Václav Neckář je po lehké viróze ve výtečné kondici

- Václav Neckář je po lehké viróze ve výtečné kondici
Rubrika:  Ze společnosti

Václav Neckář je po lehké viróze ve výtečné kondici

06.12.12, 00:00, autor: Kočička
Václav Neckář se zdárně zotavuje z virového onemocnění a tento týden opět začíná naplno zkoušet program Půlnočního turné 2012.

Čtenost -   Diskuze: (1
 


„Viróza skolila celou naši rodinu, ale už jsme na tom všichni mnohem lépe. Na jednu stranu jsem rád, že jsme si to vybrali teď a ne v termínu koncertů. Vracíme se tedy v plné síle ke zkoušení i k živému hraní s kapelou, už moc těším a doufám, že naši věrní fanoušci budou moci tu radost zažít s námi na třech vánočních koncertech, které nás čekají už za dva týdny – 17. 12. v Pardubicích, 18. 12. v Plzni a 19. 12. v Praze,“
říká Václav Neckář.Na koncertech jej doprovodí kapela Bacily, chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Exkluzivním hostem Půlnočního turné 2012 je další legenda české populární hudby, Marie Rottrová. Na Půlnočním turné 2012 spolu s novinkami z posledního Neckářova alba, včetně hitu Půlnoční, zazní i evergreeny jako je Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj Dobroděj a řada dalších. Chybět nebudou ani tradiční české koledy.V adventním čase se Václav Neckář intenzivně připravuje nejen na vánoční turné, ale také na dokončení nového videoklipu k nostalgicky vzpomínkové skladbě Bejvávalo, která je s podtitulem Dobrý časy ústřední písní stejnojmenného alba. Obrazového ztvárnění úspěšného singlu se ujala režisérka Lenka Wimmerová (např. TV seriály Soukromé pasti, Terapie, TV film Nespavost). Klip se natáčel v zámeckém parku v Lysé nad Labem a objeví se v něm herecká dvojice Jiří Mádl a Tereza Voříšková. V souladu s názvem písničky se točilo netradičně – na klasický filmový materiál.

 

Vstupenky na Půlnoční turné 2012 jsou v prodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.cz, Ticketportal – www.ticketportal.cz a v prodejnách sítě Bontonland – www.bontonland.cz v cenách od 490 do 790 Kč.

 

 

TERMÍNY TURNÉ

17. 12., 19:00 - ČEZ Aréna Pardubice

18. 12., 19:00 - TJ Lokomotiva Plzeň

19. 12., 19:00 - Tipsport Aréna Praha

 
Zdroj: FOTO Dušan Tománek
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:01

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
352940

RSS:
Toplist