdfhqzn.com/]dstxqkdfhqzn[/link], http://cyrbjagodfeo.com/

 • azalka 14.06.11, 00:34

  Rozbalit 19. kdo z koho

 • azalka

  z pozice už několik měsíců se trápící milenky si myslím, že vlastně chlap rozjede průsery na dvou stranách, s obrovským samcovským nadhledem zadělá na problémy a kdo se ve finále trápí nejvíc, jsou obě ty ženský. S odchodem milenky se on už nějak popasuje, rád, že jeho oficiální vztah vydržel, ale jedna po dlouhé době psychické sebedestrukce vyčerpaná a zlomená odejde, druhá už nikdy nezapomene, už nikdy v něj nebude mít onu důvěru.Proč jen musíme být tak citově založené?Všechno by pak bylo snažší...

 • azalka 14.06.11, 00:34

  Rozbalit 20. kdo z koho

 • azalka

  z pozice už několik měsíců se trápící milenky si myslím, že vlastně chlap rozjede průsery na dvou stranách, s obrovským samcovským nadhledem zadělá na problémy a kdo se ve finále trápí nejvíc, jsou obě ty ženský. S odchodem milenky se on už nějak popasuje, rád, že jeho oficiální vztah vydržel, ale jedna po dlouhé době psychické sebedestrukce vyčerpaná a zlomená odejde, druhá už nikdy nezapomene, už nikdy v něj nebude mít onu důvěru.Proč jen musíme být tak citově založené?Všechno by pak bylo snažší...

 • Lily 18.07.17, 12:09

  Rozbalit 21. můžou vždy za to oba?

 • Lily

  Taky jsem byla podváděnou manželkou,Nejsem přesvědčena,že jsem dělala něco špatně.Sex jsme měli výborný -plánovaný i ten ,,nahodilý,,měl plný domácí servis-jsem výborná kuchařka,ale štíhlá,dbám o sebe,druzí muži se za mnou otáčejí.Vypadám tak o 6-8 let mladší.Ekonomicky si stojíme dobře,jsem inteligentní,žádná domácí slepice ,máme společné zážitky.hádky vyvolá pouze partner a to z malicherných příčin,důsledkem toho mám pěknou okrasnou zahradu-útočiště před nimi.Chválím,snáším i miluji.A přesto manžela zachvátil pud samce.Zvládla jsem to v klidu,bez výčitek-nosím tu křivdu v sobě-občas totiž pánové,ale i dámy nevyjímaje ,,zachvátí,,jedince zopakovat si ten adrealin z nepoznaného, nebezpečí z utajovaného atd....

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1692243

RSS:
Toplist