Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

03.12.10, 00:00, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my Vaše dotazy předáme našim věštcům. Dnes odpovídá renomovaná kartářka, Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Jana 28 let: Mám velký problém. Odhalili mi těžkou nemoc. Bojím o svůj život. O to co bude s dětmi. Nevěřím, vlastně nevěřila jsem na kartářky, ale jsem tak zoufalá, tak strašně zoufalá a mám strach, že se uchyluji ke všemu možnému. Můžete mi nějak pomoct?

 

 

Jarmila Harcová: Milá paní Jano, především Vám chci říct, že s Vámi cítím. Sama mám podobnou zkušenost za sebou a - žiju. Už je to pár let a je to možná kacířské to takto říkat. Ale nedávali mi ani rok života a už je to deset let a citím se poměrně dobře.

Víte, osudu neporučíte vůbec nijak, ale věřte, že je to hodně o naději, které se nikdy nesmíte vzdát, o boji, ve kterém musíte pokračovat i když už nejsou síly a o lásce k životu. Vy máte obrovksou motivaci, tak neporpadejte panice. Protože u Vás na tom, jaká budete bojovnice maximálně záleží. Držte se zuby nehty a beznaděj hoďte za hlavu. Prootže dokud je člověk na tomto světě, tak na beznaděj má dost času.

Pokud jsem to dobře pochopila z karet, máte problémy v oblasti zažívání. Tedy zřejmě celého zažívacího systému včetně vylučování. Na mail Vám posílám adresu léčitelky z Brna, která je Vám blízko a která je v této oblasti skvělá. Pokud jsem se spletla a Vaše choroba se týká jiné oblasti, tak mi napište a já se poptám po někom, kdo by Vám mohl pomoci.

Netrapte se. Věnujte se sobě, dětem, pracujte na sobě, využívejte každého dne. Až jednou tahle situace pomine, uvidíte, že na toto období vůbec nebudete vzpomínat špatně. Pokud to vzdáte, propadnete se do beznaděje a žalu, bude to velmi, velmi špatné.

 

Hodně štěstí, paní Jano!

 

Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém na adresu redakce@zenax.cz do předmětu dejte heslo Věštírna. My všechny Vaše dotazy předáme paní Harcové a ona pak na některé odpoví, jak to bude v jejích silách.

 

 

Přečtěte si také z tvorby paní Jarmily Harcové:

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost?

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 2. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 3. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 4. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 5. díl

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2968829

RSS:
Toplist