Syn s náběhem na astma

- Syn s náběhem na astma
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Syn s náběhem na astma

14.03.19, 08:02, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Mnoho z nás má doma spoustu nejrůznějších čisticích prostředků, bez kterých se jejich domácnost prostě neobejde. Nevím jak vy, ale já mám doma určitě čisticí prostředek na záchod, koupelnu, kachličky, kuchyň, dřevo, plíseň či na čištění oken.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

 

Dlouho jsem uvažovala o nějaké alternativě, protože jsme zjistili, že náš syn má alergii s náběhem na astma. Jedná se o alergii na roztoče a plísně, které jsou ve zdech či co. Začala jsem se tedy hodně zajímat o nejúčinnější čisticí prostředky a náhodou jsem narazila na ozónový generátor.

 

Nevím jak vy, ale já pro svoje dítě udělám vše. I to je důvod, proč jsem se rozhodla si firmu, která se zabývá čištěním ozónem. Musím říci, že se jedná opravdu o moc milé a zapálené lidi. Nikdy bych nevěřila, že někdo může svojí práci takhle milovat. Když firma přijela, vše si prohlédla, nainstalovala si ozónový generátor do dětského pokoje a zadělala všechny díry, kterými by mohl unikat vyrobený plyn.

 

Velkou výhodou ozónového generátoru je to, že využívá ke svému chodu obyčejný kyslík ze vzduchu. V generátoru dochází k tomu, že molekulový kyslík se rozštěpí na atomární kyslík, který je vysoce nestabilní a proto se hned váže k jiné molekule kyslíku. Díky tomu vznikne tříatomový kyslík, který má velkou dezinfekční schopnost.

 

Ptáte-li se proč mě ozónový generátor tak zaujal, jedná se o to, že tříatomový kyslík je běžně i v naší atmosféře. A to je ten důvod, proč je velice šetrný k našemu životnímu prostředí. Ozónový generátor je přístroj, který jsme nakonec využili k čistění od plísní v celém bytě.  Dnes si již generátor ozónu půjčujeme a domácnost si čistíme sami.

 

 
 • Ivana 17.07.22, 21:13

  Rozbalit 1. Úklid

 • Ivana

  Já jsem hrozně ráda, že je syn zdravý. Musím zaťukat. Netrápí ho žádné nemoci, astma, alergie a podobně. Snažím se doma uklízet tak přiměřeně. Nemáme tu špínu, ale zase ani sterilní prostředí. Nic se nemá přehánět. S čím teda ale bojuju, tak je plíseň. Hlavně na oknech se nám přes zimu hodně dělá, takže okna preventivně jednou za týden čistím protiplísňovým prostředkem, který jsem si objednala z https://www.obnova.cz/ , ať plíseň nedýcháme :-) .

 • Eva 30.03.23, 19:54

  Rozbalit 2.

 • Eva

  Tady je opravdu pak důležité mít doma pořád čisto. Jenže co dělat, když na to člověk emá dostatek času? Musela jsem kvůli tomu sehnat firmu na prravidelný úklid https://uklidostravacz.cz/ aby měl syn doma pořád krásně čisté prostředí které ho nebude dráždit.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Cestování s dětmi

Dovézt bezpečně celou rodinu do vaší prázdninové destinace má nejvyšší prioritu. Ujištění, že všichni cestující mají stále zapnuté bezpečnostní pásy, a zkontrolování, že děti jsou bezpečně připoutány ve vhodných dětských autosedačkách, zajistí, že začátek vaší dovolené proběhne v klidu a bez problémů.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
14791

RSS:
Toplist