Syn s náběhem na astma

- Syn s náběhem na astma
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Syn s náběhem na astma

14.03.19, 08:02, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Mnoho z nás má doma spoustu nejrůznějších čisticích prostředků, bez kterých se jejich domácnost prostě neobejde. Nevím jak vy, ale já mám doma určitě čisticí prostředek na záchod, koupelnu, kachličky, kuchyň, dřevo, plíseň či na čištění oken.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Dlouho jsem uvažovala o nějaké alternativě, protože jsme zjistili, že náš syn má alergii s náběhem na astma. Jedná se o alergii na roztoče a plísně, které jsou ve zdech či co. Začala jsem se tedy hodně zajímat o nejúčinnější čisticí prostředky a náhodou jsem narazila na ozónový generátor.

 

Nevím jak vy, ale já pro svoje dítě udělám vše. I to je důvod, proč jsem se rozhodla si firmu, která se zabývá čištěním ozónem. Musím říci, že se jedná opravdu o moc milé a zapálené lidi. Nikdy bych nevěřila, že někdo může svojí práci takhle milovat. Když firma přijela, vše si prohlédla, nainstalovala si ozónový generátor do dětského pokoje a zadělala všechny díry, kterými by mohl unikat vyrobený plyn.

 

Velkou výhodou ozónového generátoru je to, že využívá ke svému chodu obyčejný kyslík ze vzduchu. V generátoru dochází k tomu, že molekulový kyslík se rozštěpí na atomární kyslík, který je vysoce nestabilní a proto se hned váže k jiné molekule kyslíku. Díky tomu vznikne tříatomový kyslík, který má velkou dezinfekční schopnost.

 

Ptáte-li se proč mě ozónový generátor tak zaujal, jedná se o to, že tříatomový kyslík je běžně i v naší atmosféře. A to je ten důvod, proč je velice šetrný k našemu životnímu prostředí. Ozónový generátor je přístroj, který jsme nakonec využili k čistění od plísní v celém bytě.  Dnes si již generátor ozónu půjčujeme a domácnost si čistíme sami.

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Magie: Jak vyrobit škapulíř

Škapulíře jsou zřejmě nejstarší magická pomůcka, která se šíří všemi kulturami bez ohledu na kontinenty. Proto jsme nejrůznější škapulíře mohli spatřit v mykénských hrobech, v egyptských pyramidách, ale i u amerických indiánů. Vyrobit si ho můžeme i my. Když to nebude fungovat, tak se nic nestane, ale když bude ....
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11578

RSS:
Toplist