Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

29.05.08, 00:00, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá věštec Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Jitka z Moravského Krumlova, 26 let: Vážený pane věštče, mám velký problém. Zamilovala jsem se do ženatého muže, který má dvě malé děti. Zdá se, že jsou mé city opětovány, ale mám z toho nepříjemný pocit. Sama pocházím z rozvrácené rodiny, vím jaké to je, když žena zůstane s dětmi sama, takže bych velice nerada rozbila rodinu. Na druhou stranu myslím, že jeho manželství už stejně dávno nefunguje a rozpadne se i když v tom nebudu já nijak figurovat. Můžete mi poradit? Jak se ta situace bude dál vyvíjet? Mám z toho vycouvat?

 

Rudolf Hloušek: Vážená slečno Jitko, muž,  o kterém hovoříme, je člověk, který je "problematický". Je hodně nespokojený a nelíbí se mu jak žije, pořád by chtěl někam dál a poznávat něco jiného. Problém je ale v něm, nikoliv v jeho okolí. Je pravdou, že svou současnou rodinu s největší pravděpodobností rozbije, ne proto, že by snad byla špatná, nebo aspoň nějak horší než jiné rodiny, ale prostě proto, že chce zkusit zase něco nového. Je sobecký a nezodpovědný. Samozřejmě můžete do toho vztahu jít a zřejmě by i nějakou dobu fungoval. Dokonce byste mohli mít i  potomka, ale dříve nebo později odejde i od Vás.  Takhle se bude chovat celý život, jen intervaly mezi výměnami partnerek a rodin se budou zkracovat. Rozhodněte se tedy sama. Nyní jste v situaci, kdy ještě bezbolestně můžete. Přeji Vám hodně štěstí, slečno Jitko.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055820

RSS:
Toplist