Perníková chaloupka s mlýnem

- Perníková chaloupka s mlýnem
Rubrika:  Praktická

Perníková chaloupka s mlýnem

25.12.08, 18:01, autor: Plavovláska
V rámci Vánoční medové soutěže přibyla další úžasná perníková chaloupka do naší rozrůstající se sbírky. Tentokrát od paní Marie Tkaczykové z Havířova.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Další chaloupkou od pani Marie Tkaczykové se rozrůstá naše perníková vesnička. Tentokrát je i hezky barevně vyvedená a nad postavičkou váhám, zda se jedná o hodnou babičku, či ježibabu z perníkové chaloupky, ale to není vůbec podstatné. Důležité je, že se nám všem, milá paní Marie, Vaše chaloupka s mlýnem líbí.

 

 

 

 

Vyzkoušejte náš osvědčený recept: Vánoční perníčky z Tvarožné Lhoty

 

 

 Soutěž trvá až do 31. prosince 2008!

 

Naší Vánoční medové soutěže s hotelem Francis Palace ve Františkových Lázních, kde je hlavní cenou víkendový wellness pobyt pro dvě osoby, se můžete zúčastnit i Vy. Stačí připravit vánoční cukroví, nebo jinou vánoční specialitu, vyfotografovat a poslat k nám společně se správnou odpovědí na soutěžní otázku. Všechno potřebné se dozvíte ZDE.

 

 

 

 

 

Dobře se podívejte, co všechno lázeňský hotel Francis Palace v rámci relaxačních pobytů nabízí:

 

 

 

 

 

 

Kromě hlavní ceny můžete vyhrát spoustu dalších cen, jako například zajímavá DVD, Flash disky,  čaje a nebo třeba taky fotbalové míče. Tyto ceny věnoval do naší soutěže náš další sponzor Visual Impact.

 

 

 

 

 

 Soutěž trvá až do 31. prosince 2008!

 

 

 

 
 
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
1097702

RSS:
Toplist