Zpestřete svůj sex – netradiční místa

- Zpestřete svůj sex – netradiční místa
Rubrika:  Smyslná

Zpestřete svůj sex – netradiční místa

25.08.20, 00:00, autor: Plavovláska
Nudíte se? Můžete si koupit medvídka mývala. Nebo, pokud "ještě" nebo "už" můžete, si zpestřete svůj sexuální život. Třeba neobvyklými místy, nebo neobvyklými situacemi. Vstupte prosím …

Čtenost -   Diskuze: (23
 

Pokud žijete v dlouhodobém partnerském svazku víte, že člověk má tendenci propadat zažitým stereotypům. A není pro sex nic horšího, než nuda a stereotyp. Můžete si své milování  zpestřovat různými metodami, například různými polohami, technikami, měnit počty přítomných lidí.  Ale my si dnes povíme o různých netradičních místech.


Předsíň

Je poměrně vděčné místo. Když se vám partner (ka) vrací z cest, vtáhnout ho dovnitř a rovnou bez okolků přímo „mezi dveřmi“ … Pokud u toho nezavřete vstupní dveře, může být váš sexuální zážitek okořeněn vtipnou konverzací souseda, či stydlivým povzdechem a pýřením se sousedky. Případně narychlo svolanou domovní schůzí – Colu a Popcorn sebou.

Koupelna

Koupelnu vaší ctěné pozornosti velmi doporučuji. Kromě toho, že tam mohou vznikat velmi příjemné předehry, například si před milováním partnera vlastnoručně na „žádaných“ místech vyholíte, tak je sex v koupelně jednou z nejluxusnějších záležitostí. Když už jsme u té předehry, jeden můj kamarád v rámci předehry hází své oblečené partnerky do vany plné vody a děsně ho to baví :). Děvče se pák rado samo svlékne a půl práce je hotovo. Milování ve vaně, na umyvadle, ve sprše (i když tady pozor, občas právě tady dochází k velmi nepříjemným úrazům), ale i speciální záležitost – sex na automatické pračce, která je puštěna na ždímání (Jen je tady nutností, aby měl muž aspoň 180 cm, jinak si musí nožičky podložit stoličkou). Četla jsem někde, že nejvíce oblíbený je tento způsob milování u Italů. Ale řeknu vám, ani Čech nepohrdne a kdo jednou zkusil, nechce jinak.

Kuchyně
Ale jistě kuchyňská linka, jak jinak. Vždyť přece co je krásnějšího, než když vám vaše krásná partnerka připravuje šťavnatý steak, kdo by si nedal jako předkrm sladkou broskvičku, že? To jsou přece pak ta pravá afrodisiaka. Pokud ovšem v rámci vášně steak nespálíte. Je možné si  jak sednou na linku, tak se jen o linku opřít a vyšpulit zadeček. A pak je tam také samozřejmě jídelní stůl přátelé. Kdo z vás  neviděl v amerických filmech ty úžasné scény, kdy se dva na sebe žádostivě podívají a pak smetou ze stolu vše na zem za děsného cinkotu a zvuku rozbíjených skel, slečna  na stůl a vášeň teče z plátna i reproduktorů. Už pak ale neukazují, jak slečna sbírá nepořádek a střepy si zapíchávají do bosých nohou ještě několik týdnů poté. Takže vášeň na jídelním stole ano, ale uklidit, nebo mít pro tento účel přichystanou sadu plastového nádobí. To pak drahý vstoupí do kuchyně, okem znalce přejede materiály na stole a hned ví co se od něj očekává ….

Balkon
Balkon, tak ten je pro fajnšmekry. Milovat se za šera nebo přítmí na balkóně, kdy nevíte jestli se někdo dívá, nebo slyší. Nebo pak vyšší kategorie stimulace vzrušení, kdy není přes balkónové zábradlí vidět a kdy vy můžete stát a usmívat se nadšeně na sousedy, kteří se vracejí z Tesca a tahají balíky nákupů z auta a přitom váš partner vám provádí orální sex. Chce to ovšem pevnější nervy.

Obývák nebo ložnice

Tak netradiční místo v obýváku či v ložnici snad ani není. Opravte mě někdo pokud se mýlím. Tak nějaké to křeslo, stolek, koberec. Jednou jsem slyšela od přátel, že si při vymýšlení zpestření vlezli do skříně, ovšem to předpokládá, že ani jeden z vás není klaustrofobik. Ale moc zvláštních míst tam přece jen nenajdete. Spíš si můžete navodit zvláštní situace. Třeba se milovat s partnerkou ze zadu, když právě žehli, ale vzhledem k nástroji (a jeho teplotě), který drží v ruce je to lepší s jejím souhlasem. Nebo, a to může být velice pikantní situace, zahájit milostnou předehru při telefonování.  Pokud to teda právě není telefonát se šéfem, nebo obchodním partnerem z USA. Ale třeba takový telefonát s maminkou, kdy začnete partnera dráždit a to tak, že za chvíli není schopen reagovat na matčina naléhavá slova a výtky. Nebo – a tady mi budou rozumět jen zasvěcení, například když hrajete online hru na počítači a jste na komunikačním programu jako je ventrilo nebo teamspeak. Partner vede raid na hlavního bosse dungeonu – a to je ta pravá chvíle, jak mu ještě zvýšit vzrušení během boje a umocnit následnou radost z firstkillu úžasně provedenou felací. Pak je ještě možnost, že  máte doma kulečníkový stůl.  Pro některé je to velmi silné afrodisiakum. Pokud ho tedy doma máte, tak vůbec neuvažujte o tom, že byste na něm pouze „cvrnkali do dřevěných koulí“ :).

Výtah
Milování ve výtahu je zdrojem nejrůznějších vtipů a historek. Ale pravda je taková, že výtah je vlastně poměrně intimní místo. Pokud tedy samozřejmě zastavíte v mezipatře. Pokud byste jeli z patra do patra a přibírali spolucestující, tak by to zase až tak vzrušující nebylo. Nebo bylo? Jako: „Dobrý den, mladá paní. Přidáte se? Odložte si …“ Tak asi ne. Nicméně doporučuji vybrat pro tento způsob milování spíš noční hodiny. Nebo alespoň dobu, kdy není moc velký provoz. Protože s miláčkem zablokovat výtah, když se právě stěhuje šestičlenná rodina do dvanáctého patra a dole mají kamion nábytku, vám vážně na klidu v intimní chvilce nepřidá.

Střecha

Milování na střeše, zvláště za teplé srpnové noci po té, co jste spolu shlédli roje Efemeridů je také půvabné. Pohodlné je, pokud se jedná o střechu rovnou. Na střeše sedlové, tedy šikmé, pak musíte prokázat určitou fyzickou zdatnost.  Tady doporučuji samotnou akci provést za komínem, který vám skýtá jakous-takous oporu.

Sklep, Garáž
To jsou místa, kam se většinou uchylujeme, když na nás přijde náhlá touha a přitom třeba jsme u někoho na návštěvě, nebo sice doma, ale máme barák plný lidí.  Takže je to spíš na takovou napůl utajenou rychlovku, jako když si vás někdo během grilovaní pošle do sklípku pro vychlazené pivo, nebo pro novou láhev vina. Je to opravdu vhodná chvíle, ale nesmíte mít takovou smůlu jako jeden můj známý, který se slečnou právě odskotačil do sklípku pro nějakou láhev nakládaný zeleniny a jak tam byli v nejlepším, tak za nimi přišel dívčin dědeček, protože si myslel, že tu sklenici nemůžou najít. A ti dva se tak lekli, že se děvče tak nešťastně cuklo, že si o hřeb trčící ze stěny rozbilo hlavu a mělo otřes mozku.  Výsledek byl ten, že dědeček pak týden  koktal, protože uvidět vlastní vnučku s kalhotami dole, chlapem mezi nohama a krvácející hlavou bylo pro něj víc, než byl schopen psychicky unést.

Zahrada
Zahrada je část našeho domova, která je zrakům veřejnosti skryto nejméně. Proto doporučuji využívat, buďto velmi pozdě v noci, nebo brzy ráno, kdy je pravděpodobnost výskytu náhodných diváků minimální.  Dobré je po  horkém dni využít zahřáté vody  v hadicích a rezervoárech a pustit rozprašovače a zavlažovače. Milovat se v teplém, byť umělém dešti je velmi příjemné.  Máte-li na zahradě bazén, pak není vůbec co řešit. V letním období byste měli tohoto skvělého místa využívat častěji než vaší ložnice.

Příště si popovídáme o zajímavých místech, kde je možné se milovat mimo domov.  A těch je opravdu mnoho.  Máte-li zajímavé zkušenosti, napište mi o nich, je škoda se o pěkné věci nepodělit...

 

ANKETA: Zpestřujete si svůj sexuální život?


Celkem: 1552 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív (18.6.2008)
 • zeli 16.01.12, 22:18

  Rozbalit 4.

 • zeli

  jak ktery, nekdo je ma jak ze zeleza :-D

 • Roman 22.02.15, 17:08

  Rozbalit 5. Sex na balvanu v lese

 • Roman

  Jednou jsem si na první schůzce vrznul po té co jsem jí ukecal v talové průchodně veřejném místě. Ona se opřela o ten balvan a jeli jsme klasilu na stojáka až do té chvíle kdy nás vyrušila prochazející Paní a bylo po radovánkách.

 • Gigolo 30.04.16, 17:24

  Rozbalit 6.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 • Ondřej 24.09.20, 01:34

  Rozbalit 7.

 • Ondřej

  Podle mě je nejvíce vzrušující erotický zážitek mimo domov. Manželka se ale na veřejných místech velmi stydí a proto jsem přišel s kompromisem, a to s erotickou masáží pro páry: https://masaze-princess.cz/eroticka-masaz-pary/ . Byl to výborný kompromis a s manželkou jsme byli oba velmi spokojení.

 • Jana 03.01.21, 03:12

  Rozbalit 8. Erotické hračky

 • Jana

  Potřebovala bych v nás obou zase trochu probudit sexuální nadšení a vášeň. Chtěla bych pořídit erotické hračky pro oba, ale ještě jsem nic takového nikde nekupovala. Poradíte mi?

 • Iveta 05.01.21, 22:38

  Rozbalit 9.

 • Iveta

  Co takhle nějakou bondážní sadu? toho mého to hodně překvapilo a probudilo to v něm zase vášeň, možná už i jen to, že jsem o to projevila zájem a aktivně koupila erotické pomůcky.

 • Jana 07.01.21, 13:38

  Rozbalit 10.

 • Jana

  Ano, o něčem takovém jsem také přemýšlela, akorát nevím jak tohle vybrat, a do sex shopu by mě osobně nikdo nedostal. Pokud bych si to chtěla někam objednat, tak to by mi přišla jako zásilka s nápisem sex shopu?

 • Iveta 10.01.21, 02:05

  Rozbalit 11.

 • Iveta

  Jo tak přesně z toho jsem měla také strach, a proto jsem si objednala pomůcky s obchodu e-kondomy .cz , kde garantují diskrétní dodání, a opravdu vždy přijde krabice, na které není žádný popis ze sex shopu

 • Adéla 28.10.21, 00:57

  Rozbalit 12.

 • Adéla

  Jak to udělat, aby mě sex zase začal bavit? Dokázal by mi prosím někdo poradit?

 • Petra 29.10.21, 23:44

  Rozbalit 13.

 • Petra

  U mě nezabralo nic jiného, než když jsem začala brát prášky pro ženy, které dokáží zvyšovat libido. Beru je pravidelně před sexem a zase si mohu užívat. Jsem zase mokrá jako v patnácti.

 • Adéla 30.10.21, 21:11

  Rozbalit 14.

 • Adéla

  Jaké prášky pro ženy berete? Nevěděla jsem ,že jsou prášky pro ženy, které jim dokáží zvednout chuť na sex. Myslela jsem si, že je to jen u mužů tohle.

 • Petra 01.11.21, 12:55

  Rozbalit 15.

 • Petra

  Kupuji si tento doplněk stravy http://www.supererekce.com/fly-pro-zeny/23-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html , který mě opravdu vždy dokáže zase dostat do varu.

 • Mirek 19.08.22, 22:12

  Rozbalit 16.

 • Mirek

  Je to už skoro rok co jsem začal mít problém s erekcí. Chci se zeptat na vaše zkušenosti. Funguje to? Pro opravdu lepší erekci?

 • Honza 21.08.22, 22:15

  Rozbalit 17.

 • Honza

  Pokud chcete mít lepší erekci, tak je ideální se spíš dívat na kvalitní prášky na erekci. Vyzkoušel jsem jich už víc a nejlepší je asi doplněk stravy, který beru denně a díky tomu mám erekci kdykoliv potřebuji a taky mnohem větší chuť.

 • Mirek 23.08.22, 20:02

  Rozbalit 18.

 • Mirek

  Který doplněk stravy na erekci berete denně?

 • Honza 26.08.22, 21:38

  Rozbalit 19.

 • Honza

  Podívejte se na Amarex men complex. Od toho co ho beru poctivě opravdu každý den mám daleko lepší a silnější erekci. Celkově i při sexu vydržím dýl.

 • Sabina 11.10.22, 12:18

  Rozbalit 20.

 • Sabina

  Ahoj zpříjemňujete si něčím sex?

 • Jarka 18.10.22, 19:01

  Rozbalit 21.

 • Jarka

  Sice doma něco máme,ale už nás to přestalo bavit.

 • Sabina 26.10.22, 12:02

  Rozbalit 22.

 • Sabina

  A kde jste třeba takové věci kupovali?Máš doma třeba něco co bylo pro tebe jako nejlepší?

 • Jarka 30.10.22, 18:34

  Rozbalit 23.

 • Jarka

  Nejvíce jsme kupovali takové věci na www.e-kondomy.cz

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1416897

RSS:
Toplist