Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

19.11.10, 00:00, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my Vaše dotazy předáme našim věštcům. Dnes odpovídá renomovaná kartářka, Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Darina 32 let: Dobrý den, podaří se mi otěhotnět? S manželem už jedno dítě máme, ale chtěli jsem druhé a nedaří se nám to. Začínám být z toho zoufalá a manžel je otrávený. Prý ho používám jako inseminátora a prý ho už to ani nebaví. Mě to ponižuje a uráží, ale další dítě chci, tak zatínám zuby. Podaří se to? Nebo co mám dělat.

 

 

Jarmila Harcová: Dobrý den, paní Darinko, především vás musím varovat - nesnažte se tak urputně. Spíš se uvolněte, protože Vy tím svým "tlakem na pilu" strašným způsobem likvidujete svůj vztah s manželem. Pokud toho nenecháte, tak Vám musím říct, že o svého muže přijdete. Bude se totiž soustavně stupňovat napětí mezi Vámi a začnete si vzájemně stavět své hromádky kamenů drobných křivd a ublížení. Hádáte se kvůli sexu? Tedy přesněji kvůli oplodňování? Opravdu jenom kvůli tomu? Ona se totiž tahle nespokojenost a frustrace přenáší do všech oblastí Vašeho života a Váš partner v tuto chvíli začíná pochybovat, že ho ještě milujete a to je zlé.

 

Paní Darinko, nejste tak stará, abyste musela takhle spěchat. Možná, že chcete přejít z jedné mateřské do druhé, nebo k tomu máte ještě jiné důvody, ale radím Vám povolte. Budete mít druhé dítě, ale ono přijde samo, bez nátlaku. Pokud mě neposlechnete a budete se snažit si těhotenství vynutit za každou cenu, tak se také svého miminka dočkáte, ale ne se svým současným manželem.

 

 

Hodně štěstí paní Darinko!

 

 


 

Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém na adresu redakce@zenax.cz do předmětu dejte heslo Věštírna. My všechny Vaše dotazy předáme paní Harcové a ona pak na některé odpoví, jak to bude v jejích silách.

 

 

Přečtěte si také z tvorby paní Jarmily Harcové:

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost?

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 2. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 3. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 4. díl

Vykládání karet aneb chcete znát svou budoucnost? 5. díl

 

 
 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2107299

RSS:
Toplist