,,Tantra - Cesta ke štěstí "

- ,,Tantra - Cesta ke štěstí "

,,Tantra - Cesta ke štěstí "

04.11.08, 07:35, autor: sweetinka , Hodnocení: 75% (2 hlasy)
Přítmí,mihotavé světlo svíček a tichá hudba jsou nejlepší atmosférou pro milování.Propojení s tantrickými technikami vás dovede až na vrchol blaha.

Čtenost -   Diskuze: (6
 

,,Tantra“

Tantra vás naučí prodloužit milování,oddálit vrcholový okamžik  a několikanásobně zvýšit prožitek ze sexu.Kolébkou Tantrické filozofie je Indie,slovo je sanskrtského původu a znamená tkát a rozšiřovat.

V tantře je každý člověk vnímán jako jedinečná bytost.

Základem tantry je naučit se mít rád sám sebe,najít cestu ke své přirozenosti a umět se dokonale uvolnit.Významnou součást tantry tvoří joginské praktiky,které mají člověka dovést do stavu nejvyšší blaženosti,jež náš vysvobodí z koloběhu všedního života.

 

V dnešní uspěchané době si jen málokdy najdeme čas na romantiku.Jsme zahlceni starostmi a problémi,které si přenášíme i do oblasti vztahu.

Neumíme si užít kouzlo okamžiku v blízkosti milované osoby,na sex často není ani nálada ani čas,nebo se příliš soustředíme na výsledek-dosáhnout svého a pak jít v klidu spát.

Své základní pudy sice uspokojíme,ale v rozvíjení citové stránky vztahu to moc nepomůže.

Tantra nám umožní hodit problémy za hlavu,zapomenout na stres a dopřát si trochu klidu.

 

V rámci tantrického učení je sex chápán jako prostředek,který nás dovede k extázi a k osvícení.Tantra učí člověka vědomě ovládat a oddalovat své vyvrcholení.

Ve chvíli,kdy konečně dáte průchod svému vzrušení,vás pak čeká mnohonásobný výbuch vášně.Oddalování vrcholové chvilky sexu není jednoduché a je třeba to trénovat.

Chvíli předtím než dojde k samovolným kontrakcím,musíte přerušit to,co jste právě provozovali,a odpočinout si.

Zpočátku pomáhá pomalé a hluboké dýchání a uvolnění svalů po celém těle,zejména v oblasti pánve.Nikdy ovšem nepřerušujte již započatý vrcholový okamžik.Až vrcholová chvíle odpadne,pokračujte dál.

Tantrické milování tak může trvat dlouhé hodiny,díky němu dojde k propojení mezi vámi a partnerem.Základními tantrickými technikami jsou milostná poloha vsedě,tantrický polibek,přiněmž si s partnerem dýcháte do úst,a upřený pohled z očí do očí.Ten je hlavní tantrickou technikou,při níž se prohlubuje intimní spojení mezi partnery.

 

Tantra neučí jen lepšímu požitku při milování.Sexuality se sice úzce dotýká,prospívá ale i zdraví,sebevědomí a hlavně lidské duši.To,co získáváme díky tantře,nemusíme využít jen při sexu,ale i v jiných oblastech života-v práci,ve vztazích se svými blízkými atd.

Tantra nás učí sdílet své nejhlubší pocity,pomáhá nám pochopit toho druhého a dosáhnout ve vztahu porozumnění a harmonie.

 

 

Škola Tantry

Pokud vás tantrické učení zaujalo,můžete začít navštěvovat tantrickou školu,nebo zajít na tantrické masáže.Tantrické kurzy či tantrická škola není určena jen pro páry,ale i pro ty co chtějí obohatit svůj partnerský život.Tantrická škola je školou meditační,učí umění prožitku.Tantrická masáž vás dokáže nabít energií,ale zároveň dosáhnout uvolnění,naučí vás naladit se na partnera.

 
 • Kája 31.10.13, 13:27

  Rozbalit 1. Tantra

 • Kája

  Tantra masáž mohu jen a jen doporučit. Probudila náš intimní partnerský život a po absolvování tantra kurzu http://www.tantra-masaz.cz/skola-tantra-masaze/ už po večerech nekoukáme na filmy :D

 • Petra 24.09.20, 01:34

  Rozbalit 2.

 • Petra

  Souhlasím s tím, že v dnešní uspěchané době není čas na nějaký hluboký erotický zážitek. Oba s manželem jsme velcí workoholici a tak na romantiku opravdu není moc čas. Po nějaké době jsem ale řekla, že už mě to takto nebaví a objednala jsem nás s manželem na párovou erotickou masáž: https://masaze-princess.cz/eroticka-masaz-pary/

 • Ivana 02.01.22, 23:24

  Rozbalit 3.

 • Ivana

  Potřebovala bych trochu poradit, jak zase manžela navnadit na sex? Jsme spolu už 15 let a poslední dva roky už to hodně dře a náš sexuální život už není to co byl...

 • Lenka 05.01.22, 18:36

  Rozbalit 4.

 • Lenka

  Já jsem také byla v našem vztahu ta, co to chtěla řešit. Koupila jsem erotické hračky do postele a vytáhla jsem to jednoho večera na manžela. Chvilku na mě hleděl, ale pak chtěl vše vyzkoušet. Od té doby pravidelně nakupujeme a testujeme. Oba nás to hodně baví a náš sexuální život je zase lepší.

 • Ivana 07.01.22, 14:08

  Rozbalit 5.

 • Ivana

  Nakupujete to pravidelně? Tak to je super, jestli to děláte spolu. To kupujete online nebo chodíte spolu osobně do sexshopu?

 • Lenka 09.01.22, 23:29

  Rozbalit 6.

 • Lenka

  Nakupujeme jedině online. Nikdy bych neměla odvahu na to jít osobně do sexshopu. Vždy objednáváme z internetového obchodu e-kondomy.cz , protože tady prostě odpovídá zboží tomu, co mají na fotkách a je kvalitní. Navíc mají velmi diskrétní balení.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Hodnotili 2 čtenáři | Průměrné hodnocení: (75%)

Advent

Toč se a vrč, můj kolovrátku, ejhle adventu již nakrátku a blízko, blizoučko Štědrý den!
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu ",,Tantra - Cesta ke štěstí ""
Profil blogu
Založen:
4.11.2008 7:32:43

Přístupů:
7987

RSS:
Toplist