Víme, jak uděláte radost své mamince

- Víme, jak uděláte radost své mamince
Rubrika:  Novinky

Víme, jak uděláte radost své mamince

09.05.13, 12:51, autor: LadyAnn
Druhou květnovou neděli opět po roce oslavíme svátek všech matek. Udělejte jim letos radost jinak, než jen tradiční kytičkou. Máme pro vás hned několik tipů na trendy dárky, které potěší každého. Bude to vkusná dekorace bytu, oblíbený film na DVD nebo praktický doplněk do domácnosti?

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Dekorace potěší každou ženu

Pokud jste zastánci spíše praktických dárků, nebojte se a čtěte dál. Dekorace totiž nemusí mít jen podobu porcelánového psíka, který bude na poličce chytat prach. Chce to ale dobrý nápad a trochu vkusu.

Vůně do bytu v podobě difuzéru doplněná o pěkný flakonek může být velice elegantní dekorací, a navíc docela praktickým doplňkem. Podobným typem dárku jsou i nástěnné hodiny. Vyberte takové, které ladí se stylem vybavení bytu nebo konkrétního pokoje, kde budou viset. Velkou radost může udělat i velice oblíbená ozdoba, jakou jsou samolepky na zeď. Vhodně umístěný květinový ornament může udělat velkou parádu i radost obdarované mamince.

 

 

Věnujte příjemné chvilky

Ukažte své mamince, že ji dobře znáte a věnujte jí její oblíbený film. Nezáleží na tom, jestli je to film pro pamětníky nebo hollywoodský trhák z loňského roku. Na DVD se dá sehnat skoro všechno od snímků s Oldřichem Novým po velkofilm Hobit.

Pokud vaše maminka sleduje spíše seriály, není  problém. Kupte jí celou sérii Zoufalých manželek nebo Sexu ve městě. Konečně uvidí ty díly, které jí  v televizi utekly.

 

 

Buďte praktičtí

Snad všem maminkám udělá radost vaše péče o ně. Ukažte své mamince, že vám na ní záleží a chcete jí usnadnit život drobným praktickým doplňkem do bytu. Může to být polička, o které tak dlouho mluví nebo lampička ke křeslu, ve kterém si ráda čte. Dostává vaše maminka stále nové a nové hrnkové květiny a už je ani nemáte kam dávat? Buďte originální a pořiďte jí na ně  stojan.

Další inspiraci na dárky najdete také na stránkách http://www.popron.cz. Objednávky provedené do 11té hodiny dopolední mají zákazníci připraveny k vyzvednutí u svého POPRON PARTNERA (300 míst po celé ČR) do 24 hodin.

 
Zdroj: PR popron.cz
 • daniela 24.06.19, 17:05

  Rozbalit 1. dekorace

 • daniela

  Moje maminka si hodně potrpí na skleněné dekorace, a tak jsem jí přes https://www.krasne-sklo.cz/ objednala moc krásného skleněného anděla, který jí doufám přinese hodně štěstí.

 • Radka 29.11.21, 17:45

  Rozbalit 2.

 • Radka

  Moje máma má problém s tlakem. Často si ho denně měří, a tak jsem ji chtěla udělat radost a koupila jsem ji chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-candywatch-crystal-2-stribrna-s-bilym-kozenym-reminkem/ , které dokáží tlak měřit. Máma tak má pořád přehled o tom, jak na tom je

 • Klára 15.01.22, 23:49

  Rozbalit 3.

 • Klára

  Já bych potřebovala vymyslet dárek pro sestru, která mi vždy dá něco dobrého a já nemohu nikdy nic pořádného vymyslet. Vždy jsem kupovala nějaké kosmetické sady nebo víno. Chtěla bych jí však udělat už také trochu radost a překvapit ji na narozeniny. Dokážete mi prosím poradit?

 • Marcela 17.01.22, 01:07

  Rozbalit 4.

 • Marcela

  Ono se to takhle asi těžko radí, když člověk tu osobu nezná. Já jsem však svoji sestru dobře překvapila a potěšila pod stromečkem, když jsem jí koupila vtipné triko a mikinu.

 • Klára 18.01.22, 01:20

  Rozbalit 5.

 • Klára

  Vtipné? Jako s nějakým vtipným nápisem nebo obrázkem? Je to oblečení pak normálně k nošení? Je to z kvalitní látky? Já jsem měla kdysi takové triko, které jsem jednou vyprala a bylo po něm. Už se to nehodilo nikam vzít.

 • Marcela 19.01.22, 19:45

  Rozbalit 6.

 • Marcela

  No tak proto jsem to také kupovala z obchodu https://www.fajntricko.cz/ , kde mám zkušenost s oblečením z kvalitní látky. Mají tam dokonce u každého oblečení i tabulku velikostí, kde u každé velikosti najdete kompletní rozměry v centimetrech. Co jsem tam kupovala, tak vypadalo moc pěkně a díky tabulce jsem pěkně trefila velikost.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
296404

RSS:
Toplist