Rodina se soudí s duchem, který je týrá a krade!

- Rodina se soudí s duchem, který je týrá a krade!
Rubrika:  Zlobivá

Rodina se soudí s duchem, který je týrá a krade!

15.07.09, 11:53, autor: Kočička
Rodina z Medíny (Saúdská Arábie) se soudí s duchem, kterého obviňuje, že po nich hází kameny a krade jim mobilní telefony.

Čtenost -   Diskuze: (0
 


V Čechách by se řeklo, že je trápí zlomyslný šotek, Němci by zase tvrdili, že mají v domě poltergeista, arabská rodina mluví o džinovi.


Ať to je ale kdokoliv, rodina se kvůli zlomyslnému duchovi po patnácti letech soužení vystěhovala z domu.Podle místního listu Al Watan, se případem dokonce začal zabývat místní soud. V islámské teologii jsou totiž džinové uznávaným druhem duchů, kteří mohou lidi trápit nebo jim pomáhat.


"Začali jsme slyýchat divné zvuky," řekla hlava rodiny, která si nepřála být jmenována. "Nejdříve jsme to nebrali vážně, ale pak se začaly dít ještě divnější věci. Děti opravdu vyděsilo, když po nich duch začal házet kameny. Napřed na mě mluvil ženským hlasem, pak mužským. Říkal, že se musíme odstěhovat, jinak nás zničí," líčí muž vyhnaný z domu.Místní soud nakonec vydal prohlášení, že se snaží pravdivost tvrzení ověřit. I přesto, že je to očividně dosti těžké.


V muslimském světě jsou duchové součást mytologie, která je starší než islám. Obvykle se o nich říká, že jsou neviditelní, ale mohou na sebe vzít lidskou, nebo zvířecí podobu. Motivem jejich rejdů prý bývá pomsta nebo žárlivost.

 

 

 

Přečtěte si také:

Strašidla: Duchové

Strašidla: Poltergeist

 

ANKETA: Máte zkušenosti s poltergeistem?

Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Zlobivá"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:49

Přístupů:
1304111

RSS:
Toplist