Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

10.12.10, 00:00, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my Vaše dotazy předáme našim věštcům. Dnes odpovídá renomovaná kartářka, Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Blanka, 47 let: Dostali jsme se do velkých problémů a mám pocit, že se to všechno nějak kazí. Je to stále horší. Máme finanční problémy, hádáme se s manželem, děti jsou na nás naštvané a do toho zdravotní problémy. Řekněte mi, bude to lepší? Můžeme dostat nějakou větší finanční částku, třeba výhru ve Sportce, nebo tak něco?

 

 

Jarmila Harcová: Dobrý den paní Blanko, vím že máte velké trápení a špatná aje ta, že se to bude v příštím roce ještě zhoršovat. Vidím zde nějaké úřední jednání kvůli majetku, možná exekuce, obstavené účty a naprostou finanční krizi. Tato krize vyústí v otěvřené a nesnesitelné konflikty ve Vaší rodině. Pokud se neobrníte obrovskou trpělivostí, tak je velice pravděpodobné, že se od Vás manžel odstěhuje. Muži obecně snášejí podstatně hůře krizové situace. Jsou na ně prostě slabí a i když si to nepřipouštějí, tak jim nedokáží ve většině případů čelit. Volí potom zbabělý útěk, který "vyšperkují" tím, že už to nemohli snášet a že vlastně až do teď díky Vám trpěli a trpěli a nakonec to vzdali. Vaše děti Vám budou mít za zlě, že jste se do těchto malérů vůbec dostali a vůbec si neuvědomí, že oni mají na nich svůj lví podíl. Vypadá to totiž, že jste se do dluhové pasti dostali především kvůli nim. Nepořádali jste nějakou svatbu? Nezařizovali jim byt, dům? Myslím si, že něco takového proběhlo.

 

Příští rok bude pro Vás zlomový. Bude velmi, velmi těžký a pokud se nepřipravíte a neobrníte trpělivostí, tak si jeho důsledky prodloužíte i do dalších let. Doporučuji Vám si najít někoho, kdo Vám v této situaci pomůže. Mělo by se jednat o člověka, který se v právu a ve otázkách dobře vyzná. Možná i advokát. Já vím, že na něj teď prostě nemáte peníze, ale měli byste začít uvažovat třeba o využití insolvenčního zákona a použít instituce osobního bankrotu. Nebojte se, on je to sice velký šok, ale pokud se do toho nepustíte sami, tak vás to semele a potáhne se to s vámi hodně dlouho.

 

Zapomeňte na pohádky a hlouposti o výhrách. Nic takového se konat nebude. Neupínejte se k tomu a nespoléhejte na to. Začněte čelit nastalé situaci s nohama pevně na zemi. Uvidíte, že pokud budete v roce 2011 bojovat, tak už v orce 2012 se Vám hodně uleví a oddechnete si.

 

Hodně štěstí paní Blanko!

 

 

 

Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém na adresu redakce@zenax.cz do předmětu dejte heslo Věštírna. My všechny Vaše dotazy předáme paní Harcové a ona pak na některé odpoví, jak to bude v jejích silách.

 

 

Přečtěte si také z tvorby paní Jarmily Harcové:

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost?

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 2. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 3. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 4. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 5. díl

 
  • Tereza 18.09.11, 13:01

    Rozbalit 1.

  • Tereza

    Dobrý den, chci se zeptat na svůj milostný život. Zda mě čeká v nejbližší době nějaká láska a štěstí předem děkuji

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2968704

RSS:
Toplist