Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

26.11.10, 00:00, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my Vaše dotazy předáme našim věštcům. Dnes odpovídá renomovaná kartářka, Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Marcela, 38 let: Hezký den,mohu moc poprosit:-) Jsem teď bez práce a moc mě zajímají taky kartičky, jsem mistr reiki, ale chtěla bych vědět, zda do budoucna budu v něčem dobrá:-) Aby mě to bavilo, aby mě to živilo-asi luxus, že? Ale strašně bych chtěla vědět, zda takovou práci najdu.

 

 

Jarmila Harcová: Milá paní Marcelo, luxus neluxus, Vám se to podaří! Má to, ovšem, háček. Budete dělat něco, co Vás bude hodně bavit a bude to Váš koníček, ale je to něco, co ještě teď neumíte, nebo o tom víte jen něco velmi málo. Totiž před tím, než se své profesi budete moci věnovat, máte před sebou ještě studium - vzdělávání. Je dokonce velice pravděpodobné, že se časem dopracujete v tomto odvětví až tak daleko, že budete učit jiné. Je pravděpodobné, že o tom dokonce budete psát nějaká pojednání - může se jednat o články nebo studijní materiály.

 

V každém případě se Vám bude dařit a budete spokojená.

 

Hodně štěstí, paní Marcelo :)

 

 

 

Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém na adresu redakce@zenax.cz do předmětu dejte heslo Věštírna. My všechny Vaše dotazy předáme paní Harcové a ona pak na některé odpoví, jak to bude v jejích silách.

 

 

Přečtěte si také z tvorby paní Jarmily Harcové:

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost?

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 2. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 3. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 4. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 5. díl

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2968817

RSS:
Toplist