Tančíme v Libuni

- Tančíme v Libuni
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Tančíme v Libuni

15.02.11, 10:19, autor: Nikol , Hodnocení: -
Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Stačilo zmínit, že vyrážím na taneční víkend plný zumby a flirt dancu s 21 tanečnicema a hned se ke mně chtěli všichni muži připojit. Avšak nikdo si nevyřešil dopravu a ubytování, a tak s námi jel nakonec muž jen jeden (navíc zadaný jednou z přítomných tanečnic) a nám tedy nezbylo nic jiného, než dělat společnost místním libuňským pánům, kteří popíjeli ve stejné budově, v které jsme my trénovaly. Jak tedy vypadal náš program??? 

Páteční večer jsme otevřely zumbou a posilováním, což některé prý už dostatečně zmohlo a sobotní vstávání bylo opravdu kruté. Obzvlášť pro ty, co se ještě připojily na noční dovádění v místní hospůdce. Pánové z Libuně dávali velký pozor, kdy nám skončí taneční lekce a hned jak dohrála hudba, naběhli za námi a tahali nás na parket - na polku, valčík, Míšu Davida, apod. Nejsme žádné bábovky, takže jsme jim samozřejmě hned šly předvést, jak se správně tančí a myslím, že lekce to byla pořádná.

Sobotu jsme zahájily jivem - trochu náročné, ale energické a dámy všechny chválím, protože opravdu jely naplno až do konce. Odpoledne patřilo flirtu a zumbě...flirt trošku náročný na kolena, ale opět chválím, byly jste vážně statečné, tanečnice "moje". Po večeři ještě zumba a původně byl plánovaný odchod na místní maškarní ples, ale....síly došly! Byly jsme tak zmožené, že ples se nekonal, místo toho některé tanečnice už během zumby zvolily úsporný režim a tančily vsedě na židli, Magdo, Irčo!!!!! (ale nebudeme konkrétní - video poví více) a den jsme uzavřely klidným popovídáním u vínka. Ale vše jen zlehka, protože před námi je ještě neděle: 

Pomalý flirt dance na židli, zumba, výborný oběd, diplomy, čokolády a jedeme domů. Tedy jak kdo - někdo pospíchá, někdo si dává na čas a ještě probírá celý víkend nad kávou.

Nesmíme se jen chválit, ale je třeba být také ve správné míře kritické. Občas se vyskytl nějaký technický problém - zlobivý kazeťák, neposlušné svaly či opilý pán tančící polku všude kolem. Avšak troufám si říct, že i tak se víkend vydařil a možná že by to právě bez těchto menších komplikací nebylo ono. Díky vám všem a snad zase brzy naviděnou.  Nikol

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Valentýnské opojení

Lidský cit jménem láska má svoje oficiální místo v kalendáři. Je jím 14. únor - svátek všech zamilovaných, známý také pod jménem svatý Valentýn. Ke společné romantické večeři se svým miláčkem můžete připravit míchané soft drinky. Určitě budete opilí velkou láskou, ale míchanými koktejly rozhodně ne!
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
  • shrnutí tanečního víkendu ve Vysokém nad Jizerou ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
22983

RSS:
Toplist