Nápoj, který pomůže k plochému bříšku

- Nápoj, který pomůže k plochému bříšku
Rubrika:  Krásná

Nápoj, který pomůže k plochému bříšku

23.05.24, 00:00, autor: Plavovláska
Většina i jinak štíhlých žen soustavně bojuje s "vypouklým" bříškem. Ono se totiž tutku v těchto partiích velmi težko zbavuje a na hodiny v posilovně, zaměřené na svalstvo břišní se nám zase až tak často nechce, že? Zkusme si vypomoci třeba lehkým a přírodním spalovačem tuků v podobě doma připravovaného nápoje. Potvrzuji, že je chutný. Některé prameny dokonce uvádějí, že k pozorovatelnému sploštění bříška dojde už za 5 dní... To potvrdit zatím nemohu, ale rozhodně to vyzkouším.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Všechny ingredience v tomto nápoji jsou schopny rozpouštět nahromaděný tuk, zbavit organismus toxinů a vyrovnávat pH hladinu.

Bonusově vás tento elixír  také může chránit před rakovinou, protože je bohatý na antioxidanty a ty, jak víme, mají protirakovinné účinky.Jak na to?Ingredience:

1 citron
2 pomeranče
5 litrů vody
3 čajové lžičky jablečného octa
3 čajové lžičky rozdrceného zázvoru

Příprava:


Citron a pomeranče překrojte na polovinu a vymačkejte z nich šťávu do vody. Přidejte zázvor a jablečný ocet a směs pořádně protřepejte. Tento nápoj konzumujte během dne po dobu pěti dnů.

 

 

Zdroj: Secret drink

 
Zdroj: healthylifevisoin.com 2015
 • Dana 24.02.23, 18:49

  Rozbalit 1.

 • Dana

  Máte za sebou už holky některá liposukci? Doporučíte nebo ne? Docela by mě to zajímalo, jestli se pro ni rozhodnout nebo raději jít cestou diet?

 • Lucie 26.02.23, 09:18

  Rozbalit 2.

 • Lucie

  Pokud zvažujete liposukci, tak můžu doporučit jít do liposukce pomocí vodního paprsku. Díky tomu můžete podstoupit liposukci, která není pro tělo tak náročná jako klasická forma liposukce.

 • Dana 27.02.23, 00:05

  Rozbalit 3.

 • Dana

  Tak to jsem opravdu ještě asi nikdy neslyšela, kde to dělají liposukci pomocí vodního paprsku? Kam se teda mám podívat?

 • Lucie 28.02.23, 01:27

  Rozbalit 4.

 • Lucie

  Tak pokud vás to opravdu zajímá, tak se zkuste podívat na stránky kliniky https://www.perfectclinic.cz/novinky/tvarovani-tela-vodnim-paprskem/ Mají když tak pobočky v Praze, Brně a Liberci. Já tam byla fakt spokojená, ale co je hlavní, tak jsem prostě spokojená celkově s výsledkem.

 • Iveta 03.06.24, 20:59

  Rozbalit 5.

 • Iveta

  Já jsem chtěla hrozně dlouhou dobu zhubnout, ale pořád se mi nějak nedařilo držet si nějakou pravidelnost v cvičení. Pořídila jsem si proto chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-roundz-5-stribrna-silikonovy-reminek/ Ty dokáží moji denní aktivitu měřit, mají velkou spoustu sportovních režimů a díky tomu tak můžete sledovat jak na tom jste a řídit podle toho další aktivitu. Celkově jsem nadšená, jak moc mi chytré hodinky pomáhají. Nejenže mi poskytují důležité informace o mém těle a aktivitách, ale také mě neustále motivují a podporují v dosahování mých cílů. Cítím se díky nim mnohem lépe, zdravěji a sebevědoměji. Pokud přemýšlíte o investici do chytrých hodinek, rozhodně ji doporučuji. Pro mě se staly nepostradatelným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu.


 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
2165490

RSS:
Toplist