Zumbaraton

- Zumbaraton
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Zumbaraton

21.04.10, 14:50, autor: Nikol , Hodnocení: 50% (2 hlasy)
Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé!

Čtenost -   Diskuze: (0
 

"Můžu skončit dřív?"..."Nemusím dotančit do konce, že ne?"...typické a nutno dodat, že úplně zbytečné dotazy všech dam před zahájením Zumbaratonu. Před námi je pět hodin zumby, vyhrává ta, která vydrží do konce a zároveň bude nejlépe tančit. Všichni si myslí, že to nevydrží, což se po pár hodinách ukazuje jako naprostý nesmysl.

Zahajujeme ve 13 hod 20. března, krátké úvodní slovo a vrháme se do první hodiny plné zumby. Jsou čilé nejen dámy, ale i lektorky, takže všichni ode mě (Nikol) dostávají pořádně do těla. Druhá hodinka je trochu odpočinkovější s Aničkou, cheme sice, aby dámy odpadly, ať je výběr vítězky jednodušší, ale nechceme je zničit úplně. Prostřední hodinu patří prostor Marušce, která všechny opět pořádně "rozblbne" a nikdo neodchází se suchým tričkem. Jsme za polovinou a stále nikdo neodpadá....moment, pozor, jedna dáma končí, ale proč? Už nemůže? "Kdepak, já jen už musím jet, jinak bych zůstala," říká v šatně.

 Tak jak to bude dál, odpadne vůbec někdo? Čtvrtou hodinu si všichni užívají s Verčou, nejen že se cvičí, ale Verča doplňuje kroky i hezkým vyprávením, u kterého se všichni baví. Odpadává další účastnice, ale že by nemohla je prý nesmysl, taky už musí jet, ale bylo to bezvadné a na zumbě prý sice byla poprvé, ale nikoli naposled. Máme před sebou poslední hodinu, těla vypadají zničeně, tváře vesele, což se ještě umocní nástupem Terky, která všechny ještě jednou rozhýbe v latinsko-amerických rytmech.

Porotu čeká nelehký úkol, odpadly jen dvě účatsnice, všechny jely naplno, mnoho zvládlo u toho všeho navíc držet krásný výraz, tak koho dáme na první místo? Po mnoha minutách váhání nakonec vyhrává Ivana Trávníčková (z kurzu od Nikol - ještě jednou blahopřeji, IvčoSmile), která si odnáší výrobky od společnosti Fitco, Zumba kalhoty a Zumba tričko. Všichni se ještě chvílí povalují a nabírají síli a pak již všichni odcházejí s kopou propocených triček, snad s dobrým pocitem a s účastnickým listem.

Dámy, vzkaz pro vás všechny: Neuvěřitelné! Máte náš veškerý obdiv za to, s jakým nasazením jste do maratonu nejen šly, ale jaké nasazení jste celou dobu držely a také jak jste odcházely. Pokud se nemýlím, tak všechny odešly po svých, jak jste vypadaly další dny netuším, ale podle toho, co jsem viděla, věřím, že jste to bravurně zvládly a zumabraton na vás nezanechal žádné následky! Byly jste báječné, gratulace vám všem!

 

- fotogalerie

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Hodnotili 2 čtenáři | Průměrné hodnocení: (50%)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • shrnutí tanečního víkendu ve Vysokém nad Jizerou ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
23432

RSS:
Toplist