Tanec v srdci

- Tanec v srdci
Vyšlo v blogu:  Tanec v srdci

Tanec v srdci

15.06.09, 00:00, autor: CentrumTance , Hodnocení: -
Ohlédnutí za taneční událostí

 

Tanec v srdci

Report

Barevný svět dětí, o.s. tuto sobotu 13. 6. 2009 uspořádal již pátý ročník festivalu pro děti z dětských domovů. Během letošního ročníku na téma Tanec v srdci vystoupilo mnoho skvělých profesionálních tanečníků (forró, orient, hip hop, moderní step, salsa, hype, romský čardáš, wacking, funk či tribal). Proběhla také soutěž o nejoriginálnější taneční oblečení dětí (zvítězila Lucka z Mostu a Jakub z Potštejna) a především taneční soutěž mezi dětmi z dětských domovů. Tu v hlasitém hlasování účastníků měřeného decibelometrem vyhráli tanečníci house dance z dětského domova z Žatce a přestože rozhodování bylo velmi těžké, v hlasování odborné poroty vystupující nejvíce oslnili DEEP 247 z výchovného ústavu Buškovice. Účastníci dále viděli módní přehlídku a spolu s profesionály se učili některé z předváděných tanečních stylů – hip hop, house, hype a orient.

Program

V porotě soutěže o nejlepší tanec dětí z dětských domovů usedly lektorky Centra Tance a členky skupiny A-force: Hana Machátová a Dominika Horová.

Ukázky tanečních stylů společně s výukou dětem předvedly: Lucie Marešová (step), Hana Machátová (salsa, bachata, merenque, street), Dominika Hotová (hip hop, house dance, hype), Eva Jelenová (orientální tanec).

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
Profil blogu
Profil blogu "Tanec v srdci"
Profil blogu
Založen:
13.8.2009 13:18:04

Přístupů:
4900

RSS:
Toplist