Miláčku, sveď mě!

- Miláčku, sveď mě!
Rubrika:  Smyslná

Miláčku, sveď mě!

13.06.10, 09:01, autor: Plavovláska
Není nic horšího než nuda v posteli. Sex skutečně není jen o samotné kopulaci. Ve skutečnosti je to jen třešnička na dortu, které předchází mnoho různých úkonů a ingrediencí. Každý podle své chuti. A kdo to neví, má se ještě hodně co učit …

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Erotické fantazie
Každý z nás je má. Některé jsou si podobné, jiné se liší. Někoho vzrušuje představa sekretářky v krátké sukýnce, která udělá chybu a šéf ji „potrestá“. Nebo jsou časté představy, vězeňkyně, kterou jejich věznitel svazuje, aby si s ní pak dělal co chce. Až třetina žen má ve svých fantaziích sex s neznámým člověkem „proti jejich vůli“. Prosím, rozumějte správně – ženy si nepřejí být skutečně znásilněny, jen představa sexu proti jejich vůli je pro ně často vzrušující. Nebo sex v autě, při řízení. V erotických fantaziích často vidíme věci, které nás opravdu vzrušují, ale které pak nikdy partnerovi neřekneme. Což je velká chyba. Zkuste to. Přitulte se večer v pelíšku a povídejte si z počátku velmi opatrně a něžně co vás vzrušuje, co se vám líbí a co byste chtěli. Po počáteční ostýchavosti možná budete překvapeni, jak lehce jste schopni formulovat velice přesně co chcete. A klidně můžete i přidat na výrazivu – nebojte se toho. A taky nezapomeňte poslouchat partnera, co říká on. Pamatujte, že všechno, co je vám oběma příjemné, je správné. Vyjděte si vstříc a můžete být překvapeni vším novým co do vašeho sexuálního života vstoupí.
Scénáře
Pokud jste si už ujasnili, co byste chtěli vyzkoušet – realizujte to a neodbývejte to. Udělejte si scénáře, které pak vyzkoušíte. Dejte si třeba schůzku naslepo, kdy vás partner povede Saskami, kam máte jít, co dělat. Dovede vás třeba do nějakého hotelu, nebo půjčeného neznámého bytu, tam vám nařídí se svléknout zavázat si oči a lehnout na postel a čekat. Nebo jděte na schůzku jakoby poprvé, s tím že se vůbec neznáte, seznamujte se, flirtujte, budce k sobě pozorní. Nebo si zahrajte právě na toho šéfa a sekretářku, na stopařku, kterou sveze „neznámý“ řidič a někde v lese ji „znásilní“. Zahrajte si na otrokáře, římského císaře a jeho konkubínu, na jeptišku, kterou svede neznámý. Fantazii se meze nekladou a určitě je máte daleko pestřejší než jsem vám teď vypsala. Realizujte to a snažte se tomu dát co nejvíc. Nevypadávejte z role a hrajte až do konce. Zaručuji vám úžasné zážitky. Jen si musíte dát dobrý pozor, abyste nedopadli jako Znásilněný myslivec v jedné z našich novinek.
Erotické pomůcky

Ty samozřejmě naprosto neodmyslitelně k sexuálním fantaziím patří. A teď nemám na mysli jen vibrátory a pouta, která patří k těm nejoblíbenějším. Samozřejmě ke skutečným erotickým pomůckám patří korzetky, punčošky, podvazky, podpatky … Neodbývejte to, milé dámy, věřte mi, že po takovém erotickém prádélku ten váš nejspíš touží taky, protože tohle láká naprostou většinu mužů. Dopřejte mu tedy tento požitek. Samozřejmě s náležitým striptýzem. A mám pro vás i vynikající typ – můžete tajně, aniž by to váš partner tušil navštívit nějaký taneční kurz třeba orientálního tance, nebo flirt dance, lady sex dance a pak to za patřičné hudby na něj vybalte. Věřte mi, že z toho bude hodně „divoký“. Ale nic neuspěchejte. Právě ve svádění je dobré to protahovat a zvyšovat tak erotické napětí. Hezky si dejte na čas, zatančete mu, svlékněte se při tanci do vámi čerstvě zakoupeného erotického prádla a nechejte ho se topit vzrušením. A pánové vy se nenechejte zahanbit. Podle výzkumů sice moc mužů není ochotno dělat striptýz a i když k němu došlo velmi často šlo spíš o trapas, takže pokud si nejste jist, nepouštějte se do ničeho takového. Vaše hlavní síla tkví v erotické masáži. A věřte mi, že vím o čem mluvím. Pokud zvládnete pár erotických masérských úkonů, vonné oleje, svíčky, příjemná hudba – a opět nic neuspěchejte. Připravujte si partnerku velmi pomalu, tak že ji vždycky přivedete až na pokraj orgasmu a zase zvolníte. Závěrečná orgasmická smršť rozmetá pak všechny vaše představy o tom, jak má sex vypadat. Samozřejmě že k erotickým pomůckám neodmyslitelně patří i šampaňské, jahody, zmrzlina, šlehačka  - ostatně jak jsme si o tom už povídali nedávno v článku Šlehačka nebo poleva.
Komplimenty
Nezapomínejte při svých hrách na komplimenty. Říkejte co nejčastěji, jak je krásná, jak vám chutná, jak má krásná prsa, pevný zadeček, jak nádherně voní. Chvalte všechno co vás napadne. A ženy samozřejmě taky! Muži potřebují komplimenty stejně jako my, jen se tak tváří, že ne. Pochvalte mu jeho krásná široká ramena, silné paže, a nezapomeňte na penis. Pokud vášnivě zašeptáte: „Miluji tvůj jazyk,“ ve chvíli, kdy vám budě dělat orální sex, věřte mí, že jeho vzrušení vám okamžitě vrátí. A nestyďte se chválit i samotný sex. Nebojte se tvrdších výrazů. Velice často jsou tyto spouštěčem velmi divokých sexuálních zážitků.
Nespěchejte

Na závěr opět zdůrazním: Nespěchejte. Užijte si to do poslední kapičky. Není třeba to nikam hnát. Pokud necháte svou touhu čekat, vrátí se vám to mnohonásobně v nečekané hloubce prožitku.

 

 

Přečtěte si také: Pubické ochlupení - vzoreček nebo vyholit?

 

ANKETA: Hrajete si při milování rádi?


Celkem: 663 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • Jarda 13.03.09, 10:20

  Rozbalit 1. Děs

 • Jarda

  První dvě věty tohoto plagiátu mne donutily se vyjádřit.
  O něčem je pouze děj a nikoliv činnost. O třešničce na dortu raději promlouvejte s Klaunem Václavem a neopičte se. Nyní se dívám na autora. Plavovláska. Dámo...Přečtěte si občas něco z klasiky. Pomůže to nejenom Vám.
  Zdraví Vás
  Jarda

 • Míla 19.03.09, 10:26

  Rozbalit 2. Pro Jardu

 • Míla

  Milý malý Jardo, nechovejte se jako malej Jarda a zajděte si na někam pro pomoc. V první řadě k nějakému psychiatrovi, ať vám předepíše serotonin, abyste měl trochu radosti ze života. Nu a pak se vraťte hned do školy a poproste Vaší paní učitelku, aby Vám zopakovala učivo prvního stupně základní školy - kterak písemně vyjádřit myšlenku. Hodně štěstí :)

 • Ja 25.03.09, 01:54

  Rozbalit 3. Mila Milo

 • Ja

  co myslis, je dulezistejsi obsah textu nebo jeho forma?

 • aaaa 29.03.09, 23:22

  Rozbalit 4.

 • aaaa

  Hledáte brigádu? Vydělávejte příjímáním reklamních emailů, jde o prověřenou českou firmu. Měsíčně se dá vydělat i přes 1000,- Pro bližší info pište na jiri.elbl@gmail.com.

 • Radek Tor 25.06.10, 19:25

  Rozbalit 5. COZE

 • Radek Tor

  Rikam ti zenska radeji se na to psani vykasli ses na to uplne hloupa a nikdo ti tvoje zvasty nezere.dnes podruhe omylem jsem na techto strankach a musim rict ze ses asi lezba.Ses?Tvoje nazory jsou male holky rozmachane jak prase ses takovata rozmazlena tatinkova holcicka.Co nevi cim by se zivila, zalez k nekomu do postele vyhul mu ptaka vsechno spolikej a mlc.S plnou pusou se nemluvi.Emancipovana,Zakomplexovana,Ctizadostiva mozna ze budu mit komplexy taky ale z tebe,je vubec mozné že tě tu nechaji psát příspěvky vždyť si uplně flustrovaná kurva který chybí něha.nevybíjej si to prosím tady.můžou to číst nějaké blbky a ještě se toho chytí.drž jazyk za zuby a penisy si strkej méně do krku tlačí ti občas na mozek nebo co to v té hlavě vůbec máš-vvšukanou vaginu:-))

 • . 01.07.12, 10:13

  Rozbalit 6. Kuš.

 • .

  .

 • Gigolo 30.04.16, 17:24

  Rozbalit 7.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1384818

RSS:
Toplist