Jak dosáhnout orgasmu?

- Jak dosáhnout orgasmu?
Rubrika:  Smyslná

Jak dosáhnout orgasmu?

04.05.12, 09:00, autor: Plavovláska
Někdy je pro ženu těžké dosáhnout orgasmu. Může být nezkušená ona, partner, nebo oba :). Nejlépe je si o tom promluvit.

Čtenost -   Diskuze: (15
 

 

Klitoriální stimulace je klíčem k orgasmu ženy. Dosáhnout orgasmu při masturbaci je daleko jednodušší, než při samotné souloži s mužem. Pomocí masturbace dokáží dosáhnout orgasmu ženy téměř všechny.

 

Masturbací  se naučíte i nejúčinnějším metodám stimulace svého klitorisu, které pak můžete uplatnit při milování. Pokud jste ještě neměla orgasmus při milování s partnerem, takto si snadno ověříte, že jste schopna vyvrcholení. Záleží pak už jen na technice, abyste orgasmu dosáhla i při sexu.

 

Promluvte si o tom

Toto je základ. Se svým partnerem musíte o společném milování hovořit. Pokud se stydíte, použijte k tomu treba ICQ nebo nějaky chat. Daleko lépe se říkají věci, které byste partnerovi do očí nikdy neřekla. Třeba budete sama překvapená, že i jeho něco trápí a potřeboval by naopak pomoc od vás. Řekněte přesně, co se vám líbí, co vás vzrušuje, domluvte se, jak to vyzkoušíte. Nebojte se nových věci. Experimentujte.

 

 

Uvolněte se

Milování není sportovní výkon, ve kterém musíte uspět a zvítězit. Nejste povinna v určitém časovém limitu předvést bombastický a šokující orgasmus. Milování vás musí těšit. Musí vám být příjemné. Vám i partnerovi. Nestresujte se. Uživejte si to. Ženy občas mají tendence sledovat jestli je jejich partner spokojený, jestli v této poloze vypadají dobře, myslí zoufale na své vyvrcholení a jsou tak ztrémované, že potom dosažení orgasmu nejsou schopny. Nedělejte to. Milujete se z radosti a v lepším případě i z lásky, tak si to užijte.

 

 

Orální sex jako předehra

Ve skutečnosti samozřejmě vůbec nemusí jít jen o předehru. Partner vás může k uspokojení přivést jen orálním sexem. Ale i jako stimulace před samotnou kopulací je orální sex naprosto bezkonkurenční.

 

 

Minimální vstup

Máte-li vyzkoušeno, že klitorálního orgasmu dosahujete lehce pak vyzkoušejte dráždění klitorisu penisem. Tedy penisem nevniká muž do pochvy, ale citlivě přejíždí mezi stydkými pysky ženy. Nebo v  poloze "muž nahoře" se nadzdvihne na rukách a pohybujte jen konečkem penisu mezí pysky ohanbí směrem dovnitř a ven tak, aby na ně tlačil. Tato metoda není dostatečně uspokojující pro muže, ale použijete-li ji mezi obdobími hlubšího pronikání, může být pro  pro ženu velmi vzrušující.  Stimuluje totiž  poševní vchod.

 

 


Minimální ústup - maximální vstup
Muž vnikne co nejhlouběji do ženy a nepohybuje se dovnitř a ven, ale spíše nahoru a dolů. Znamená to, že penis jen mění v pochvě polohu. Tlačí střídavě na přední a zadní stěnu poševní. Současně muž je pevně přitisknut podbřiškem na ženině vnějších pohlavních orgánech a dráždí jí tak tlakem klitoris. Velice účinná metoda, která nese nejlepší výsledky, když je žena nahoře "na koníčka".

 

 

 

Maximální ústup

Muž po každém proniknutí vytáhne úplně penis ven z pochvy. Při pronikání zpět dojde k natahování velkých stydkých pysků, nepřímému dráždění klitorisu a přímému dráždění poševního vchodu. Proniknutí musí být razantni, nikoliv však pro ženu nepříjemné či snad bolestivé.

 Dvojitá stimulace
Pří souloži vyberte takovou polohu, při které může partner rukou snadno dosáhnout na ženin klitoris, takže jí může poskytovat stimulaci navíc. Takže kromě pronikání penisu do pochvy ji dráždí i rukou.  Případně si může žena dráždit klitoris rukou sama.

 

 

Použijte pomůcky

Existuji samozřejmě různé erotické pomůcky, které k tomuto účelu slouží. Například je kroužek, který má na sobě připevněnou speciální "pacičku". Kroužek si muž navlékne na penis pacičkou dopředu a ta při souloži dráždí klitoris. Nebo je například jakýsi "kondomovibrátor" což je gumový návlek na penis, ktery je zakončený kuličkou, která při souloži vibracemi zvyšuje prokrvení pánevního dna a tím značně posiluje i šance na vaginální orgasmus.

 

 

Přečtěte si také:

Sexuální pověry

Zpestřete svůj sex - netradiční místa I

Zpestřete svůj sex - netradiční místa II

Miláčku, sveď mě

Švédskou nebo ruskou trojku?

Onanie, masturbace, ipsace

Orální sex

Šlehačku nebo polevu?

 

ANKETA: Máte pravidelně při sexu orgasmus?

Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 2173 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív (11.10.2009)
 • tGJpButo 26.05.10, 05:36

  Rozbalit 2. CrwwPNlRzxcn

 • tGJpButo

  QfZYZZ <a href="http://cmtdpafvusur.com/">cmtdpafvusur</a>, [url=http://oscjttjjcumt.com/]oscjttjjcumt[/url], [link=http://hmluerovhoom.com/]hmluerovhoom[/link], http://gaazsatqlhso.com/

 • Magda 30.11.15, 08:16

  Rozbalit 3.

 • Magda

  Dosáhnout orgasmu není zase taková problém, když si najdete na to ty správné přípravky, já soobně používám LibidoUp a musím říct, že s ním je to fakt božííí !!!

 • Gigolo 30.04.16, 17:24

  Rozbalit 4.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 • Katka 05.05.21, 23:37

  Rozbalit 5. Afrodiziaka

 • Katka

  Opravdu dlouho jsem při sexu nedosáhla orgasmu. V podstatě nemám v poslední době vůbec chuť na sex. Zkoušel jste někdo Afrodiziaka? Mohou fungovat?

 • Iveta 09.05.21, 09:56

  Rozbalit 6.

 • Iveta

  Zkoušela a musím říct, že si musíte dávat pozor na to, co objednáváte. Měla jsem doma taková, která nefungují vůbec, ale mám doma i ty po kterých jsem schopná s manželem zbořit postel.

 • Katka 10.05.21, 22:56

  Rozbalit 7.

 • Katka

  Spojení zbořit postel mě dost láká, poradíte mi co si koupit? Abych to mohla vyzkoušet?

 • Iveta 14.05.21, 15:48

  Rozbalit 8.

 • Iveta

  Koupila jsem z internetového obchodu e-kondomy.cz afrodiziaka pro ženy RUF Drop Sex 20ml , po kterých jsem byla opravdu šíleně nadržená. Nestojí moc a rozhodně stojí za to je vyzkoušet.

 • Petra 07.09.21, 01:19

  Rozbalit 9.

 • Petra

  Už delší dobu nejsem vůbec vzrušená a nemohu dosáhnout orgasmu. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Nebo co bych pro to měla dělat, ale to bylo zase lepší?

 • Radka 09.09.21, 11:23

  Rozbalit 10.

 • Radka

  Trpěla jsem podobným problémem po porodu, kdy jsem opravdu vůbec neměla chuť na sex. To se naštěstí zpravilo, když jsem vyzkoušela objednat prášky na zvýšení libida u žen, které mi dokáží vrátit chuť a vzrušení. Před sexem si vždy dostatečně předem vezmu tabletu a potom doslova peří z polštářů lítá

 • Petra 19.09.21, 23:57

  Rozbalit 11.

 • Petra

  Za jak dlouho prášky začínají reagovat?

 • Radka 23.09.21, 23:30

  Rozbalit 12.

 • Radka

  Jsou to prášky pro ženy http://www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny Vždy asi hodinu předem si dám jednu nebo dvě tablety. To podel toho, jak se zrovna cítím a zapiju to půllitrem vody. Je to opravdu pecka, zase budete mít velké choutky uvidíte!

 • Lukáš 03.08.22, 23:09

  Rozbalit 13.

 • Lukáš

  Já už mám za sebou zkoušení prášků na erekci a asi jsem zatím neměl to štěstí, že bych koupil prášky, které dokáží zabrat. Jaká je třeba i vaše zkušenost? Řešil jste to někdo už?

 • Daniel 08.08.22, 22:28

  Rozbalit 14.

 • Daniel

  Také jsem jich vyzkoušel několik, než se mi podařilo najít prášky na erekci, které fungují. Mám doma přichystané prášky, které stačí vzít cca půl hodiny před a zapít vodou. Přijde mi, že mám mnohem silnější erekci, než jsem měl před tím.

 • Lukáš 11.08.22, 23:26

  Rozbalit 15.

 • Lukáš

  Silnější než před tím? Jaké prášky na lepší erekci to jsou? Dost by mě to zajímalo.

 • Daniel 15.08.22, 22:22

  Rozbalit 16.

 • Daniel

  Jasně, naprosto chápu. Zkuste vyzkoušet prášky na erekci Amarex. Za mě spokojenost, konečně jsem za stoprocentní chlap.

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1772927

RSS:
Toplist