Hledáme si partnera IV

- Hledáme si partnera IV
Rubrika:  Smyslná

Hledáme si partnera IV

03.02.09, 00:00, autor: Plavovláska
Minule jsme si povídali o zapovězených partnerech pro ženy. Jaké zapovězené partnerky mají muži?

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Pro muže

Ano, jsou kategorie zapovězených partnerek i pro muže. Určitě by také mohla být zakázaná násilnice nebo alkoholička, ale takové ženy si muži většinou nevybírají, jelikož na ně působí rovnou odpudivě. Jim hrozí úplně jiné nebezpečí. Pro muže jsou zapovězené vlastně jen dvě kategorie žen. Jsou to ženy hysterické a ženy líné.

 

Hysterická žena

Především si musíme odmyslet obvyklou urážku z úst mnoha mužů, kteří z hysterie obviňují každou partnerku třeba jen proto, že zvýší hlas. Skutečná hysterie ale není vůbec úsměvná. Je velmi nebezpečná a zákeřná a jedná se o regulérní psychické onemocnění (porucha osobnosti), které je občas za pomoci psychiatrů a psychologů léčitelné.

 

Jak se hysterie projevuje?

Základní pravidlo je, že hysterická žena nikdy nikoho nemiluje. Jen a výhradně sama sebe. Porjevují se náhlými  náhlými změnami nálad. Nikdy u nich nevíte na čem jste. V jedné větě se dokáží otočit o 180 stupňů. Jsou sebestředné. Stále mluví o sobě.

Dalším znakem je, že se u nich diametrálně rozcházejí slova a činy. Jsou koketní, líné, lhavé, sami o sobě mluví jako o vysoce morálním, neposkvrněném a obětavém andělu, chudince kterou muži v životě využili a opustili. Jsou ale celý život promiskuitní, stále hledají velkou lásku. Protože neumějí dávat, ale pouze brát a vítězit, většina jejich vztahů ztroskotá.

Rády vstupují do vztahů se zadanými muži, aby si dokázaly, že "ho dostanou" a tím si posilují sebevědomí. Často skládají milostné verše, kde city tryskají a planou. Píší ale o něčem, co ve skutečnosti nikdy neprožily.

Zvláštní kapitolou je sex. Většinou zvládají nejrůznější sexuální techniky a z počátku předstírají vášeň. Jenže sex u nich neslouží k uspokojení (mnohdy jsou frigidní), ale k manipulaci s partnerem. Proto si také sex nedokáží užít. Proto také po čase začnou sex odmítat, nebo jej používají jako "platidlo" za mužovu práci či ústupky. Později jej obviní, že je naprosto neschopný impotent, kteří neumí ani ženu uspokojit.

 

Chtějí-li získat nějakou výhodu dokáží být přecukrovaně sladké. Pokud vás nepotřebují,  jednají s vámi s chladnou přezíravostí. Stále se snaží vyniknout, ohromovat okolí a tím si navodit alespoň dočasnou duševní rovnováhu. Končí život jako osamělé a nespokojené. Většinou chovají psy nebo jiné domácí mazlíčky, které neskutečně rozmazlují a předstírají lásku k nim.

Pozoruhodný vztah (a současně signál) bývá s matkou, většinou také hysterickou. Prohlašují matku za skvostného člověka a svůj vztah s ní za to nejposvátnější na světě. Všimněte si jakou roli hraje v rodině otec. Většinou to bývá neimponující mlčenlivý tvor plnící otrocky všechna přání matky. Aby alespoň na chvíli unikl, má nenáročný koníček např. překrmuje králíky nebo se věnuje výrobě poliček, či zahrádce.

 

Jaké je soužití s hysterickou ženou?

Pro hysterické ženy je signifikantní skryté parazitování na svém okolí. Jejich heslem je: "Pokud mi to okolí dovolí, urvu co se dá". Vybírají si takzvané jisté muže (dobráky). Nezbytnou podmínkou je společenské postavení, atraktivní zaměstnání, majetek a peníze. Pokud se seznámíte s hysterickou ženou jste ohromeni něhou a láskou jakou vás zahrne. Zahrají roli jakou od nich očekáváte: oslnivou dámu, starostlivou matku, vzornou hospodyni, obětavou pracovnici v zaměstnání. Ale je to jen role a o to horší je pak probuzení do reality.

Jsou společenské, milují oslavy a užívání života. Na začátku vám poskytnou ráj, který může trvat až několik měsíců. Po něm začne peklo. Hysterická žena má potřebu vás trápit a týrat, žije z toho a proto  vás dráždí třeba vyprávěním o kontaktech s cizími muži nejčastěji s bývalým milencem. Scény, skandály, pláč. Život s ní je nepřestávající citová bitva.

Dalším znakem je, že si vynucují pozornosti a dary. Nic jim není  dost dobré a přestože stále něco chtějí, s ničím co jim dáte nejsou spokojeny, na všem najdou chybu. Vyžadují pozornost, ohledy, pardonování, posluhování, pokud se něco stane můžete za to vy. Stále ve vás záměrně vyvolává pocit, že dáváte málo a  že jste ubohá pápěrka.

Psychické týrání nikdy neustává. Pokud se do ní zamilujete máte dvě možnosti, okamžitě vycouvat nebo se podvolit a celý život udivovat své okolí neskutečnou pitomostí jako indolentní dobrák plnící otrocky všechny rozmary, abyste měl alespoň na chvíli klid.

 

 

Líná žena

I taková líná žena dokáže udělat z mužova života peklo. Především si řekněme, že líná žena zpravidla neumí vařit, ale ani se o to nikdy nesnaží. Pokud je k tomu přinucena okolnostmi, tak je výsledek téměř vždycky nepoživatelný. Je otázkou, zda se to skutečně není schopna naučit, či zda likviduje potraviny schválně proto, aby k této činnosti nebyla nucena.

 

Je mistrem výmluv. Vždycky naprosto přesně dokáže vysvětlit, proč něco neudělala, nemohla, nestihla. Vždy se vylíčí jako človek natolik pracovně vytížený, že už prostě nic dalšího do svého programu zařadit nemůže a ke své velké smůle nestíhá ani věci jinak běžné.

 

Ačkoĺiv nestíhá běžné a mnohdy důležité práce a úkoly, mívá většinou dost času na kamarádky, se kterými tráví hodiny a hodiny tlacháním. Obvyklé bývá i to, že později si chodí s těmito kamarádkami "odpočinout od rodiny" na různé večírky, diskotéky a podobné akce. Nezřídka si tam vyhlíži nebo přímo hledá další svou potenciální oběť, nového muže. Tam se mu předvede jako žena uštvaná, týraná, ponižovaná, která dělá pro rodinu první poslední a přesto nedojde uznání.


Bolí mě hlava

Znakem či signálem je to, že od samotného začátku "trpí bolestmi hlavy" nebo nějakým jiným drobným onemocněním, které podle potřeby "odkládá", když se objeví činnost, která by ji mohla bavit. Například tedy do restaurace na večeři samozřejmě může, ale když ji požádáte o steak doma, tak nemůže, protože ji "děsně bolí nohy" (no podívej se, jak jsou oteklé), případně hlava nebo zuby.

 

Hlavní problém líné ženy ale není v tom, že neobhospodařuje domácnost a ani to neumí, hlavní problém tkví v jejím přistupu k problémům. Všechny své problémy a komplikace řeší tak, že se uchyluje do svých nemocí a tam naříká a zoufá si, že ona přece nemůže nic dělat. Postupně dochází k tomu, že veškeré byť jen drobně nepříjemné záležitosti, řeší její partner. Včetně běžných pochůzek po úřadech.

 

Nechává partnera řešit své záležitosti, což lecjaký muž bere zpočátku jako pozitivum, může-li se starat o svou vyvolenou se všim všudy. Později ale, až se její lenosti nasytí, začne mu to být velmi na obtíž. Protože líná žena zpravidla nejenže začně brzy považovat mužovy úsluhy až otroctví za samozřejmost, ale začne jej peskovat, když něco nezařídí, nebo nedopadne tak jak si ona představuje. Jakmile se on třeba jen nepatrně ohradí, následuje pak hysterický výbuch hněvu, který plynně přejde do slz a zoufalství a pláče. Nezřídka taková žena vyhrožuje odchodem, sebevraždou, úmrtím na nějakou nejasnou, často blíže neurčenou nemoc.

 

Vy mě jednou utrápíte

Opravdovou pohromou je taková žena pak pro děti. Často své děti obviňuje, že ony dělají nepořádek, že ony ji stojí spoustu starostí, že kvůli nim něčeho nedosáhla v životě. Bývají případy kdy jim líčí, jak ji málem při porodu stály život. Jak moc kvůli nim trpěla. Její láska by se dala s úspěchem nazvat opičí a proto se i tak projevuje. Potřebuje vidět, jak na ní její děti visí a jak moc ji mají rády a proto je týrá hloupými řečmi o tom, že jednou odejde, nebo že jim umře, prootže ji ony utrápí. Spokojenost u ní nastane, když se jí plačicí a vzlykající dítě, které si představuje matčin odchod chvěje v náručí. Toto ona považuje za "důkaz lásky".

 

Líná žena dokáže udělat ze života peklo nejen svému partnerovi, ale velice zručně dokáže vychovat ze svých děti neurotiky. Lidi, kteří její model rodiny přijmou za svůj a byť se k němu zpočátku postaví revoltou, dříve nebo později do něj sklouznou.

 

 

 

Nepřehlédněte:

Hledáme si partnera I

Hledáme si partnera II

Hledáme si partnera III

 

 

Přečtěte si také:

Rozešli jsme se, co dál?

Přenošený vztah

Nevěra, žárlivost, kariéra a další ničitelé vztahů

Jsem single a co má být?

Nevěra a její nejčastější důvody

Sex s tebou mě nebaví

Když pravda je horší než lež

 
 • M. 12.02.09, 19:16

  Rozbalit 1. Hysterická žena

 • M.

  Přečíst si tuto část o půl roku dřív, ušetřil bych si spoustu trápení. Sedí úplně ve všech bodech. Pozdě, ale dobře to dopadlo, rozsvítilo se mi a unikl jsem:)))

 • Tom 18.11.09, 14:39

  Rozbalit 2. peklo

 • Tom

  Přesně, bylo to peklo. Jsem vůl, že jsem na ty její komedie nepřišel dřív. takhle mě to stálo dost citů a sil. Už nikdy více. Ani nebudu vyprávět, nikdo kdo nezažil, neuvěří.

 • Peklíčko 11.03.13, 15:18

  Rozbalit 3. distribuce viny

 • Peklíčko

  jj přesně distrubuce viny, dělal jsem vše , kašlala na vše a když to nestíhala hodila to na mně že na ni řvu... oklí mně říkali jsi blázen ještě rok a půl jse mkolem ní poskykoval vše brala jako nic a samozřejmost, tak jsem ji dal ave...

 • michal 22.03.17, 20:29

  Rozbalit 4. doslova a do pismene

 • michal

  Jak jiz bylo receno, kdo nezazil nepochopi. Vse co je v clanku o hysterii jsem mel doma 16 let. Take jsem rekl odejdi. Vzala si s sebou dost a jeste pry je na me.dost hodna. Kdyz jsem si dnes precetl tento clanek, myslel jsem si ze snad byla predlohou.

 • Pavel 18.05.17, 13:28

  Rozbalit 5. Psychický teror

 • Pavel

  Tak jsem se rozhodl taky přispět. Vše to naprosto sedí a jediné, co nechápu, proč jsem se o to nezačal zajímat dřív a tři roky žil v totálním šílenství a byl naivní, že to snad změním, nebo se to zklidní.. Zároveň jsem většinu času chtěl odejít, ale ty teátre a pak usmiřování.., holt je pravda, že hysterky jsou nejlepší milenky a ta moje bývalá byla navíc neskutečně krásná a sexy.. Nikdy nešlo odolat..

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1313148

RSS:
Toplist