To by se blondýnce stávat nemělo IV

- To by se blondýnce stávat nemělo IV
Rubrika:  Smyslná

To by se blondýnce stávat nemělo IV

18.07.08, 00:03, autor: Plavovláska
Kdo si přečetl předešlé díly blondýnek může nabýt dojmu, že blondýnky nedělají sex. Ale ono tomu tak není. Blondýnky dělají sex a mají pro to své pádné důvody. Jste-li začínající blondýnka, pak je toto pro vás povinná četba. Jste-li fotbalista, jste na tom obdobně – povinná četba. No a vy ostatní byste to měli vlastně vědět taky.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Velice často slýcháme vtipy na sexuální apetenci blondýnek. A zřejmě je to i pravdou. Blondýnky, totiž ty skutečné, které vyznávají blondýnkovství jako filozofický směr a svůj světový názor, vědí, že je sex životně důležitý. Nejedná se o žádné živočišné čubičkovství. Sexuální výkonnost mají blondýnky  zdůvodněnou vědecky.  Z celé řady důvodů vyberu jen několik namátkou, abyste mohli posoudit sami:


1.    Sex stimuluje mozkovou činnost
Sex zvyšuje kreativitu a bystří rozum. Během orgazmu, tedy fáze extáze, dochází k chemické stimulaci mozkových buněk a k následnému  zvýšení  jejich činnosti. Během výzkumu, který se prováděl na vysokých školách, měli podstatně lepší výsledky studenti, kteří před zkouškou souložili nebo alespoň masturbovali. Nejlepší doba na stimulaci mozkové činnosti je prý 8 hodin ráno. My blondýnky to víme a abychom dodržely čas pro stimulaci mozkové činnosti, občas chodíme ráno pozdě do školy či do práce.

2.    Sex odstraňuje bolesti hlavy a páteře

Sex uvolňuje napětí zádového svalstva a šíje a tudíž vydatným a častým sexem lze předcházet bolestem hlavy, která jsou způsobeny velice často poškozením či zablokováním krční páteře. Současně sexem předcházíme bolestem zad, které můžeme mít ze sedavého zaměstnání.

3.    Sexem proti stresu
Dr. Reed Moskowitz z amerického Stress Disorders Medical Service tvrdí, že při sexu zvýšená hladina adrenalinu snižuje škodlivé psychické vypětí. Samozřejmě, že lze hladinu adrenalinu zvyšovat i jinak, například zorbingem. Jenže kde vezmete například narychlo plastovou kouli a svah, když vás naštve šéf, že?

4.    Sex zahání bolesti
 Odmítat sex s tím, že mě něco bolí je také docela nesmyslné. Když totiž hormonální žlázy běží na plný výkon, zaplavují naše tělo serotoninem a dopaminem (což jsou látky, které nám navozují pocity štěstí)Tyto látky působí stejně jako velké dávky morfia snižují působení bolesti až o 70 %.. Americký lékař Dr. James Couch proto dokonce doporučuje pacientkám léčit migrénu kvalitním sexem.


5.    Sex pro posilování svalstva
Chcete-li mít ploché bříško je třeba dělat sex co nejčastěji (samozřejmě s příslušnou antikoncepcí, přejete-li si skutečně ploché bříško!!!). Při zvýšení frekvenci dýchání se stimuluje bránice a posiluje se tak břišní svalstvo. A pokud váš partner tráví hodiny a hodiny v posilovně vysvětlete mu, že při sexu do těla hojně vyplavován i testosteron, což je přirozené anabolikum. Toto pak startuje tvorbu bílkovin, které jsou důležité pro růst svalů a stavbu kostí.

6. Sex pro zdravé zuby
Při milování, líbání a orálním sexu dochází k velkému vylučování slin. Tyto sliny likvidují nebezpečné kyseliny v ústech, které nám narušují zubní sklovinu a způsobují poškození zubů. Zubní lékaři z mnichovské univerzity zjistili, že orální sex a intenzivní líbání zabraňuje vzniku tzv. Cracked Tooth Syndrome. Tedy blondýnka ví, že orálním sexem ušetří za zubního lékaře.

6.    Sexem pro štíhlou linii
Při sexu se spaluje 200 kcal za 20 minut, což ze sexu dělá velmi vyhledávanou činnost. Příjemnějším způsobem se snad ani tolik kalorií spálit prostě nedá. Proto spalujme co nejčastěji.

7.    Sexem proti celulitidě a křečovým žilám

Zapomeňte na nebezpečné hormonální krémy proti celulitidě. Navíc jsou i zbytečně drahé. Při sexu ženské tělo zaplavuje estrogen, který udržuje pokožku vláčnou a pružnou. Působí preventivně proti celulitidě a křečovým žílám.

8.    Zvětšuje se objem prsou
Při orgasmu se zvětšuje ženám objem prsou  až o čtvrtinu. Potřebujete-li nafotit nějakou hezkou sérii s pěknými velkými ňadry je třeba zřejmě provozovat sex s fotografem. Ušetříte tím za plastickou operaci a případné nebezpečí, které vám po takové nevydařené operaci případně hrozí. Bohužel, zvětšení objemu prsou touto, tedy orgasmickou, cestou  nemá dlouhého trvání.

9.    Sexem pro pevný zadeček a tvarované nohy
Především  při polohách, kdy je žena nahoře (na koníčkovi) dochází při sexu k poměrně velkému zatěžování stehenního a zádového svalstva. Budete-li tento způsob sexu provozovat co nejčastěji, udržíte si pevný zadeček a  krásná stehna hodně dlouho. Požádáte-li navíc partnera, aby vám při sexu zadeček masíroval, či lehce poplácával, bude docházet k stimulaci svalstva ještě mnohonásobně větší.

10.    Sex prodlužuje život
Podle výzkumu britských vědců pravidelný sex několikrát týdně (nejméně však dvakrát) snižuje riziko náhlého úmrtí na kardiovaskulární či mozkové cévní příhody až o 50 %. Tedy častým sexem si můžete dokonce i zachránit život.


Z výše uvedeného vyplývá, že sex  je pro inteligentní a o sebe pečující blondýnku prakticky denní potřebou. Pokud tomu tak u vás není, je třeba okamžitě situaci napravit. A na závěr jako obvykle zdurazním, že blondýnkovství je filozofický směr, při kterém na barvě vlasů (a pozor změna!!!) a dokonce ani na pohlaví nezáleží. Ano, blonďáci jsou i mezi muži. Říkají si fotbalisti :).

 

 

Nečetli jste ještě předešlé díly "Blondýnek"? Ale to je velká chyba:

To by se blondýnce stávat nemělo I

To by se blondýnce stávat nemělo II

To by se blondýnce stávat nemělo III

 

 

 

ANKETA: Sex provozuju protože:


Celkem: 105 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • Neregistrovaný 18.07.08, 11:44

  Rozbalit 1. Hm...

 • Neregistrovaný

  Už mi tu jen chybí:
  11. Sexem k novým botám.
  Možná, že zjistíte, že po dobrém sexu vám partner mnohem raději půjčí svou kreditní kartu....

 • Neregistrovaný 24.07.08, 14:19

  Rozbalit 2. Ale jo

 • Neregistrovaný

  JO, to není špatný nápad, evidujte to! Konečně - ženy takhle opravdu postupují, proč je nevyškolit tak, aby to mělo aspoň vejšku?

 • Neregistrovaný 24.07.08, 14:20

  Rozbalit 3. A ještě

 • Neregistrovaný

  Dyť přeci nic není lepší než šukání, ne?

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1292744

RSS:
Toplist