6 důvodů proč jít na erotickou masáž

- 6 důvodů proč jít na erotickou masáž
Vyšlo v blogu:  Janči blog

6 důvodů proč jít na erotickou masáž

15.10.18, 15:50, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Erotická masáž v podstatě vychází z klasické masáže, rozdíl tkví pouze v tom, že ta erotická spojuje příjemné pocity se vzrušením. Masáž jako každá jiná přináší spoustu zdravotních výhod. Je to balzám nejen pro duši, tělo, ale i pokožku.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Na erotické masáži není nic špatného, přesto ještě dnes panují v tomto ohledu předsudky. Pokud patříte mezi ty, kteří s tím nemají problém, pak si přečtěte, jaké bonusy plynou z erotické masáže.

Naprosté uvolnění

Erotických masáží existuje nespočet druhů. Ať už si člověk vybere jakoukoliv, přináší člověku naprosté uvolnění. To je dnes v hektické době plné stresu potřeba.

Lepší masáž než nevěra

Je mnohem lepší, když muž, kterému se doma nedostává potřebné sexuální frekvence, vyrazí na erotickou masáž, než aby si hledal „bokovku“. Pravdou je, že některé ženy nechtějí spát se svým partnerem tak často, jak on by si přál. Erotická masáž může dokonce přispět k rozvoji erotické fantazie.

Výborná předehra

Erotické masáže mohou posloužit i jako výborná sexuální předehra. Na masáži se člověk uvolní, pozitivně naladí, rozproudí se mu krev ve všech částech těla a doma pak už stačí jen jít na věc.

Pozitivní přínos pro pokožku

Během masáže se logicky využívá olejů, které vyživují a hydratují pokožku. Mimo jiné se díky mnohým přípravkům pokožka čistí a odplavují se z těla nahromaděné toxiny. Pokožka je po masáži hladká, jemná, provoněná.

Naprostá diskrétnost

U erotických masáží můžete počítat s tím, že vše bude probíhat v naprosté diskrétnosti. Pokud se tedy ostýcháte, nemusíte se nikomu zpovídat. Hodně lidí má obavu z toho, co by tomu řekli druzí – nikdo o tom vědět nemusí.

Masáž + občerstvení = rozmazlování

Dnes je už běžnou součástí jakékoliv masáže ve slušném salonu, že vám nabídnou občerstvení. Ať už jde o alkoholický či nealkoholický nápoj, podle druhu masáže, ovoce, čokoláda apod. U erotické masáže tomu není jinak. Abyste se cítili opravdu skvěle, nesmíte mít žízeň a ukojeny budou různé choutky – včetně chuťových pohárků. 

 
 • Vašek 11.04.22, 23:32

  Rozbalit 1.

 • Vašek

  Dopřáváte své ženě erotické masáže? Můžete mi někdo trochu poradit jak na to? Jak na správnou erotickou masáž ženy, kterou by si užila?

 • Michal 20.04.22, 00:26

  Rozbalit 2.

 • Michal

  Často své ženě dopřávám masáže klasické, které postupně převedu na erotickou masáž. Líbí se jí to, ale mě potom také. Koupil jsem i masážní hlavici, kterou dokáži udělat ženě silný kolikrát i mokrý orgasmus.

 • Vašek 23.04.22, 23:35

  Rozbalit 3.

 • Vašek

  Jakou masážní hlavici jste koupil? Co si pod tím mohu představit?

 • Michal 25.04.22, 11:52

  Rozbalit 4.

 • Michal

  Podívejte se na masážní hlavici https://e-kondomy.cz/masazni-oleje/masazni-strojky/evolved-wanderlust Uvidíte, že tím odkážete své ženě udělat opravdu silný zážitek, že se bude třást ještě hodinu po tom.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Potraviny - zázračné léky

Skutečně, je to tak. V potravinách se vyskytuje velké množství přirodních léčiv, které nám mohou pomoci v našich zdravotních problémech nebo jim úplně předejít. Máme přirodní antibiotika, antiparazitika, antibakteriální potraviny, či antioxidanty, projímadla a potraviny s mnoha dalšími léčivými účinky. Stačí jen vědět kde hledat.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
14319

RSS:
Toplist