Testování bomb na vašem domě

- Testování bomb na vašem domě
Rubrika:  Zlobivá

Testování bomb na vašem domě

29.04.22, 09:08, autor: Plavovláska
Slovenská firma provádí testování bomb, do kterého se můžete se svým domem přihlásit ....

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Slovenská firma Pyro-Tech s.r.o. hledá v České republice zájemce, kteří by jí dovolili použít svůj dům za účelem testování bombardérů.


Funguje to následovně: Podepíšete jim formulář, oni Váš dům vybombardují a následně Vám budou platit 5 tisíc korun podpory + budete mít dopravu vlakem zdarma, vstupenky do ZOO pro celou rodinu a celou řadu dalších drobných výhod a benefitů.


Svůj dům můžete klidně opustit až v okamžiku, kdy na něj začnou dopadat první shozené bomby firemních bombardérů.


V případě zájmu Vám Pyro-Tech dodá i rozlícený dav, který na Vás při opouštění domu bude hulákat, proč jako nebojujete a ať se ihned vrátíte tam, odkud jste přišli.


Firma Pyro-Tech původně působila v Polsku, ovšem po analýze komentářů na sociálních sítích usoudila, že v České republice bude o jejich nabídku mnohem větší zájem.

 

Neváhejte, i jejich kapacity jsou omezené.


Hodně štěstí!
kontakt pro ČR: pyrotech666@gmail. com

 

 
Zdroj: FB, wild duck
  • Testerka 01.11.22, 09:49

    Rozbalit 1.

  • Testerka

    Tento smysl příspěvků teda vůbec nechápu, ale bude to dáno asi tím že ani při nejmenším nejsem cílovka, že? Já si nedovedu představit důvod proč bych měla na své domovisko nechávat strhávat bomby. Třeba u nějakého testera https://www.jis.cz/drevena-okna/ dřevěných oken by to člověk ještě dokázal pochopit, ale proč na rodinný barák? To mně teda vysvětlete.

 
Profil blogu
Profil sekce "Zlobivá"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:49

Přístupů:
1834606

RSS:
Toplist