Soustředění 2009

- Soustředění 2009
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Soustředění 2009

07.09.09, 08:50, autor: Nikol , Hodnocení: -
akce tanečního klubu Mini M Liberec

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Pot, bolavé svaly a rozdrásané nohy, ale i krása, elegance a rozzářené úsměvy, to vše patří na naše soustředění, které se koná pravidelně každý rok již 22 let.

Na soustředění se vždy sjedou všichni tanečníci našeho klubu od nejmladších až po ty nejstarší. Potkáte zde tedy šestileté holčičky, které své vysněné partnery teprve hledají, ale i dospělé tanečníky zastupující snad všechny taneční třídy.

Zpravidla míváme nejdřív tři dny standardní semináře a individuálky, které u nás snad odjakživa vedou manželé Gebertovi. I letos nezklamali a přijeli perfektně připravení, takže jsme stihli celou pětici tanců a krom toho jsme se zvládli ještě pobavit. Po standardu následoval den tzv. "volna", samozřejmě že něco jako volno na soustředění neexistuje, takže spíš řekněme, že byl den volného tréninku bez vedení lektorů. Na závěr dne pak byly zařazeny jazzy a pyžamová párty. Zní to skvěle, že? Mejdan v pyžamu, flákárna...ale opět jste na omylu, pyžamová párty měla zcela jinou podobu: Večerní trénink v noční róbě, rozhodně žádná ulejvárna.

Jsme za půlkou soustředění a přijíždí k nám poprvé trenérka latinsko-amerických tanců - Míša Gatěková se svým tanečníkem Jakubem Mazuchem. Jak milé překvapení, že existuje někdo ještě menší než já. Wink Velikost ale rozhodně není zásadní, důležitá je kvalita a ta zde tedy byla. Bohužel jsem ji ale nemohla docenit úplně, protože mě přemohly bacily a na konci prvního latinského dne jsem musela odjet domů. Zvládla jsem se ale přivzdělat v jivu a sambě a teď nezbývá nic jiného, než vše pořádně propilovat a vrhnout se vesele do další taneční sezóny.

 

FOTOGALERIE

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Zoufale nesnáším Apríl

Nejsem žádný škarohlíd, ani člověk bez špetky smyslu pro humor, to rozhodně ne. Ale nesnáším Apríl. Rozumějte správně - 1. duben.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
23190

RSS:
Toplist