Živím se sexem

- Živím se sexem
Rubrika:  Smyslná

Živím se sexem

03.12.08, 00:01, autor: Plavovláska
Zcela otevřená zpověď studentky, která si přivydělává provozováním placených sexuálních služeb.

Čtenost -   Diskuze: (279
 

Dalo mi hodně práce tento rozhovor uskutečnit. Z jeho obsahu pochopíte přesně proč, ale ve zkratce - slečna si přeje zůstat anonymní. Žije totiž dvojí život. A v žádném případě si nepřeje, aby ji její "pan Hyde" zničil její život oficiální.

 

Proto jen z polostínu můžeme sledovat zvláštní situaci krásné, inteligentní, vzdělané a sečtělé mladé ženy, která má problém s hranicemi vlastní morálky. Řeší to zajímavě, od svého druhého já, obyčejné prostitutky se vnitřně distancuje. A já se ptám s kým vlastně mluvím? S prostitutkou nebo studentkou práv, budoucí advokátkou nebo snad soudkyní?

 

Říkejme jí třeba Iwa ...

 

Proč nechcete zveřejnit alespoň jméno? Vaše jméno je vcelku obvyklé, těžko by si Vás s tím někdo spojil?

To se mýlíte. Moje jméno, obor který studuji, oblast ze které pocházím - už to je dostatečné na identifikaci. Pokud by to někdo najít chtěl, asi by to dokázal.

 

Jste tajemná jako hrad v Karpatech. Nabízí se otázka, proč jste vůbec souhlasila s rozhovorem ...

Upřímně to nevím do teď. Ještě cestou sem jsem měla chuť prostě nevstoupit. Nevím co mě sem žene. Možná jakási touha, která ma prazáklad v křesťanské zpovědi. Vyznat se ze špatností a doufat v očištění.

 

Tedy uznáváte, že to co děláte je špatné?

Tak ani to nevím, nebo nejsem si jistá. Na jednu stranu jistě. Veškeré ideály o velké lásce a "tom pravém" jdou vniveč, na druhou stranu - proč by měly? Já přece mám partnera, kterého miluju. To co dělám je jen využití potenciálu, který mám. A to co nejekonomičtěji. Za co nejméně času a práce co nejvíc peněz. Mluvily jsme spolu mockrát. Mohla bych jít do pekárny na noční a nebo skládat košíky do hypermarketu...  Dělala bych to denně spoustu hodin a vydělala bych si za měsíc to, co jsem schopna si vydělat za den.

 

Prostitucí

Ano, chcete-li prostitucí. Ale neurážejte mě prosím despektem, nebo odejdu. Nemyslím, že máte právo mě soudit. Zvlášť když Vám poskytuji atraktivní téma. Potřebujete mě víc než já Vás. Jde Vám přece o čtenost.Čím vyšši čtenost, tím více peněz. Děláte to přece taky kvůli penězům, ne?

 

Všichni pracujeme kvůli penězům, ale mě moje práce baví. Ale vraťme se k Vám, tady nejde  v tuto chvíli o mě.

Mě moje práce také baví. A myslím tím teď práva. Opravdu se těším do praxe. Společnici dělám jako brigádu. Každý student má brigádu, aby se vůbec na škole udržel a uživil. Já nemám rodiče, kteří by mi do baťůžku ke knižkám  přibalili zlatou platební kartu. Naši mi stěží zaplatí stravenky a kolej.

 

Nebydlíte přece na koleji. Vím, že provozujete privát.

(Rozesměje se) To si myslíte, že bydlím v práci? Privát, kde pracujeme ještě s kolegyní je pracoviště. Obě to tak bereme. Neříkám, že se nestane, že bych tam přespala, když je pozdě a jsem unavená, ale bydlím normálně na koleji. Musím se taky učit, připravovat se na zkoušky ...

 

Takže od rodičů si necháváte zaplatit menzu a kolej a to co si vyděláte je Vaše kapesné? Kolik si tak měsíčně vyděláte?

Moment hned dvě věci, paní redaktorko, takhle naše dohoda nebyla. Snažíte se mě stále urazit. Copak jsem nějaký vydřiduch? Vydělám si daleko víc než cela naše rodina dohromady. Vážně si myslíte, že bych si od nich ještě brala penize? Občas sice neco musím, protože jsem našim řekla, že dělám v hypermarketu a oni vědí, kolik si taková "vyskladňovačka" vydělá. Takže občas si něco vezmu, ale jinak jsem jim řekla, že se budu živit sama, ať si nedělají starosti. No a k tomu kolik si vydělám - řekla jsem Vám, že o tom se bavit nechci a nebudu.

 

Ani velmi rámcově? Řekla jste, že si vyděláte víc, než celá vaše rodina ...

Ano, celá naše rodina a mám tím na mysli i prarodiče a pracující sourozence. Měsíčně mám víc než oni všichni dohromady.

 

Tak to je ale velice slušný příjem. Ale napadá mě, jak to můžete utajit? Přece když máte tolik peněz, tak si něco kupujete, neptají se Vaši?

Jistě by to mohl být problém a zpočátku byl. Koupila jsem si víc než bylo zdrávo. Hlavně šaty a počítač, horské kolo... Naši se vyděsili, že kde na to beru. Nevěděla jsem jak to řešit, tak jsem řekla, že jsem si vzala půjčku, studentskou. To se málem zhroutili, že jsem si to měla nechat až půjdu do praxe, ne utrácet za blbosti. No a tak jsem zjistila, že mají pravdu. Budu potřebovat peníze až dostuduju, takže teď moc neutrácím. Žiju si tak, že si můžu dovolit kosmetiku, saunu, nějakou kulturu, sem tam si něco malého koupím, ale většinu si ukládám. Až dostuduju, tak si zařídím kancelář a koupím si byt. To už nějak našim vysvětlím. Partnerovi třeba řeknu, že mám hypotéku.

 

A propó partner!

Ano, partner...

 

Máte dlouhodobého partnera pokud vím, plánujete s ním budoucnost. On vůbec netuší co děláte?

Ne, ani omylem. Chodíme spolu od střední a máme se rádi, plánujeme budoucnost, rodinu.

 

Takže netuší?

Jistěže ne! Proboha. Copak si myslíte, že tohle by normální chlap rozdýchal? Každej touží po prostituce, nejlépe aby to byla sousedka a dávala zadarmo, ale doma? Doma ji nechce mít žádný. Až mi přijde úsměvné, jak často si muži povídají o tom, jak chodí tajně k sousedce (rozesměje se). Copak vážně nechápou, že i jejich žena je něčí sousedka? Tohle si prostě nepřipouštějí.

 

Nezdá se vám pokrytecký takový dvojí život?

Jistěže je pokrytecký. Počítám však s tím, že vzpomínky na toto vytěsním. Zapomenu na to a za dva roky klidně odpřisáhnu, že se nic takového nestalo.

 

Teď mě napadá: Co když potkáte některého ze svých současných zákazníků pak v praxi? Třeba jako advokátka?

To těžko. Klienty si pečlivě vybírám. Nechodím s těmi, kteří si na to šetří půl roku a pak si jdou užít. Takoví to mají jako velký zážitek a je pravděpodobné, že si to budou pamatovat do konce života. Mám klientelu mezi lidmi, kteří to dělají běžně a ve skutečnosti když mě potkají už za týden jen si mlhavě vybaví, že jsme se někde potkali, ale pořádně ani neví kde. Taky je to o vizáži. Na privátě jsem v korzetu, sukýnce, hodně nalíčená často v paruce. Vypadám prvoplánově ordinérně. V civilu chodím v kostýmku a vlasy vyčesané a velmi pečlive sepnuté. Tak nosím brýle a téměř se nelíčím. Nejsem té slečně z privátu moc podobná.

 

Stylizujete se do ordinérní lehké holky?

Ano, je to tak pro mě jednodušší. Připadám si jako bych hrála nějkou roli. Že to nejsem já. Ten vnitřní distanc mi ulehčuje práci.

 

Takže vám se sex s těmi muži nelíbí?

Já mám sex ráda, ale to co dělám s nimi není ani sex. Je to jen tělocvik. Prostě si zasportuju, posiluju, zpevňuju svalstvo nohou, břicha, zad a dostávám za to zaplaceno.

 

Jste v tom výjimečná? Co vaše kolegyně z privátu? Taky k tomu tak přistupuje?

Ale jistě. Myslím, že tak k tomu přistupujeme všechny. Jsou to jen reklamní řeči o nadrženosti a jak se nám to líbí a jak to máme rády. Je to celé nesmysl. Je to jen práce a opravdu to jako sex nevnímáme. Vybavuju si situaci z loňska, ta to přesně vystihuje. Měly jsme s kolegyni jednoho klienta, byl to Němec a chtěl nás obě. A znáte to, jak je před Vánoci, tak si povídáte pořád o dárcích, nebo o tom co budete péct, kam pojedete... no a my dvě si při obsluhování toho klienta vymněňovaly recepty na vánoční cukroví. Dodnes si pamatuju recept na ořechové obloučky, protože mi ho kolegyně celý provzdychala. To aby klient nic nepoznal. On si chudák myslel, jak si to užíváme (směje se).

 

Copak vám se nestalo, že by se Vám nějaký "klient" opravdu líbil a Vy byste se s nim milovat chtěla?

No to v žádném případě! S klientem se NIKDY nemiluju. A ani mě to nenapadne i kdyby byl sebekrásnější a sebesympatičtější. Prostě je to jen zákazník a já mu provádím svou službu, stejně jako třeba masérka, nebo pedikérka ... Není v tom rozdíl. Není v tom vůbec nic osobního.

 

Nechovají se někdy k Vám tak, že je to pro Vás ponižující?

Nevím přesně co tím myslíte. Pokud máte vulgární výrazy, tak ty k sexu prostě patří a je spousta lidí, kteří vulgarity použivají i v běžném sexu protože je to vzrušuje a řekla bych, že to prostě patří do sexuálních praktik. Pokud si myslíte, že se ke mně chovají rovnou jako k nějaké pouliční "šlápotě" tak to ne. Říkala jsem, že si klienty pečlivě vybírám a ti, kteří chodí ke mně se prostě umějí chovat a vědí, že dělám jen službu. Stejně jako se nechovají vulgárně ke kadeřnici, tak se nechovají vulgárně ke mně.


Já velice výrazně cítím Váš distanc od toho Vašeho druhého života. Nějak mi teď přišlo na mysl, jak jeden můj kamarád používá hezký příměr, že některé ženy jsou jen věšák na prsa a vagínu. A když Vás tak poslouchám mám pocit, jako byste právě o takovém ramínku mluvila ...

Zajímavé. Asi ano, to je představa se kterou bych se lehce ztotožnila. Prostě v práci se ze mě stává jen věšák na vagínu a prsa a nejsem to já.

 

Co když přece jen nějak vyplave napovrch co děláte? Dozví se to někdo z Vašcih známých, Váš přítel?

To si vůbec nepřipouštím. To se prostě nestane a kdyby něco hrozilo, tak budu tvrdě zapírat.

 

Nějaké fotky nebo videa neexistují?

Fotky mám na webu samozřejmě, ale na všech mám odvrácenou hlavu tak, aby mi nebylo vidět do obličeje a na všech jsem v paruce. Taky tohle, aby to někdy v budoucnu nevyplavalo je důvod, proč jsem velice striktně odmítla focení a různé online show. To dělají totiž holky na školách nejčastěji. Ale já se snažím, aby neexistovalo nic, žádný problematický materiál, se kterým by mě bylo možné spojit.

 

Takže mně tedy asi hodně věříte?

No ... Ve skutečnosti o mně moc nevíte.Nic z toho co o mně víte nemusí být pravda. Kromě toho, že dělám to co dělám a Vy jste si mě vlastně přes web našla. Klidně můžu být prodavačka z Tesca ...

 

Nebojíte se pohlavních chorob? AIDS třeba?

Ten strach tam samozřejmě je, ale AIDS můžete chytit i doma od manžela, který se právě vrátil ze služební cesty se sekretářkou ...

 

No přece jenom ta pravděpodobnost je v případě prostituce daleko větší že?

Ano to je... Snažím se dělat všechno pro to, abych riziko minimalizovala. Prezervativy, pravidelné testy na AIDS ... Taky výběr klientů. Ale máte pravdu, jsem v rizikové skupině.

 

Já se Vám otevřeně přiznám, že jsem z toho dost vedle. Upřímně jsem od našeho rozhovoru čekala nějaké pikantnosti, příhody, trapasy, nebo jen prosté erotično. Ve skutečnosti si Vás vůbec neumím představit v té roli o které mluvíme. Působíte na mne spíš jako profesorka ze střední ...

To jsem nesmírně ráda. Potvrzuje to jen to o čem mluvím. Nikdo si mě nespojí s tou uhihňanou, zmalovanou, vláčnou samičkou s vlhkou pusinkou ...

 

Wow! Tak teď na mě ovšem "erosenka" dýchla...

(Smích)

 

 

 

 

ANKETA: Myslíte si, že je prostituce služba jako každá jiná?

 • hollis19 24.07.12, 17:03

  Rozbalit 260. Privát

 • hollis19

  Ahoj, hledám plnoletá děvčata, která by chtěla pracovat v privátu ve Švýcarsku. holky tam jsou z Česka a Slovenska. Hygiena a prostředky k vykonávání práce jsou zajištěny. Odvoz tam i zpět je zajištěn, spaní je zajištěno také. Pokud máš zájem, neváhej mě kontaktovat pro bližší informace na můj mail hollis19@seznam.cz
  Nezáleží z jakého jste regionu ;)

 • Zdeněk 29.09.12, 17:24

  Rozbalit 261. Dívka má úroveň.

 • Zdeněk

  Já tuto dívku hodnotím kladně. Jestliže je pro muže žádoucí, proč by toho nevyužila? Kdyby byla nepřitažlivá, nikdo by do ní ani nekopl. Prostě "TO" dostala do vínku, tak co! Já jsem muž a kdyby mi někdo za takové služby chtěl platit, taky bych to dělal. Mohu říci - škoda, že o této slečně nevím, rád bych k ní zašel.

 • šrek 29.10.12, 15:17

  Rozbalit 262. ++ěěěěěšč+ĚŠŘČŽÝěščřžýý

 • šrek

  maš rada mal kluku

 • Mišan 10.12.12, 17:29

  Rozbalit 263. Asi se stydíš.....

 • Mišan

  ale to určitě ne, kdyby jsi se styděla tak nic podobného o sobě říkat nebudeš. Já takovýto sex odmítám, každý člověk by měl mít svou hrdost a také úctu k sobě samému. Co myslíš tím, že za pár let klidně "odpřisáhneš" že nic takového nebylo to jistě svědčí o tvém charakteru. Není to také podraz na tvého přítele? Partneři mají o sobě všechno vědět i o nemocech a takový přenašeč viru HIV o tom ani vědět nemusí. Bylo by určitě správné, aby se to o tobě vědělo, člověk má právo vědět s kým jedná, takto může předpokládat, že všechny absolventky VŠ jsou silně ojeté mašiny. Nechtěl bych tě ani jako advokátku podle mně jsi zkrátka špatný člověk, který by byl schopen i vraždy, kdyby se to utajilo. Závěrem žádám a prosím všechny tvé sexuální partnery, aby se snažili tě poznat a zveřejnit tvou sexuální aktivitu. Až jednou budeš skládat slib na VŠ nebo poslouchat přísahy u soudu vždy si vzpoměň jak ty jsi ochotna odpřisáhnout cokoliv - jsi zkrátka dobrá stejně jako nafukovací panna a ta není štětka, štětka jsi ty.

 • jakub 28.03.13, 11:25

  Rozbalit 264. že ti není hanba

 • jakub

  chudák nic netušící přítel.

 • Honza 29.11.13, 14:20

  Rozbalit 265. Typická právnička?

 • Honza

  Odporná, slizká, emočně vyčpělá, nemorální čubka. Ne snad proto, že se živí prostitucí, ale proto že ze svého přítele dělá kvůli penězům debila. Nemá chudinka odvahu přiznat pravdu ani sama sobě, tak jenom "vytěsňuje" a vytěsnila toho ze sebe už opravdu dost. Zbyla zrůdička, která jednou bude dělat právo, v tom nejhorším případě se dostane i k tvorbě zákonů. Z jejích lží je mi na blití.

 • aneta 25.12.13, 20:08

  Rozbalit 266. ahoj

 • aneta

  Hezke vanoce. A stastni. Novi. Rok

 • pavl 05.01.14, 15:20

  Rozbalit 267. kritika

 • pavl

  Odjakživa byly prostitutky ajejich negativní vliv ve společnosti ve velice negativní. Nabalují se zde pouze kriminální živly a tím se i taková prostitutka se prakticky stává juejich podporovatelem. Dle mého názoru je prostituce zavržení hodna, protože prostitutky jsou horší špína než pouliční svinstvo. Vždy jsem odsuzoval prostituci jako něco nehorázného. Bohužel jusem měl jednu kamarádku, která byla bez práce. Má sice vysokoškolský diplom, ale jak jsem zjistil později, nechtělo se jí pracovat. Snažil jsem se ji pomoci jak ekonomicky tak duševně. Když měla nastoupit do zaměstnání, nepřišla a jak jsem zjistil, dělala prostituci. Samozřejmě jsem s ní přerušil kontakty. Doneslo se mi, že mne však pomlouvala. Byl jsem její kamarád již hodně let, ale ona si myslela, mže snad ji budu živit anebo co jiného. Nic jsem s ní neměl a to mne okolí dokonce nazývalo úchylem. Proč prý s ní jsem nic neměl atd. Vždyť to byla kamarádka, s těmi se nic takového nedělá. Ale jakmile se stala prostitutka tak jsem ji zavrhl na doživotí. Bohužel.

 • Patrik 11.02.14, 18:05

  Rozbalit 268. taky můžu

 • Patrik

  Taky bych se tím mohl živit. Dal bych si Clavin a jel bych jako ďábel

 • Jarda Přeučil 21.02.14, 13:23

  Rozbalit 269. Fandím!

 • Jarda Přeučil

  Sex je krásný a za peníze je prospěšný. Držím palce a kdybych byl pěkná studentka, dělal bych to samé.

 • Aleš Homolka 23.02.14, 02:01

  Rozbalit 270. keci,prdy,bedary

 • Aleš Homolka

  no hezký,fakt... Kolik vám je oběma že se tamnejde když chklap chce tak mu podržim. Více méně jsou to moralistický keci ne zpověd spíš se snaží před bohem zduvodnit jako každá profesionálka že k tomu má humanistický bavíta jako že teda strašný a pak vlastně vo nic pohnutky... a ty jako u většiny holek tohoro tipu
  jsou šetřím na budoucnost a nebo mám dítě..... jsem sama..... No každopádně tuto službu muže vykonávat pouze dívka s i.q. houpacího koně...... No ale o to nám vlastně i jde protože nejlepší milenka je nezletilá retardovaná nezletilá blondýna...... To že její partner neví o jejím přivídělku je při vší skromnosti opravdu neuvěřitelná blbost a to spíš s ohledem k jejím profesionálním schopnostem zasportovat si celkem chápu jeho slabost kterou k ní chová. Tyhle holky se většinou uchlastaj nebo začnou fetovat protože začnou bejt schizofrenní a hlavně at nepočítá s tim, že s toho vyskočí jako z tramvaje.... To se jí nepovede a hlavně upozornuju e jí nějakej zákazník pozná a tohle je přesně ten moment kdy se z holky stává opravdu prostitutka a přestává to mít jako adrenalínovej koníček..... pakliže stratí anonimitu tak pak už a to se stává v neuvěřitelných náhodných situacích které nemají logiku tak skončí v blázinci nebo s inijekční stříkačkouv ruce na lavičce v parku..... No opravdu mladická nerozvážnost v kombinaci s naivitou a dravostí a krásou je skutku vražedná kombinace...... Tot vše..... a to ještě netušítě že Máří Magdaléna byla prostitutka....... tak je v tom asi nějaká simbolika že holky čekaj v bordelech na svého prince či krále nebo jak to nazvat že...... No nezbývá než pořát hodně štěstí at se to povede dřív než dotyčné natrhne její přítel ne zadničku ale drštičku......!!

 • Korolina 19.01.15, 23:14

  Rozbalit 271. Dosug

 • Korolina

  Escort girls models in Moscow http://regmodels.ru

 • Jiří Sommer 17.12.15, 10:05

  Rozbalit 272. žebna

 • Jiří Sommer

  pěkn á kundička

 • Gigol 05.02.16, 15:29

  Rozbalit 273.

 • Gigol

  Chces se poradne vysoustat s mladym peknym svalnatym muzem ve veku 25? Zkus gigolo4you.cz udelam ti z vaginy strikajici niagaru

 • Pert 23.04.17, 10:38

  Rozbalit 274. Seka

 • Pert

  N. To jsem tedy od takové blondsky nečekal...

 • 12763 21.11.17, 20:54

  Rozbalit 275. PROBOHA

 • 12763

  Když už sem musíte něco psát, naučte se alespoň základy gramatiky.

 • Dáša 07.09.23, 21:59

  Rozbalit 276.

 • Dáša

  Chci se tu zeptat zkušenějších. Nějak jsem v poseldní době přišla o chuť na se. Prostě na to moje tělo nemá chuť a mně to vadí, protože dřív jsem sex měla hodně ráda a vždy jsem se u toho dokázala skvěle uvolnit. Poradíte mi prosím někdo, jak si zase získat pořádnou chuť?

 • Jitka 07.09.23, 22:01

  Rozbalit 277.

 • Jitka

  Také jsem to takhle jednu dobu měla, že jsem úplně ztratila chuť na sex. Dlouho jsem to ale nějak přecházela. Pak mi to začalo vadit dost, a tak jsem začala hledat řešení. Našla jsem ho tak, že jsem našla prášky pro ženy, které dokáží zvyšovat libido. Díky tomu jsem zase dostala pořádnou chuť. Od té doby už si to ani jinak nedokážu představit.

 • Dáša 09.09.23, 09:40

  Rozbalit 278.

 • Dáša

  Prášky pro ženy? Nevěděla jsem, že existují i prášky pro ženy. Jaké to jsou?

 • Jitka 11.09.23, 21:28

  Rozbalit 279.

 • Jitka

  Také se musím přiznat, že jsem byla překvapená, když jsem na to narazila. A také se musím přiznat, že jsem za to hodně ráda, a že už si to bez nich nedokážu ani představit. Můžete je vyzkoušet sama https://supererekce.cz/6-fly-pro-zeny

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1805373

RSS:
Toplist