Dita: Mobilní milování

- Dita: Mobilní milování
Rubrika:  Smyslná

Dita: Mobilní milování

01.05.14, 00:00, autor: Plavovláska
(Erotická povídka) „A nezapomeňte se, milé dámy, nechat políbit pod rozkvetlou třešní, abyste do roka neuschly," sdělila rozjuchaná moderátorka, ten den už asi po sto první, z obrazovky televize. A to byl právě ten moment, kdy Ditě povolily nervy a naštvaně televizi vypnula. Copak má zapotřebí poslouchat kýčovité kecy o zamilovaných?

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Nedávno se rozešla po dlouholetém vztahu s partnerem a bolístky ještě neodezněly. Vlastně přímo naopak. Skoro každý náznak cizího partnerského štěstí a soužití se jí zarývá tak hluboko do srdíčka, až je jí skoro nedýchatelně.

 

 

Je příjemný prvomájový večer, venku je teplo. Dita rozhrne záclony a vyjde na balkón. Dívá se na známé obrázky ulice, která je teď celá rozkvetlá, bílá, růžová a tak nádherně voní. Tohle jsou snad i šeříky. Vdechuje plnými doušky. Zavře oči a snaží se užít si té tiché nádhery. Když v tom proti její vůli se jí vetře do mysli vzpomínka na tutéž chvíli před rokem. To ještě byla s Martinem. Byl to nádherný večer, líbání, hlazení, milování ve vaně při svíčkách ... Hrdlo se jí sevře a oči jí zaplaví slzy. Rychle odchází z balkónu a přibouchne za sebou dveře.

 

Přemýšlí co má dělat. Ještě vůbec není pozdě, mohla jít někam s kamarádkami, ale na to náladu neměla. Rozhodne se, že si dá rychlou sprchu a pak si vleze s knížkou do postele. Horká voda jí dělá moc dobře a krásně uvolňuje. Nechává se proudem vody skoro spalovat, až jí růžoví pokožka na celém těle. Sprchovým gelem si masíruje prsy, bříško a klouzá níž ke stehnům. Vklouzne rukou mezi nohy a jemně roztírá pěnu po svém přirození. Prsty vklouzne mezi zavojíčky a ukazováčkem něžně přejede po klitorisu. Ach bože, jak by se milovala ... Po několika týdnech sexuální abstinence je celá vzrušená. Přejíždí si jazykem po rtech, jednou rukou si dráždí bradavky a prsty druhé ruky si snaží vykouzlit představu milence. Proudy horké vody umocňují napětí, které teď prostupuje celým tělem...

 

"Cink, cink, cink ¨

ze snění ji vytrhne známý zvuk SMS zprávy. První co Ditu napadne, že se snad ozval Martin a tak mokrá vyběhne ze sprchy, divže na kachličkách neupadne, jak jí podjedou nohy a vrhne se na židličku pro mobil. Neznámé číslo? Asi některý z jejích přátel či kamarádů prostě změnil providera a teď oznamuje, že má nové číslo. Zklamaně naklikne text zprávy: „Co děláš, lásko? Snad už nespinkáš?"

 

Že by to přece jen byl Martin? Rozbuší se ji srdce. Stojí nahá s mobilem v ruce v koupelně a zírá na displej. Je zmatená a neví co má dělat. Má odpovědět? Martin si mohl změnit číslo a zapomenout, že ho ona nezná. Bijí se v ní emoce. Ta šílená touha po tom, aby se vrátil a byl už dnes večer s ní a zároveň velká hrdost. Copak je nějaký pejsek, aby na zavolání jen tak přiběhla? Po tak dlouhé době... Napjaté ticho pročísne zvuk další zprávy:

 

„Miláčku tolik mi chybíš. Chtěl bych být teď s tebou, tulit se a mazlit se."

 

Druhá zpráva uvede Ditu do horečné činnosti. Rychle na sebe natáhne župánek a i s mobilem běží do ložnice. Stýská se mu! Chtěl by být s ní. Má mu odpovědět? Ozvat se? Neměla by zachovat ještě mlčení? Nechat se ještě chvíli zdolávat? Nebo ho potrápit otázkou například: „To jsi ty Péťo?" Žádného Péťu nezná, ale aby Martin žárlil. Myšlenky jí běží hlavou jako zběsilé. Aby se ale neurazil, třeba by pak už nenapsal. Jen teď neudělat chybu. Nebýt moc rychle po ruce ale přitom ho ničím neodradit.

 

Cink, cink, cink: „Položil bych si tě nahou do postýlky, a něžně bych tě líbal na rty, na oči, cucal bych ti ušní lalůčky. Hladil bych tě po krku, ramenou a bříšku. Pak bych přešel na tvá ňadra, líbal bych a sál tvé bradavky, až by ztvrdly jako lentilky."

 

Zalilo ji vzrušení blízké tomu, co před chvílí prožívala ve sprše. Sedi na posteli a čte si pořád dokola text poslední zprávy. Župánek se jí přes prsa rozevřel a ona se začala hladit na prsou a dotýkat se bradavek. Ty jí už skutečně jako lentilky ztvrdly.

 

Cink, cink, cink: „Líbal bych tě na bříšku a pokračoval bych dolů, ale nedošel bych až k tvé kočičce, ale sklouzl bych k tvým stehnům. Líbal bych a hladil tě na vnitřní straně stehen, lehce bych tě škrabal nehty, masíroval bych ti boky a zadeček. Cítila bys mou hlavu a můj dech na své pipince, ale té bych se ještě stále nedotýkal."

 

Rozhrne si župan a lehá si do postele. Pokrčí nohy v kolenou. Jednou rukou drží mobil a druhou si hladí a nehty dráždí podbřišek a stehna. Úplně zapomněla na to, že se chtěla ozvat. Teď už ví, že pisatel nepřestane, že jí napíše další zprávičku a ona čeká, připravena se na dálku pomilovat.

 

Cink, cink, cink: „Špičkou jazyka bych jel po tvém stehně výš a výš. Pomalu, velmi pomalu. Až bych přijel k tvému klínu. Přejel bych něžně jazýčkem po čáře. Prsty bych si tě opatrně rozevřel a jazykem bych ochutnával tvou broskvičku."

 

Je jako zelektrizovaná. Fascinovaná displejem svého mobilu si přejíždí prsty po přirození a navozuje si opravdu velké vzrušení. Po předehře ve sprše už toho opravdu nepotřebuje moc, aby se udělala. Snaží se vyhýbat se poštěváčku a vagíně, protože si chce svou rozkoš ještě stále vychutnávat. Dokud ji její „mobilový" milenec nepřivede k vrcholu.

 

Cink, cink, cink: „Vzal bych do úst velmi něžně tvůj poštěváček a současně bych prstem vklouzl do tvé jeskyňky, kde bych jím pomalu pohyboval. Tam a zpět. Sál bych poštěváček a jak by jsi vlhla, přidal bych druhý prst. Krásně by jsi byla mokrá, nádherně by jsi voněla a chutnala. Cítil bych, jak se chvěješ vzrušením. Slyšel bych tvůj dech a vzdechy..."

 

Vzrušené dívce padá mobil z ruky, zavírá oči a s oběma rukama v rozkroku spěje k vyvrcholení. Prsty jedné ruky hluboko ve vagíně, druhou rukou dráždí poštěváček. Šťávy z ní tečou proudem. A v tom „puká země". Dita nevidí a neslyší, krev jí pulzuje v uších, lukovitě se prohýbá a křičí v bouřlivém orgazmu do světa svou neskutečnou rozkoš.

 

Cink, cink, cink: „Jsem u tvých dveří, miláčku. Jestli tě zajímá kdo jsem, přijď mi otevřít."

 

Dita si teprve teď uvědomuje, že to vůbec nemusel být Martin. Klidně to mohl být i omyl. Vyděsí se a rychle si na posteli sedne. Má jít ke dveřím? Co když tam přece jen někdo je? Zabalí se do župánku a bosa běží do předsíně. Na dveřích uslyší lehké zaškrabání. Tak omyl to nebyl. Podívá se kukátkem, ale na chodbě přede dveřmi se nesvíti, takže spíš jen tuší než vidí postavu. Rychle se rozhoduje. Je rozpředená jako kočka, vláčná a v milování by ráda pokračovala... Nerozsvěcí ani ona a otvírá dveře.

 

Neznámý vstupuje dovnitř, objímá ji, bere do náruče a nese do ložnice. Není to Martin. Ale ať je to kdokoliv, na tohle bude čas až ráno. Teď totiž, teď mají oba spoustu „práce" ....

 

 

 

 
Zdroj: Archív 2008
 • Ewinka 10.07.10, 23:29

  Rozbalit 1.

 • Ewinka

  opravdu krásná povídka, bude se mi o tom zdát:-*

 • milda 09.01.11, 13:27

  Rozbalit 2.

 • milda

  taky bych si dal říct. najde se nějaká žena?

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1690808

RSS:
Toplist