Tančíme v Libuni

- Tančíme v Libuni
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Tančíme v Libuni

15.02.11, 10:19, autor: Nikol , Hodnocení: -
Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Stačilo zmínit, že vyrážím na taneční víkend plný zumby a flirt dancu s 21 tanečnicema a hned se ke mně chtěli všichni muži připojit. Avšak nikdo si nevyřešil dopravu a ubytování, a tak s námi jel nakonec muž jen jeden (navíc zadaný jednou z přítomných tanečnic) a nám tedy nezbylo nic jiného, než dělat společnost místním libuňským pánům, kteří popíjeli ve stejné budově, v které jsme my trénovaly. Jak tedy vypadal náš program??? 

Páteční večer jsme otevřely zumbou a posilováním, což některé prý už dostatečně zmohlo a sobotní vstávání bylo opravdu kruté. Obzvlášť pro ty, co se ještě připojily na noční dovádění v místní hospůdce. Pánové z Libuně dávali velký pozor, kdy nám skončí taneční lekce a hned jak dohrála hudba, naběhli za námi a tahali nás na parket - na polku, valčík, Míšu Davida, apod. Nejsme žádné bábovky, takže jsme jim samozřejmě hned šly předvést, jak se správně tančí a myslím, že lekce to byla pořádná.

Sobotu jsme zahájily jivem - trochu náročné, ale energické a dámy všechny chválím, protože opravdu jely naplno až do konce. Odpoledne patřilo flirtu a zumbě...flirt trošku náročný na kolena, ale opět chválím, byly jste vážně statečné, tanečnice "moje". Po večeři ještě zumba a původně byl plánovaný odchod na místní maškarní ples, ale....síly došly! Byly jsme tak zmožené, že ples se nekonal, místo toho některé tanečnice už během zumby zvolily úsporný režim a tančily vsedě na židli, Magdo, Irčo!!!!! (ale nebudeme konkrétní - video poví více) a den jsme uzavřely klidným popovídáním u vínka. Ale vše jen zlehka, protože před námi je ještě neděle: 

Pomalý flirt dance na židli, zumba, výborný oběd, diplomy, čokolády a jedeme domů. Tedy jak kdo - někdo pospíchá, někdo si dává na čas a ještě probírá celý víkend nad kávou.

Nesmíme se jen chválit, ale je třeba být také ve správné míře kritické. Občas se vyskytl nějaký technický problém - zlobivý kazeťák, neposlušné svaly či opilý pán tančící polku všude kolem. Avšak troufám si říct, že i tak se víkend vydařil a možná že by to právě bez těchto menších komplikací nebylo ono. Díky vám všem a snad zase brzy naviděnou.  Nikol

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

4 nejlepší třešňové recepty

Tak dobré a přitom tak rychle pryč. Třešně jsou jedna z těch typicky letních surovin, která je pryč dřív, než se rozkoukáte. Vrhněte se na ně tento rok pořádně a až se vám přejí čerstvé, zakomponujte je do dezertů! Hitem jsou teď dezerty, které si každý jednoduše vezme do ruky bez složitého krájení a oddělování.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
  • shrnutí tanečního víkendu ve Vysokém nad Jizerou ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
23539

RSS:
Toplist