Tak copak Vám včera nadělil Ježíšek ?

- Tak copak Vám včera nadělil Ježíšek ?
Vyšlo v blogu:  Wast

Tak copak Vám včera nadělil Ježíšek ?

25.12.08, 11:55, autor: Wast , Hodnocení: -
Uteklo to jako voda...Opět jako před rokem....Popelnice a kontainery přetékají odpadky, kartony a zmačkaným balícím papírem.Je rozdáno...Tak jestli se někdo do dárku "netrefil" tak mu to odpusťte. Vždyť již za rok tu budou další Vánoce. A copak jste dostali za dárky včera ?

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Zdravím :-)

 
 • Veronika 05.12.22, 22:24

  Rozbalit 1.

 • Veronika

  Letos jsem to konečně nepodcenila a ježíška jsem začala nakupovat dostatečně předem. Koupila jsem pro dceru, syna a manžela chytré hodinky od https://www.armodd.cz/ Mají tam fakt pěkný výběr krásných chytrých hodinek.

 • Klára 03.12.23, 19:02

  Rozbalit 2.

 • Klára

  Nekupoval jste náhodou někdo pod stromeček pro dítě auto na dálkové ovládání? Můžete mi poradit, jak vybrat takové, které by nějakou dobu vydrželo než ho zničí?

 • Petr 07.12.23, 11:43

  Rozbalit 3.

 • Petr

  Taky jsem pro syna vybíral auto na dálkové ovládání a měl jsem stejnou prioritu jako vy. Aby mu to nějakou dobu vydrželo a hned to neměl rozbité. Proto jsem pro něj vybral auto na dálkové ovládání od rcobchod.cz , kde se mi podařilo vybrat krásné terénní auto, které má kovovou konstrukci. Model Kovový MZ-Climb 1/14 s GRAVITI senzorem

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Zoufale nesnáším Apríl

Nejsem žádný škarohlíd, ani člověk bez špetky smyslu pro humor, to rozhodně ne. Ale nesnáším Apríl. Rozumějte správně - 1. duben.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Wast"
Profil blogu
Založen:
31.7.2008 21:40:00

Přístupů:
31235

RSS:
Toplist