Za svůdné ženy a za kypré tvary

- Za svůdné ženy a za kypré tvary
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Za svůdné ženy a za kypré tvary

08.02.19, 08:11, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Jako malá holka jsem snila o tom, že v dospělosti budu vypadat jako Popelka. Drobná postava, útlý pas a malinká nožička. S přibývajícím věkem se ztrácel útlý pas, noha rostla a rostla a mé proporce připomínaly spíš paní Shrekovou.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Zároveň jsem ale i pochopila, že je daleko horší věc než trochu toho břišního tuku. Například hlad. Mé sny a realita se však dostávají do křížku v momentě, kdy ze sebe chci udělat princeznu a narvat se do plesových šatů.

Zhubnou 5 kilo nemůže být problém

Tentokrát to beru fakt vážně. Fakt zhubnu. Shodit pět kilo za měsíc přece nemůže být takový problém. Ale pro jistotu jsem se začala připravovat už v prosinci. Objednala jsem si spalovač tuků, nějaký ten protein na večeři a samozřejmě permici do fitka. Abych podchytila slabá místa, dala jsem místo křesla před televizi rotoped (to jediné zatím zabírá). Prosincový elán vydržel až do ledna, ples se však nezadržitelně blíží a já ne a ne dopnout šaty.

Bridget Jonesová pomóóóc!

26. ledna je ten slavný ples, asi na něj nepůjdu. Nemám co na sebe. Očekávala bych, že po 6 hodinách ve fitku, shlédnuté sérii Přátel z kola a proteinových večeřích ze mě ty šaty samy spadnou, ale pr....

Takže dnes si udělám hezký večer, otevřu si láhev vína a podívám se z gauče v klidu na svůj oblíbený film, který mi vždy zvedne náladu.

Po několika minutách sledování Deníku Bridget Jonesové mě to konečně trklo. Vzpomínáte na scénu, kdy se Bridget rozhoduje mezi sexy kalhotkami a stahovačkami? „Mám hrozné dilema. Jestli nějakým zázrakem opravdu skončím v cizí posteli, tyhle budou v rozhodující chvíli vypadat nejlíp. Ovšem s těmihle mám větší šanci, že ta rozhodující chvíle přijde." Stahovací kalhotky! Na to jsem úplně zapomněla!

Na nevzhledné tlumiče lásky zapomeňte

Otázka zní, jaké stahovací prádlo si vybrat? Já odjakživa zápasím s břichem, kamarádky zas nadávají na svá stehna, holt každá máme tu slabinu někde jinde. Výrobci stahovacího prádla, ale myslí na nás na všechny, takže krajkové stahovací prádlo zpevní bříško i zadeček a otevře dveře do každé ložnice.

Shromáždila jsem pár poznatků, jak si stahovací prádlo vyberete jednoduše na e-shopu i vy.

  1. Střih stahovacího prádla vyberte podle svých rizikových partií.

  2. Velikost stahovacího prádla má být ideálně o 2 čísla menší než velikost, kterou běžně nosíte (doporučuju přeměřit se).

  3. Prohlédněte si složení. Podíl elastanu by měl být minimálně 15 %.

  4. Pokud nechcete, aby o vašem prádle někdo věděl, pořiďte si bezešvé stahovací prádlo.

 

Přeji vám úspěšnou plesovou sezónu i chuť k jídlu.


Plesovou sezónu si většina žen užívá. Koneckonců je to jediné období, kdy se z nás stanou princezny. Aby náš vzhled byl dokonalý, je důležité zaměřit se na detaily a na údajně „neviditelné spodní prádlo". Tyto maličkosti totiž dokáží zkazit celou naši námahu i krásné plesové šaty. Nedovolte jim to a raději se podívejte, jaké spodní prádlo vám pomůže váš vzhled podpořit.

 

 

 
  • Pepulka 28.12.21, 22:05

    Rozbalit 1.

  • Pepulka

    Jo, tak to já si myslím, že je to asi na každé ženě, co si na sebe vezme, protože asi neni na zemi jeden jediný člověk, co by tomu druhému měl říkat jak a co by měl ten daný člověk dělat, pokud ho ovšem nepožádá o radu... Já ale, pokud mohu, zkusím DOPORUČIT stránku, odkud si pořizuji ty pyžama já :) A tou stránkou je tato zde - https://lanotte.cz/pyzama-a-zupany-damska-pyzama

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
14497

RSS:
Toplist