Věštírna: Věštba na rok 2011

- Věštírna: Věštba na rok 2011
Rubrika:  Tajemná

Věštírna: Věštba na rok 2011

03.01.11, 00:00, autor: J.Harcová
První novoroční věštírna roku 2011 je určena pro všechny čtenářky a čtenáře magazínu Žena X. Tedy to, co spojuje všechny, pro které tato věštba platí je skutečnost, že čtete náš magazín.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Vážené čtenářky a čtenáři magazínu Žena X,

 

je to pravda trošku nezvyklé, ale tato hromadná věštba se nedělí na jednotlivá znamení, protože spojovacím faktorem je skutečnost, že jste čtenáři magazínu Žena X. Byla jsem o takovou věštbu šéfredaktorkou požádána a ráda jsem  jí vyhověla.

 

Takže co nás čeká v tomto roce?

 

V oblasti zdraví:

 

Nebudu Vám věšet bulíky na nos a nebudu Vám tvrdit, že všechno bude růžové. Čekají Vás problémy zdravotního rázu a to především ty z Vás, kteři se zanedbávali a řešení neustále odkládali. Vidím časté návštěvy lékaře, různá vyšetření a jsou tam i diagnostické hospitalizace. Není radno rozhodně odkládat řešení problémů se zuby, protože už příští rok byste nad výdělkem šeredně zaplakali. Začněte se zajímat také co nejdříve o zdravotní problémy o kterých víte a které odkládáte, protože Vás moc netíží. Mám teď na mysli především problémy s vysokým tlakem nebo cukrovkou. Víte, jsou to nemoci, které nebolí, ale o to hrozivější jsou pak jejich následky. Pokud se pokoušíte o miminko a nejde Vám to, pak vězte, že úspěšnost je pravděpodobná až v létě a druhé polovině roku.

K hubnutí letos není dobrá doba. Tedy k takovému tomu racionálnímu a soustředěnému. Pokud se Vám hubnout podaří, tak hlavně proto, že nebude zbytí. Přinutí Vás k tomu Váš zdravotní stav.

 

Pokud se budete během roku svému zdraví patřičně věnovat, už příští Vánoce se budete cítit podstatně lépe než teď.

 

 

 

Finance, zaměstnání, hmotné statky:

Oproti zbytku republiky, která bude v tomto roce finančně stagnovat,nebo se dokonce mírně propadat, si Vy, čtenáři magazínu Žena X docela polepšíte. Jednak můžete očekávat pracovní postup ale je také možné, že se Vám naskytnou nové pracovní příležitosti, které pro Vás budou opravdu zajímavé. Počítejte také s tím, že se budete muset naučit pár nových věcí, rozšířit své obzory, případně doplnit vzdělání. Tedy, budete muset na sobě a na svém profesním růstu pracovat. Nicméně mělo by se Vám to vyplácet.

 

Je pravděpodobné, že byste letos mohli přijít k nějakému majetku též formou daru či dědictví. S tímto ale budete mít problémy a těžkosti.

 

 

 

Láska, vztahy, rodina:

S láskou na tom, bohužel, letos nebudete nejlépe. Hlavně pozor na začínající vztahy. Je totiž velice pravděpodobné, že to, co letos začne, špatně skončí. Pokud Vás k tomu nežene nezřízená touha, raději si letos partnera nehledejte a věnujte se spíš pěstování přátelství a kariéry. Pokud se Vám někdo až tak zalíbí, že byste do toho přece jen šli, pak odložte své "sblížení" až do zimního času. Ideální by bylo si naplánovat počátek vztahu na příští Silvestrovskou noc s tím, že se "vyjádříte" až po půlnočním přípitku.

 

Dlouhodobé vztahy také nebudou právě ideální. Vidím zde spousty hádek, pletich a pomluv. Proto radím nepřikládejte žádný význam zlým řečem. Nenechte si do svého vztahu mluvit svými příbuznými, ale ani přáteli. Oni v tom svazku nejsou a proto nevidí to, co Vy. Pokud se Vám nepodaří tato situace ustát, vidímto velmi bledě. Jsou možné rozchody a rozvody. Pokud se ale budete snažit o záchranu, pak už příští rok se Vaše situace výrazně zlepší.

 

Vidím v příštím roce spoustu nevěr. Ano, na první pohled to může vypadat až děsivě, ale není. Naprostá většina nevěr bude tajná natolik, že se o nich ani nedozvíte a i Vy je budete velmi pečlivě tajit. Proto budou mít pro Vaše vztahy spíše ozdravný účinek. Vy se uvolníte a budete se cítit příjemně a tuto svou příjemnou náladu a pohodu pak přenesete i do Vaše oficiálního vztahu.

 

Hodně štěstí do roku 2011 přeje všem čtenářům magazínu Žena X

 

Vaše kartářka a věštkyně                                                                    

 

                                                                                             Jarmila Harcová

 

 

 

 

Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém na adresu redakce@zenax.cz do předmětu dejte heslo Věštírna. My všechny Vaše dotazy předáme paní Harcové a ona pak na některé odpoví, jak to bude v jejích silách.

 

 

Přečtěte si také z tvorby paní Jarmily Harcové:

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost?

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 2. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 3. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 4. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 5. díl

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2968778

RSS:
Toplist