Tančíme na Slapech

- Tančíme na Slapech
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Tančíme na Slapech

08.10.10, 13:11, autor: Nikol , Hodnocení: -
Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)

Čtenost -   Diskuze: (0
 

"Nikčo, kdy zase proběhne nějaký taneční víkend? Už dlouho žádný nebyl..."

"To je pravda, já bych taky na nějaký jela..."

Tak přesně tohle jsem slýchávala poslední tři měsíce, což nemohlo vést k ničemu jinému, než k uspořádání další víkendové jízdy plné tance, zábavy a rozjuchaných žen.

Máme tu pátek 1. října 2010, přijíždíme na Slapy do hotelu Hladina, kde nás vítá milý personál, čekají nás útulné pokoje a hlavně výborná večeře, o které jsme mluvily celou cestu. Některé dámy mi u večeře dokonce oznámily, že přijely na degustační víkend nikoli taneční. Naštěstí to ale nebyla pravda a hned po večeři jsme si všechny daly pořádně do těla u zumby a následného posilování. Nikdo se nešetří, každý do toho jde naplno, což chválím, ale taky hned druhý den ráno poslouchám: "Mně bolí břicho...mně zase nohy....mně bolí všechno."

A to za sebou máme jen jednu lekci.

Všechny dámy jsou ale statečné a ráno se s velkou vervou pouštějí do pasa doble - dynamicky, hrdě...olé. Čeká nás výborný oběd a po něm procházka po nádherném a klidném okolí. Tanečnice na procházce - jak jinak než se zmrzlinou, zkrátka udržujeme linii. Smile

Sobota odpoledne - flirt v sexy kostýmech. Všem to moc sluší, stojíme nachystané, krásné a sexy. Teď ještě ten sexy tanec - tak do toho. Po hodině kdosi ze zadní řady vykřikuje: "Já jsem si myslela, že je zumba náročná, ale kam se hrabe na tohle, vždyť ze mě úplně leje." Dobře, to není tak sexy, ale všechny se opravdu moc snažíme a na to, že už máme za sebou pár odtančených hodin, tak to vypadá opravdu dobře. 

Rychle převléknout a hurá na zumbu a posilování.....a potom? VEČEŘE!!! Všechny sedíme hladové v jídelně, oči se hladem rozjíždějí do všech stran a čekáme na grilované masíčko...už se to nese, ňam, ňam, ňam. Jééé a grilované špízy, no to je paráda. Opět se projevujeme jako tanečnice dbající o svou postavu, protože si každá nakládáme minimálně dva plátky masa a špíz.

Jak jinak zakončit sobotní protančený den, než povídáním v sauně. Prohříváme unavené svaly, sdělujeme si, co koho bolí, ale zároveň už se těšíme na další lekci, což bude ranní nedělní flirtík a zumba.

Vstávat a cvičit, hola, hola, Nikča volá. Neslyším nikoho, kdo by říkal: "Mně nic nebolí," ale zároveň naštěstí vidím samé spokojené a usměvavé tváře, které chtějí tanec u zdi propojit s lehkým striptýzem. Jdeme tedy do toho....všechny nabalené, na podprsence a tričku máme další podprsenku a tričko, dvoje kalhoty a hurááá na striptýz. V takovéhle bandě si to opravdu užíváme a smějeme se, co to jen jde. Poslední zumba, dárečky, diplomy, poděkování, oběd, loučíme se a zase snad brzy ahoj.

Po pravdě loučíme se tak na desetkrát - ahoj.....jo a počkej, ještě fotku...tak ahoj.....a ještě mail....ahoj....nedáme ještě kafe?

Doufám, že loučení nebylo definitivní a brzy se zase uvidíme, díky všem, bylo to s vámi báječné! Nikol  

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
  • shrnutí tanečního víkendu ve Vysokém nad Jizerou ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
20541

RSS:
Toplist