Tipy na svěží letní líčení

- Tipy na svěží letní líčení
Rubrika:  Krásná

Tipy na svěží letní líčení

01.07.21, 00:00, autor: Michaelle
Konečně je tu léto a s ním i hřejivé sluneční paprsky. S nimi ale jako každý rok přichází otázka, jak a zda se vůbec líčit, když hodiny strávené u vody či nadprůměrné teploty stejně udělají s make-upem své.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Základním letním pravidlem, kterého byste se měly držet, je to, že méně je někdy více. A obzvláště to platí ve dnech, kdy šplhají teploty nebezpečně vysoko a sotva popadáte dech. V takových případech vám make up na obličeji pouze udělá paseku a výsledek má do krásy daleko. Na druhou stranu jen málokterá žena je zvyklá se nelíčit vůbec, proto dejte v létě raději přednost schůdnější variantě.

Místo make-upu tedy volte matující či BB krémy, které vám pouze sjednotí barvu a pleť se nebude lesknout. Nechte však slunce, aby se postaralo o tmavší odstín a nezatěžujte zbytečně pokožku. Naopak zelenou máte v případě bronzeru či růže na tvář, která vám dodá barvu a nechá vyniknout rysům obličeje.

 

O co více ale šetříte časem na celkovém podkladu, o to více ho věnujte očím a obočí. Správně vytvarované obočí a dlouhé řasy dokážou zázraky. Zapomeňte na tmavé stíny a volte raději lehké odstíny. A pokud vás trápí krátké a řídké řasy, netrapte se zbytečně řasenkami, které se v horku stejně rozmažou, ale zkuste problému předejít přírodním sérem RevitaLash, které je v současnosti nejvyvinutější technologií v péči o řasy. Sérum bylo vyrobeno očním lékaře Dr. Michaelem Brinkenhoffem a je složeno ze směsi peptidů a rostlinných výtažků, tudíž nehrozí alergie či jiné problémy.

 

Další částí, na kterou se soustřeďte, jsou rty. O ty pečujte lesky či rtěnkami s UV ochranou a opět raději volte perleťové či růžové odstíny, které jen podtrhnou celkový nude look. Samy si musíte vyzkoušet, která značka vám nejlépe vyhovuje, přesto ale nedejte na reklamy a mějte ho, už kvůli ochraně před sluncem, neustále u sebe.

 

Nebojte se navíc sjednotit vaše líčení s outfitem a nechte u příležitostí, které líčení odporují vyniknout vaše pravé já. Budete potom mnohem více sebevědomé a nebudete se muset stresovat, zda pořád vypadáte tak, jako jste vypadaly ráno, když jste opustily koupelnu.

 
Zdroj: Archív 2015
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1335146

RSS:
Toplist