Překvapte svou partnerku květinou, která vydrží

- Překvapte svou partnerku květinou, která vydrží
Rubrika:  Novinky

Překvapte svou partnerku květinou, která vydrží

09.02.15, 09:04, autor: LadyAnn
Bliží se svátek svatého Valentina (14.2) a mnozí z nás si jej oblíbili. Muži shánějí nějaký dáreček, nejčastěji květiny. A právě pro vás, pánové, máme originální tip! Už nemusíte kupovat za nemalé peníze kytici, která za pár dní zvadne. Překvapte svou partnerku růží, která vydrží čerstvá minimálně dva roky!

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Květinám sušeným, umělým či látkovým už dávno odzvonilo! Chceteli vaší polovičce udělat radost květinou, která vydrží, sáhněte po stabilizované. Svou čerstvost si zachová minimálně dva roky, neopadá a navíc ji nemusíte zalévat. V nabídce je nespočet barev včetně netradiční černé, modré či zelené. U samostatných květin to však nekončí! Z růží se vyrábí i různé druhy aranží nebo si na přání můžete nechat uvázat kytici přesně podle vašich představ.

 


Jak funguje proces stabilizace?

Dlouhověkost zajišťuje tekutá směs s glycerinem, kterou je čerstvá růže napuštěna. Při tomto procesu, který trvá 3 – 7 dní, může dojít i ke ztrátě barvy. Ta je pak nahrazována pomocí potravinářského barviva. Následně jsou rostliny omyty a uskladněny po několik dní v sušárně.

 

 

 

 

 

Cena: 209 Kč/ks; 298 Kč/růže v dárkovém balení; koupíte na www.originalni-zahrada.cz.

 
Zdroj: PR
 • Daniel 29.09.21, 15:26

  Rozbalit 1.

 • Daniel

  Posílal jste už někdo květiny přes kurýra partnerce? Jak to funguje? Jak se ta květina vybírá a je to o hodně dražší?

 • Roman 30.09.21, 23:12

  Rozbalit 2.

 • Roman

  Dražší to rozhodně není, já jsem pořídil 100 růží, které jsem nechal partnerce doručit kurýrem jen za 1600 i s dopravou. Funguje to po celé republice a můžete poslat kytku i se vzkazem. Navíc to vozí v chlazeném autě, takže kytka po cestě neutrpí na kvalitě.

 • Daniel 01.10.21, 23:22

  Rozbalit 3.

 • Daniel

  Mohu se zeptat, od koho jste květiny objednával?

 • Roman 03.10.21, 21:57

  Rozbalit 4.

 • Roman

  Květiny jsem objednával od florea.cz Měl jsem na ně několik dobrých referencí od kamarádů, takže jsem šel poprvé téměř na jistotou. Mají to opravdu zmáknuté a dokáží doručit květiny opravdu čerstvé.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
296404

RSS:
Toplist