Vánoční medová soutěž

- Vánoční medová soutěž
Rubrika:  Novinky

Vánoční medová soutěž

01.12.08, 00:10, autor: Plavovláska
Blíží se Vánoce, všude se smýčí peče a zdobí a tak i Žena X ve spolupráci s hotelem Francis Palace ve Františkových Lázních přichází se svou troškou do mlýna... Ne, se svou soutěží do mlýna ... Tak to taky ne ... Prostě: Vánoční medová soutěž jen pro Vás je tady!

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Předvánoční období je takové poněkud rozporuplné. Na jednu stranu se těšíte na Vánoce, a vše se nadcházejícími svátky řídí, na druhé straně  je to přece jen spousta práce a starostí a nejedna hospodyňka na Štědrý den klesne vysílením a zmožena usne hned po sváteční večeři pod Vánočním stromkem.

 

Proč si ale některé práce, které tak jako tak musíme dělat, nezpříjemnit něčím zajímavým? Třeba soutěží o skvělou cenu.

 

Pokud pečete vánoční cukroví, nebo připravujete speciální vánoční pokrmy, pak máte teď jedinečnou příležitost se jednak pochlubit svými skvostnými výtvory a jednak šanci vyhrát.

 

Jak se mohu soutěže zúčastnit?

 

Musíte splnit dvě podmínky soutěže:

1. Z naší sekce Recepty -> Vánoční cukroví nebo Vánoční recepty si vyberete ten recept, který Vás zaujme, připravite krmi a VYFOTÍTE. Poté nám soutěžní fotografii s názvem receptu a správnou odpovědí na otázku v bodu 2 pošlete na adresu redakce@zenax.cz

 

    nebo

 

Nevyberete si recept u nás, ale sáhnete do svých oblíbených, zajímavých a skvělých rodinných receptů, vyrobíte vánoční cukroví či jiný vánoční pokrm podle něj a VYFOTÍTE. Dále postupujete jako v předešlé možnosti.

 

Vaše fotografie přidáme k receptům (v případě, že si vyberete recept u nás) nebo zadáme celý Váš recept i s fotografií pod Vaším jménem k do naší sekce Recepty.

 

 

2. Správně odpovězte na otázku, která se týká našeho partnera hotelu Francis Palace, který je v nádherném prostředí Františkových Lázní.

 

Čím je hotel Francis Palace v Česku výjímečný?

a. Svou růžovou barvou

b. Nejvyšším počtem otěhotnění během pobytu

c. Jako jediný hotel v Česku má HYDROCOLON

 

Že neznáte správnou odpověď? Pak není třeba se trávit plynem v elektrické troubě! Stačí si přečíst úvodní stranu webových stránek hotelu Francis Palace - tedy www.francispalace.cz a hned budete mít ve všem jasno.

 

 

Kdy soutěž probíhá?

Soutěžní práce můžete posílat po celou dobu trvání soutěže, tedy od 1. 12. 2008 do 31. 12. 2008. Poté porota vybere 10 nejzajímavějších prací, které pak budou zveřejněny a čtenáři Ženy X budou hlasovat. Vítěz čtenářského hlasování pak obdrží cenu.

 

Práce budou zveřejňovány na stránkách Ženy X a ukládány do naší rozsáhlé sekce receptů

 

 

 

Co mohu vyhrát?

Myslím, že hlavní cena, kterou věnoval do soutěže partner hotel Francis Place je naprosto úžasná. Vítěz totiž obdrží

 

Poukaz pro dvě osoby na víkendový wellness pobyt v hotelu Francis Palace s možností vstupu do bazénu a s medovou masáží zdarma!

 

Vítěz soutěže obdrží poukaz a na recepci hotelu si dohodne vhodný termín.

Přátelé, milé dámy, znáte lákavější cenu do soutěže po celém tom vánočním shonu? Strávit přijemný víkend v nádherném prostředí Františkových Lázní a to v hotelu, který se přímo specializuje na relaxaci? Jen se dobře podívejte čím vším hotel Francis Palace disponuje a co byste mohli využít.

 

 

 

 

 

 

 


 

A samozřejmě spousta dalších zajímavých cen, které věnoval do soutěže další sponzor naší Vánoční medové soutěže, společnost  Visual Impact.

 

Můžete se těšit na zajímavá DVD, Flash disky,  čaje a nebo třeba taky fotbalové míče.

 

 

 

 


 

 

Nezbývá, než Vám popřát mnoho štěstí v soutěži. Ve skutečnosti to štěstí budeme mít všichni, když nám pošlete fotografie jako inspiraci pro nás ostatní. Proto neváhejte. Těšíme se na Vaše práce.

 

 

Good Luck!

 

 

Na závěr malá ochutnávka: Hotel Francis Palace - seznamte se!

 

 

Podmínky soutěže


Pravidla soutěže

 

 


Související články

 

Masáže

 

Termoterapie

 
 • znhgbNeDbNxg 13.12.11, 07:45

  Rozbalit 1. fJlsOzNAifEZqg

 • znhgbNeDbNxg

  That's a smart answer to a difficult qusieton.

 • rGBMEqRFy 13.12.11, 19:49

  Rozbalit 2. vJdJHiDkLMMaeWObE

 • rGBMEqRFy

  UKngU5 <a href="http://zrwafrpkmtxf.com/">zrwafrpkmtxf</a>

 • uFjACFuvB 14.12.11, 09:34

  Rozbalit 3. sJuXDYvDlqCw

 • uFjACFuvB

  HuPrDJ , [url=http://sjaxtsduceek.com/]sjaxtsduceek[/url], [link=http://jkmbtbvsijxc.com/]jkmbtbvsijxc[/link], http://gfbtnuzezgcu.com/

 • yjhYEkAMHqMW 15.12.11, 10:52

  Rozbalit 4. dQqHIidkEmiZfuAZ

 • yjhYEkAMHqMW

  tAKoSK <a href="http://yxlgrnhjadfx.com/">yxlgrnhjadfx</a>

 • ICqYuktcccXeO 15.12.11, 16:03

  Rozbalit 5. LxiQYiBq

 • ICqYuktcccXeO

  vwDTDl , [url=http://bbltlzcluudh.com/]bbltlzcluudh[/url], [link=http://qdmmrybqrxiw.com/]qdmmrybqrxiw[/link], http://zvlaonuttduo.com/

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
322837

RSS:
Toplist