Tři opomíjené partie těla, na kterých okolí pozná váš věk

- Tři opomíjené partie těla, na kterých okolí pozná váš věk
Rubrika:  Krásná

Tři opomíjené partie těla, na kterých okolí pozná váš věk

01.08.23, 00:00, autor: Michaelle
Obličej bez vrásek, štíhlé pevné tělo… Která z nás by v dnešní době omlazujících krémů, liftingů a plastické chirurgie nezatoužila vypadat jako v osmnácti? Existují však partie, které v péči o zevnějšek často opomíjíme, a na nichž se přitom čas rovněž podepisuje. Jsou to zejména ruce, krk a zuby. Jejich omlazení dovede s celkovým vzhledem udělat zázraky, a to neinvazivní a bezbolestnou cestou.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Ruce jsou vizitkou každé ženy

Ruce jsou hned po obličeji nejvíce viditelnou částí těla, proto bychom jim měly věnovat důkladnou péči. Suché a vrásčité kůži nebo pigmentovým skvrnám se totiž s přibývajícím věkem nevyhne žádná z nás. Takzvané „stařecké“ pigmentové skvrny nejsou bohužel poznávacím znamením pouze u babiček – objevit se mohou už i u čerstvých třicátnic. Příčinou je vystavení pokožky UV záření, které způsobuje nadměrnou tvorbu melaninu a projevuje se právě pigmentovými skvrnami. Dalším problémem je, že s postupujícím věkem se kůže ztenčuje a má tedy větší sklon k vrásnění. Chcete-li rukám navrátit mládí, řešením je radiofrekvenční lifting Thermage, který vlastní jako jediná v České republice klinika estetické medicíny Mediestetik. Při ošetření touto metodou
na kůži působí radiofrekvenční energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. „Efekt se dostavuje čtyři týdny po ošetření a v průběhu následujících šesti až dvanácti měsíců narůstá. Je dlouhodobý - i po pěti letech budou hřbety rukou vypadat viditelně mladší než před absolvováním Thermage,“ říká MUDr. Helena Reisingerová z kliniky Mediestetik. Nejlepších výsledků v odstraňování pigmentových skvrn dosahuje frakční laser Palomar, který kromě odstranění pigmentace ještě vypíná pleť a celkově ji omlazuje. Rejuvenační efekt vydrží několik let.

 


Úsměv dokáže omladit

Raději byste šla kácet stromy v lese než si dobrovolně sednout do zubařského křesla? Většina z nás se snaží návštěvě stomatologa vyhnout, jak jen to je možné. Jenže na zubech se věk podepisuje velmi výrazně, a to nejen v podobě kazů, ale i žloutnutím či šednutím skloviny, které způsobují různá barviva obsažená v potravinách, nápojích, léčivech, tabáku a kosmetických přípravcích. Přitom krásný úsměv dokáže ubrat i deset let. Plazmová lampa nejnovější generace ZOOM3 zaručuje bílé zuby takřka okamžitě po zákroku. Bělení
je díky ní velmi jednoduché – spočívá v trojnásobném nanesení speciálního bělícího gelu, který se aktivuje pomocí plazmového světla. „Procedura trvá průměrně hodinu, je bezbolestná a nevyžaduje anestezii. Výsledek bělení zubů uvidíte ihned, ale úplný efekt je možné zhodnotit až následující den,“ upřesňuje MUDr. Vadym Sherman, vedoucí stomatolog kliniky Mediestetik.

 

 

Krk prozradí věk spolehlivě

Jistě znáte řadu známých i méně známých žen, které mají „vyžehlený“ obličej naprosto bez vrásek, ale když sklouznete pohledem ke krku, projevy stárnutí jsou naprosto nepřehlédnutelné. Povislá kůže, vrásnění... Přitom i krk a dekolt lze jednoduše a účinně omladit pomocí novinky, kterou je švýcarská technika omlazení RegenPlazma – exkluzivní procedura dostupná v České republice jen na klinice Mediestetik. Tato metoda omlazení a regenerace pokožky využívá krevní plazmu bohatou na trombocyty, která umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, čímž zlepšuje strukturu pokožky a zastavuje její stárnutí. Výborných výsledků dosahuje také metoda RegenMatrix, která je de facto RegenPlazmou obohacenou o kyselinu hyaluronovou, jež je nepřekonatelná při hloubkové hydrataci pokožky. Největší výhodou obou technik je, že je neprovází žádné kontraindikace či alergické reakce, jelikož se při nich do těla dostává pouze organizmu přirozený „materiál“.

 
Zdroj: PR www.mediest.cz, 2014
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
2135232

RSS:
Toplist