U Dobré myšlenky

- U Dobré myšlenky
Vyšlo v blogu:  U Dobré myšlenky

U Dobré myšlenky

26.11.04, 00:00, autor: CentrumTance , Hodnocení: -
Ohlédnutí za taneční událostí

 

Vystoupeni v restauraci U Dobré myšlenky

Datum

9.10.2003

Popis

Pár kroků od metra Karlovo, resp. Palackého náměstí je v malých uličkách skryta restaurace, jejíž název napovídá, že potěšit své chuťové buňky právě zde je opravdu dobrým nápadem.

Restaurace U Dobré myšlenky u příležitosti svého otevření uspořádala slavnostní raut, na kterém vskutku teklo víno proudem a kde se pod voňavými a lákavými dobrotami stoly jen prohýbaly..

Slavnostní atmosféru večera dokreslilo ohnivé vystoupení žonglérů Centra Orientálního Tance a orientální vystoupení tanečnic COT Antey a Kristýny. Z pohledů diváků bylo patrné, že se opravdu líbily. (viz foto)

Prožili jsme

Silvestr 31.12.2003

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
Profil blogu
Profil blogu "U Dobré myšlenky"
Profil blogu
Založen:
13.8.2009 13:17:19

Přístupů:
3236

RSS:
Toplist