Šlehačku nebo polevu?

- Šlehačku nebo polevu?
Rubrika:  Smyslná

Šlehačku nebo polevu?

05.07.10, 00:18, autor: Plavovláska
Stoupnete-li si před svého miláčka v krajkovém spodním prádélku, v jedné ruce šlehačku a v druhé polevu, a položíte-li mu tuto otázku, jistě nebude na pochybách, kam vaše konání spěje. A možná mu bude i vcelku lhostejná volba. Šlehačku nebo polevu?

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Patlání a matlání nahých těl polotekutými pochoutkami v rámci milostné předehry šokovalo možná před dvaceti lety, kdy se objevilo v dnes už klasickém erotickém filmu 9 a ½ týdne. Scéna, kdy Mickey Rourke zaváže nahé Kim Basinger oči a začne ji zdobit jako narozeninový dort, dává jí do úst různé kousky dráždivé a rozdílné chuti, je klíčovou a zásadní pro celý film. Pro mnohé zřejmě tenkrát něco nového nad čím zůstali úžasem stát, ale dnes je toto vcelku běžnou praxí.

 

A netýká se samozřejmě jen zdobení ženských těl, ačkoliv posnídat na bříšku něžné plavovlásky je nesplnitelným snem mnoha mužů, smlsnout si, mé milé dámy, můžeme i na mužných tělech našich protějšků.

 

Nemusíme nijak dumat co je vhodné a co ne. Prostě cokoliv  nám vyhovuje a dráždí naši chuť, smyslně  nám voní a je příjemné na dotek, či lahodí našemu zraku, je vhodné. Klidně můžeme začít šťavnatým ovocem. Třeba zrnky hroznového vína. Lehce bobulku zmáčkneme mezi prsty tak, aby pustila šťávu a můžeme začít třeba konturami rtů. Samozřejmě se předokládá, že co si připravíme, to si také slíbáme či slízáme jazýčkem.

 

Zrno hroznového vína dále můžeme vést po bradě, krku až na hruď. Obkroužit bradavky a pokračovat po bříšku k pupíku. K  vínu doporučuji si připravit i další druhy ovoce, například jahody, pomeranče, mandarinky nebo ananas. Současně je dobré mít po ruce šampaňské, protože kromě toho, že k mimořádnému milovaní tak nějak bublinky patří, můžete třeba právě do pupíku trošku vína nalét a později vypít.

 

Nebo se můžete vydat sladší a kaloričtější cestou. Právě přes šlehačku, polevy, tekuté čokolády, med a džemy. Při zdobení se fantazii meze nekladou, ale nezapomínejte, že neděláte ročníkovou výtvarnou práci, ale dráždíte a stimulujete svého partnera (i sebe) k milování. Takže je třeba už během samotného procesu polévání a nanášení ochutnávat, samozřejmě ústy z těla, hladit a líbat.

 

Můžete se zdobit i navzájem. Třeba v kleče naproti sebe. Nebo nechejte se jen sama sladce laskat. Kdo jednou zkusil nechce jinak :). Máte-li třeba problém s orálním sexem, je právě toto přiležitost jak ostych či váhavost překonat. Nanesete-li lákavou pochoutku na penis vašeho partnera, možná budete sama překvapena výsledkem.

 

Samozřejmě na takovéto milování je třeba se připravit. Dobře zásobený stoleček u postele je základním předpokladem. Pokračovat v laskání po takovéto předehře je pak vhodné ve sprše nebo ve vaně. A co je v koupelně všechno možné si  řekneme někdy příště.

 

Na závěr si dovolím varovat před ledem. Opravdu je vcelku příjemné, použijete-li kostku ledu na vzrušené a rozpálené nahé tělo. Jenže – nedávno jsem se někde dozvěděla, že prý je dobré dát kousek ledu muži na šourek. Prý to má prodloužit erekci. Milé dámy – není to dobré! Po přiložení ledu na inkriminované místo erekce odezněla a k další už bohužel nedošlo.

 

ANKETA: Šlehačku nebo polevu?

Hlasuj pro možnost Led

Celkem: 1059 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • Neregistrovaný 01.11.08, 17:54

  Rozbalit 1. Petra

 • Neregistrovaný

  Zkoušela jsem obojí a to hlavně při focení,poleva po chvíli zaschla a kůže se mi lepila k sobě,třeba ruka k bříšku a tak,ale fotky jsou z toho báječný:-) A šlehačka se brzy rozteče,pokud je používaná v teple a hned se neslíže,ale vypadá sqěle když je ozdobená třeba zdobením ve tvaru srdíček jo a báječně se z ní daj nakreslit sexy plavky..zkuste tzo:-)

 • aaaa 29.03.09, 23:22

  Rozbalit 2.

 • aaaa

  Hledáte brigádu? Vydělávejte příjímáním reklamních emailů, jde o prověřenou českou firmu. Měsíčně se dá vydělat i přes 1000,- Pro bližší info pište na jiri.elbl@gmail.com.

 • NSEQZjTmGrAtkKBveoG 15.01.12, 20:07

  Rozbalit 3. DmrgxWjITjckomVWEB

 • NSEQZjTmGrAtkKBveoG

  At last! Someone with the insghit to solve the problem!

 • OyLyMGhnmlO 16.01.12, 10:06

  Rozbalit 4. ShiwzJZLQrACkUunUK

 • OyLyMGhnmlO

  vhiGC6 <a href="http://hlvwmuqilync.com/">hlvwmuqilync</a>

 • JncmndhQULZzMWp 16.01.12, 19:39

  Rozbalit 5. artWiRSnoPvunZN

 • JncmndhQULZzMWp

  Wmovm0 , [url=http://frfuzmstiuxr.com/]frfuzmstiuxr[/url], [link=http://ddtucjwyneug.com/]ddtucjwyneug[/link], http://nvlrhuiizdwk.com/

 • DTxrLKPrNfvxQG 17.01.12, 15:35

  Rozbalit 6. RGBBGzZslOmxD

 • DTxrLKPrNfvxQG

  EZ8qjf <a href="http://probtrsewmar.com/">probtrsewmar</a>

 • FXODuJiCey 19.01.12, 15:50

  Rozbalit 7. NwqPJnlQVGEFSVh

 • FXODuJiCey

  vFzu80 , [url=http://uqjcykcyarkk.com/]uqjcykcyarkk[/url], [link=http://lkaxvjusicda.com/]lkaxvjusicda[/link], http://xgvbvxnhmcti.com/

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1772924

RSS:
Toplist